Fenerbahçe'de Zeljko Obradovic Dönemi Sona Erdi!

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,185
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: Araf

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
  • Üzücü

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Şubeyi kapatın direkt kardeşiiim. Amatörü umursayan azınlık için çaba göstermek gereksiz. Zaten 5 sene içinde Galatasaray, Beşiktaş bu hamleleri yapacak.

• Olmamış
Reactions: Araf and bazinga

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
  • Üzücü
Reactions: Araf and 12.Adam

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Habere göre Fenerbahçe'nin başına yerli bir koç geçebilir. Adaylar Ufuk Sarıca ve Ertuğrul Erdoğan.

Kaynak: TrendBasket

@xdragxx, @bazinga, @Sherlock, @mesmeso61, @HeisenBerg, @batuhankaralar, @Tolstoyevski, @12.Adam, @The_Erinch.

Basketbol şubesine ayrılan bütçe de bir hayli düşürülecekmiş sanırım, muazzam başarılı olan bir şubeyi bile ne yaptı etti yok etti Ali Koç. Bir spor kulübü ancak bu kadar kötü yönetilebilirdi herhalde.

• Üzücü

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Basketbol şubesine ayrılan bütçe de bir hayli düşürülecekmiş sanırım, muazzam başarılı olan bir şubeyi bile ne yaptı etti yok etti Ali Koç. Bir spor kulübü ancak bu kadar kötü yönetilebilirdi herhalde.
beyaz tv nin patronu fenerbahçeye başkan adayı tuzak kurdular oyüzden futbolda iyi kadro kurmak zorunda öyle kurallar getirecekti hakemleri analiz edeceksin seyircisiz maçta seyircili maçlarda @Sherlock

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Gelen gideni gerçekten aratıyor..

Aziz Yıldırım 1 kulvarda çöktümü diğer kulvarlarda başarı almasını biliyor du bu koç ise eldeki başarıları yok ediyor koça devam :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Şubeyi kapatın direkt kardeşiiim. Amatörü umursayan azınlık için çaba göstermek gereksiz. Zaten 5 sene içinde Galatasaray, Beşiktaş bu hamleleri yapacak.
Fenerbahçe Futbol Kulübü olsun hatta kulüp, Spor Kulübü bile fazlalık değil mi? Hatta binlerce sporun başarısı, emeği de boşa gitsin. Hatta futbol kulübüne aktaralım bütün parayı, bütün işimiz gücümüz futbol olsun.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Duyduğum kadarıyla önümüzdeki sene Obradovic'in yardımcısı Erdem Can çalıştıracak. Vesely dışındaki bütün oyuncular da gitmek istiyormuş :(
Oyuncular kalır kalır da, koç da önemli faktör. Bütün oyuncular spor kulübün çadırdamasına kulak veriyor, oradan da moral bozukluğu geliyor. Futbol kulübünün başarısızlığı, bütün branşlara domino etkisi yapıyor.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Fenerbahçe Futbol Kulübü olsun hatta kulüp, Spor Kulübü bile fazlalık değil mi? Hatta binlerce sporun başarısı, emeği de boşa gitsin. Hatta futbol kulübüne aktaralım bütün parayı, bütün işimiz gücümüz futbol olsun.
Ya gereksiz abartıyorsunuz :A Ne olacak futbol kulübü olsak Chelsea mesela futbol kulübüdür, Manchester United futbol kulübüdür.
O kadar sporcunun emeği niye boşa gitsin koca ülkede bizim dışımızda takım mı yok? Amatörde o kadar başarı yakalıyorsun sporcu yolluyorsun maddi olarak devlet sana destek mi oluyor hayır.
Galatasaray'ın falan umrunda mı amatör branşlar hayır taraftarları futbol sebebiyle mutlu mu evet. Bu ülkede taraftarların %95'i futbolla mutlu olur futbolla üzülür. Basketbolda eurolig'i kazandık ben de sevindim ama sevincim ertesi güne kalmadı bile. Futbolda uefa kupasını alsan 20 sene sevinirsin bak Galatasaraylılara. Bu kadar romantik düşünürseniz bu şekilde başarısız devam ederiz.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ya gereksiz abartıyorsunuz :A Ne olacak futbol kulübü olsak Chelsea mesela futbol kulübüdür, Manchester United futbol kulübüdür.
O kadar sporcunun emeği niye boşa gitsin koca ülkede bizim dışımızda takım mı yok? Amatörde o kadar başarı yakalıyorsun sporcu yolluyorsun maddi olarak devlet sana destek mi oluyor hayır.
Galatasaray'ın falan umrunda mı amatör branşlar hayır taraftarları futbol sebebiyle mutlu mu evet. Bu ülkede taraftarların %95'i futbolla mutlu olur futbolla üzülür. Basketbolda eurolig'i kazandık ben de sevindim ama sevincim ertesi güne kalmadı bile. Futbolda uefa kupasını alsan 20 sene sevinirsin bak Galatasaraylılara. Bu kadar romantik düşünürseniz bu şekilde başarısız devam ederiz.
Bu düşüncenin yanlış olduğunu düşünüyorum. Neden mi? Bütün branşlar aynı anda ilerleyebilir ve bunda sıkıntı olmaz. Görüldüğü gibi Ali Koç futbol kulübü ile uğraşmaktan diğer branşlarla uğraşamaz oldu. Diğer branşlara en sağlamından ilgilenen kişileri yerleştirmen lazım ki, değirmen dönsün. Ali Koç yanları iyi dolduramıyor; ne futbolda, ne de diğer branşlarda bir yere varamıyoruz. Ne futbolda, ne de diğer branşlarda başarıyı geçtim, daha geriliyoruz. Diğer branşları atmayalım bir kenara, bizim tarihimiz spor kulübü olmakta yatılı, silemeyiz bu tarihi, silmemeliyiz de.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bu düşüncenin yanlış olduğunu düşünüyorum. Neden mi? Bütün branşlar aynı anda ilerleyebilir ve bunda sıkıntı olmaz. Görüldüğü gibi Ali Koç futbol kulübü ile uğraşmaktan diğer branşlarla uğraşamaz oldu. Diğer branşlara en sağlamından ilgilenen kişileri yerleştirmen lazım ki, değirmen dönsün. Ali Koç yanları iyi dolduramıyor; ne futbolda, ne de diğer branşlarda bir yere varamıyoruz. Ne futbolda, ne de diğer branşlarda başarıyı geçtim, daha geriliyoruz. Diğer branşları atmayalım bir kenara, bizim tarihimiz spor kulübü olmakta yatılı, silemeyiz bu tarihi, silmemeliyiz de.

