Fenerbahçelilerden, Kim Milyoner Olmak İster'deki Soruya Tepki Geldi!

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
ATV'de yayınlanan bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster'de sorulan soru Fenerbahçeli taraftarlar tarafından tepkiyle karşılandı.

3 bin TL değerindeki soruya yarışmacı doğru cevap verdi.

Sarı lacivertli takım taraftarları sosyal medyada #FenerbahçeDüşmanıATV hashtagi ile yarışmayı protesto etti.

İşte o soru:

Galatasaray'ın Süper Kupa ve UEFA Kupası şampiyonluğu gibi başarılarıyla övünen arkadaşına sürekli 'Biz de sizi 6-0 yendik' diyerek karşılık veren biri muhtemelen hangi takımı tutmaktadır?

A) Aydınspor
B) Fenerbahçe
C) MTK Budapeşte
D) Pendikspor

1587325.jpg

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,825
Puanı
1,060
Fenerbahçeli taraftarlar hala bu yenilgiyi unutamamış anlaşılan

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,141
Puanı
860
Mabet işte, biliyorum ne olduğunu. :A Siz kendi kendinize yeni bir anlam uydurmuşsunuz, kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz. :A
Ben uydurmadım Trakya bölgesinde öyle kullanılıyor başka yerde kullanılmıyor mu bilmiyorum. Sizin orada da muhtemelen başka kelimeler başka anlamlara geliyordur :) eğer o anlam da olmasaydı senin bildiğin anlam da olsaydı bu kimi ilgilendirir neye tapıp tapmadığım? :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ben uydurmadım Trakya bölgesinde öyle kullanılıyor başka yerde kullanılmıyor mu bilmiyorum. Sizin orada da muhtemelen başka kelimeler başka anlamalar geliyordur :) eğer o anlam da olmasaydı senin bildiğin anlam da olsaydı bu kimi ilgilendirir neye tapıp tapmadığım? :A
Konuyu nereden nereye getirdin be yuh. :A

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
6-0'ın gündem olması bile herifin sonunu getirdi be usta...