Fenerbahçe'den İki Transfer!

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,281
Puanı
1,060
Fenerbahçe'den 2 transfer açıklaması geldi.

Bu transferlerden ilki Kıbrıs Rum Kesimi takımlarından Apollon Limasol takımında oynayan 22 yaşındaki Macar stoper Attila Szalai ile anlaşma sağladı.

1.92 boyunda olan Attila Szalai Rum takımında çıktığı 19 maçta 3 gol, 2 asist kaydetti. Szalai, Macaristan milli takımıyla ülkemize karşı oynanan maçta da forma giymişti.

1610741984697.png

Fenerbahçe'nin diğer bir transferi ise İngiltere Championship ekiplerinden Quenss Park Rangers'da forma giyen 23 yaşındaki Bright Osayi-Samuel ile anlaşma sağladı. Oyuncu ile 2021-2022 sezonundan başlamak üzere 4 yıllık anlaşma sağlandı.

Nijeryalı olan Osayi-Samuel 2017 yılından beri Quenss Park'ta forma giyiyor. Samuel çıktığı 115 maçta 13 gol, 13 asist kaydetti.

1610741849501.png

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,714
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Atilla Sezai hiç güven vermiyor, tamamen risk transferi. İnşallah iyi çıkar ama yıllardır bu kadar sorun yaşadığımız bölgede tecrübesi tartışılmayacak bir isim daha doğru olurdu gibime geliyor.

Nijeryalı ise çok iyi transfer. Tam bizim ligde iş yapacak futbolcu tipine benziyor, inşallah tutar. :Z

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Szalai'nin potansiyelli bir stoper olduğu belirtiliyor konuşulan bonservis 1.5 milyon euro gayet kelepir bir fiyat. Daha çok 3'lü savunmada oynamış oyuncu belki Fenerbahçe 3'lü savunmaya dönebilir. Buna çok uygun bir kadrosu da var zaten. Osayi-Samuel de maliyetsiz güzel bir transfer. Gelecek sezonun transferini şimdiden planlayıp bitirmek alışık olmadığımız bir iş. Tebrik edilesi.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,281
Puanı
1,060
Atilla Sezai hiç güven vermiyor, tamamen risk transferi. İnşallah iyi çıkar ama yıllardır bu kadar sorun yaşadığımız bölgede tecrübesi tartışılmayacak bir isim daha doğru olurdu gibime geliyor.

Nijeryalı ise çok iyi transfer. Tam bizim ligde iş yapacak futbolcu tipine benziyor, inşallah tutar. :Z
5 hafta sonra stoperde Ozan-Gustavo ikilisi oynarsa şaşırmam doğrusu. :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga and 12.Adam

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Beşiktaş'ın eli hâlâ armut topluyor. Adamlar ilk 11 kalecisi almaları gerektiğinin farkında bile değil. Çok acınası bir durum. Sağ beke, stopere ve kanat oynayabilecek santrfora girmedim bile daha.

FB'nin aldığı adamlar da Sinan Gümüş, GG veya Caner Erkin gibi vasat futbolcular da değil.

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,295
Puanı
1,060

Szalai'nin potansiyelli bir stoper olduğu belirtiliyor konuşulan bonservis 1.5 milyon euro gayet kelepir bir fiyat. Daha çok 3'lü savunmada oynamış oyuncu belki Fenerbahçe 3'lü savunmaya dönebilir. Buna çok uygun bir kadrosu da var zaten. Osayi-Samuel de maliyetsiz güzel bir transfer. Gelecek sezonun transferini şimdiden planlayıp bitirmek alışık olmadığımız bir iş. Tebrik edilesi.
Atilla 'nın transferi resmileşmedi diye biliyorum. (b)

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Bursa'dan Burak Kapacak'ı da alırsak kadro bayağı gençleşecek. Erol Bulut ve Emre Belözoğlu uzun dönem için güçlü bir kadro kuruyor :D

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,591
Puanı
860
Szalai'yi milli maçta beğenmiştim. Şu anda riskli bir transfer. Daha net bir adam alabilirlerdi ama fiziksel olarak iyi ve genç bir oyuncu.

Samuel'i hiç izlemedim ama ismi geçtiğinden beri Fenerliler çok istiyordu. Galiba kaliteli bir oyuncu. Yaşı da 23 bu yönden iyi. Yaşlı oyuncu algısını yıkmaya çalışıyorlar.

Burak Kapacak zaten Fener'e gitmek istiyordu. Şu kadroda oynayabileceğini düşünüyorsa buyursun gelsin. Bursa gitmesinden bir şey kaybetmez ama Burak iyi olabilecek bir kariyerini riske atar.

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Yazın en çok transfer yapan Fener yine araya da 2 transfer ile giriş yapmış :A Galatasaray Beşiktaş ise sessiz.

Gerçi ben fazla transfer istemiyorum ama kaleci ve stoper lazım ama ikisi de alınmayacak anlaşılan :A