Amatör branşlardaki en büyük başarıyı yaptın Eurolig'i aldın taraftar 1 gün sonra unuttu diyorum hala uğraşalım diyorsunuz neyse bu konuda çok zıtız :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,185
Puanı
1,060
Peki eski başkan yanları doldurabiliyor muydu?

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Doldurdu hem de çok güzel doldurdu. Amatör branşlarda hala en başarılı takım Fenerbahçe @Araf :D Ama çevrene bak bakalım Fenerbahçe taraftarı mı daha mutlu Gs taraftarı mı? :A
Sizin mantığınıza göre Fenerbahçe taraftarı her yıl daha mutlu olması lazım çünkü Galatasaray sadece futbolda şampiyon oluyor Fenerbahçe erkek basketbol, kadın basketbol, voleybol, masa tenisi vs.. hepsinde neredeyse şampiyon oluyor :A O zaman Türkiye'nin en mutlu camiası Fenerbahçe yav :D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

Amatör branşlardaki en büyük başarıyı yaptın Eurolig'i aldın taraftar 1 gün sonra unuttu diyorum hala uğraşalım diyorsunuz neyse bu konuda çok zıtız :A
Tamam da kardeşim, bütün hayat futbol demek değil ki. Sen sadece futbol üzerine gidersen başarıyı yakalamak için, diğer branşta takıma destek olan insanları da bir kenara itmiş olursun. Fenerbahçe'nin basketbol şubesini de, başka branşları da bir kenara atamazsın, hepsi bir bütün, hepsi bir tarih. Ali Koç kaldırdı diyelim futbol harici bütün branşları, Ali Koç'un istifası için halk sokağa dökülür, o kadar diyorum. Abartıyor muyum, bence hayır. Fenerbahçe tam anlamıyla bir spor kulübüdür, öyle de kalacak, kalmalı da.

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: xdragxx and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,185
Puanı
1,060
Doldurdu hem de çok güzel doldurdu. Amatör branşlarda hala en başarılı takım Fenerbahçe @Araf :D Ama çevrene bak bakalım Fenerbahçe taraftarı mı daha mutlu Gs taraftarı mı? :A
Sizin mantığınıza göre Fenerbahçe taraftarı her yıl daha mutlu olması lazım çünkü Galatasaray sadece futbolda şampiyon oluyor Fenerbahçe erkek basketbol, kadın basketbol, voleybol, masa tenisi vs.. hepsinde neredeyse şampiyon oluyor :A O zaman Türkiye'nin en mutlu camiası Fenerbahçe yav :D
Olaya duygusal açıdan bakmamak gerekir. @Araf tan Rasyonel bir cevap bekliyorum.

• Beğendim
Reactions: xdragxx

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Doldurdu, doldurduğu için de başarı geldi. Bir başkan bütün kulüpten sorumludur ama bütün kulüpten yardımcılarıyla birlikte sorumludur. Tek başına üstesinden gelemez. Eski başkan doldurduğu için başarı geldi. Futbol konusunda kendi başına ilerledi, orada da istikrarsızlık oluştu başarı konusunda. En büyük istikrarı, Kadıköy'de rakiplerine cehennemi yaşatmasıydı. O da Ali Koç yüzünden gitti.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Tamam da kardeşim, bütün hayat futbol demek değil ki. Sen sadece futbol üzerine gidersen başarıyı yakalamak için, diğer branşta takıma destek olan insanları da bir kenara itmiş olursun. Fenerbahçe'nin basketbol şubesini de, başka branşları da bir kenara atamazsın, hepsi bir bütün, hepsi bir tarih. Ali Koç kaldırdı diyelim futbol harici bütün branşları, Ali Koç'un istifası için halk sokağa dökülür, o kadar diyorum. Abartıyor muyum, bence hayır. Fenerbahçe tam anlamıyla bir spor kulübüdür, öyle de kalacak, kalmalı da.
Abartıyor muyum diyorsun bir de abartmanın kralını yapıyorsun şu anda. Hiç kimse amatör branşlar kapandı diye sokağa falan dökülmez :A Benim fikrim net ve sabit mantıklı bir açıklamayla da gelemedin sana basit bir soru soruyorum diyorum ki amatörler bu kadar önemliyse o zaman mutlu olun kardeşim takımın gidişatından biz sadece futbol takımı mıyız? Aziz Yıldırım gitsin diye niye kendini yırttınız adam çok başarılı bir başkanmış oysa ki. Yazıklar olsun adamı niye Eurolig aldırdıktan 1 sene sonra bu hale düşürdünüz taraftar olarak.
Galatasaray 20 senedir amatörlerde saldım çayıra mevlam kayıra politikasında. Gs bilmiyor mu her sene amatöre para harcamayı ama işte adamlar zeki kardeşim. Kimsenin umursamadığı branşlara niye para yatırayım küme düşsünler gerekirse bize ne diyorlar :A Bir tane Galatasaraylı göremezsin biz niye baskete odaklanmıyoruz falan diye.
Siz böyle romantik düşünmeye devam edin 5-10 sene sonra Fenerbahçe basketbol takımı maçları izlersiniz sadece :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,185
Puanı
1,060
Doldurdu, doldurduğu için de başarı geldi. Bir başkan bütün kulüpten sorumludur ama bütün kulüpten yardımcılarıyla birlikte sorumludur. Tek başına üstesinden gelemez. Eski başkan doldurduğu için başarı geldi. Futbol konusunda kendi başına ilerledi, orada da istikrarsızlık oluştu başarı konusunda. En büyük istikrarı, Kadıköy'de rakiplerine cehennemi yaşatmasıydı. O da Ali Koç yüzünden gitti.
Paragraftan aklıma gelen bir anıyı paylaşmak istedim.Bein Manşet programında Mehmet Demirkol'un anlattığına göre stada uydu anteni takılacakmış.Görevliler bir türlü uygun yeri arıyorlarmış.Aziz Başkan en iyi sinyal alacağı yeri şıp diye söylemiş.

• Beğendim