Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu Dönemi Sona Erdi

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
1238561.jpg

Ali Koç bugün yaptığı basın açıklamasında gazetecilerin sorularını cevapladı. Emre'nin devam edip etmeyeceği konusunda konuşan Ali Koç oldukça dobra konuştu. Şu an için Fenerbahçe'nin risk alacak bir durumda olmadığını belirten Ali Koç bu sebeple Emre Belözoğlu ile devam edilmeyeceğini açıkladı.
Gelecek 10-15 sene içerisinde Emre Belözoğlu'nun Türkiye'nin tartışmasız en iyi teknik direktörü olacağına inandığını söyleyen Ali Koç, Emre'ye kulüp içinde başka bir görev vermek istediğini ama Emre Belözoğlu'nun buna pek sıcak bakmadığını söyledi. Sarı lacivertlilerin başkanı ayrıca yabancı bir hocayla anlaşacaklarını da duyurdu.

• Beğendim
  • Harika
Reactions: 12.Adam and Dosi

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,589
Puanı
860
Adam 3 yıllık başkanlık döneminde en doğru kararı tamda bizim şampiyonluğa oynayacağımız dönemde vermesi çok kötü oldu. İlla zirve yarışını FB ile yapacağız. Umarım Emre tamamen kulüpten gitmez.

FB için en doğru hamle yabancı hoca ama o da bizim lige ters bir durum. 20. hafta tekrar Emre'ye kalacaklar bence.

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Adam 3 yıllık başkanlık döneminde en doğru kararı tamda bizim şampiyonluğa oynayacağımız dönemde vermesi çok kötü oldu. İlla zirve yarışını FB ile yapacağız. Umarım Emre tamamen kulüpten gitmez.

FB için en doğru hamle yabancı hoca ama o da bizim lige ters bir durum. 20. hafta tekrar Emre'ye kalacaklar bence.
Yok yok :A Kulüpte kal demiş Emre soğuk bakıyormuş :A Bir tane Anadolu takımının başına geçer o.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,589
Puanı
860
Annesi de Trabzonlu inşallah yollarınız kesişir .A
------

Fenerbahçe'nin gözü aydın :A
Futbolcuyken çok isterdim ama şimdi uzak dursun. :D

Muhtemelen Koç şu anda Fonseca ile görüşüyor. En uygunu o gibi gözüküyor. Umarım Jardim'in Al-Hilal'e gideceği doğrudur yoksa diğer türlü bizim başımız ağrır. :D

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Fonseca'yı bile getiremez zaten adamı Everton listeye almış. Dediklerinden Favre anlaşılıyor ama onu da getiremez. Villas-Boas gelir herhalde. Senaryo da hazır zaten yerliler daha sezonun ilk yarısında bir güzel yerler yabancıyı sonra da Emre geri gel. Farklı bir senaryo beklememek lazım.

Emre'nin kalması bile daha az riskti Fonseca veya Villas-Boas'dan. Caner forma yüzü göremez, Mesut fizik olarak iyi duruma gelemezse o da. Hop kriz sonra. Emre hem bu oyunculara forma veriyordu, hem de istedikleri gibi futbol oynatıyordu, önde basıp topla oynayarak. Rahat battı ama cv, liyakat cart curt yabancı geldiği gibi şampiyon yapamayacak imkansız. Emre gitsin tayfa yine şampiyon olamadık diye hayıflanmayın sakın bunu siz istediniz çünkü. :D

• Güldürdün

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Fonseca'yı bile getiremez zaten adamı Everton listeye almış. Dediklerinden Favre anlaşılıyor ama onu da getiremez. Villas-Boas gelir herhalde. Senaryo da hazır zaten yerliler daha sezonun ilk yarısında bir güzel yerler yabancıyı sonra da Emre geri gel. Farklı bir senaryo beklememek lazım.

Emre'nin kalması bile daha az riskti Fonseca veya Villas-Boas'dan. Caner forma yüzü göremez, Mesut fizik olarak iyi duruma gelemezse o da. Hop kriz sonra. Emre hem bu oyunculara forma veriyordu, hem de istedikleri gibi futbol oynatıyordu, önde basıp topla oynayarak. Rahat battı ama cv, liyakat cart curt yabancı geldiği gibi şampiyon yapamayacak imkansız. Emre gitsin tayfa yine şampiyon olamadık diye hayıflanmayın sakın bunu siz istediniz çünkü. :D
Hayırdır Orçun :A Emre Bellö'nün ne tür bir başarısı var sjklgjsklgkl Kendini kandırırsın ancak böyle :A Rahat batmışmış adam zaten 3 tane zor maç vardı 1 tanesinden bile galibiyet almadı ne rahatı ne batması :A

Mesut fizik olarak iyi duruma gelmezse kısmına da gümledim :A Emre çok biliyor ya o işleri kesin fizik olarak yukarıya çıkarırdı Mesut'u :A Asıl yeni gelecek deneyimli hocayla Mesut istenen seviyeye gelir :A
------

Yahu vallaha seni tanıyamaz geldim Orço. Seni bu konularda zeki, akılcı görüyordum....
Koskoca Fenerbahçe, Fatih'in evladına mı kaldı? Getireceksin futbolda teknik, taktik, idman bilen adamı.

Son düzenleme:
  • Beğendim

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,293
Puanı
1,060
Hayırdır Orçun :A Emre Bellö'nün ne tür bir başarısı var sjklgjsklgkl Kendini kandırırsın ancak böyle :A Rahat batmışmış adam zaten 3 tane zor maç vardı 1 tanesinden bile galibiyet almadı ne rahatı ne batması :A

Mesut fizik olarak iyi duruma gelmezse kısmına da gümledim :A Emre çok biliyor ya o işleri kesin fizik olarak yukarıya çıkarırdı Mesut'u :A Asıl yeni gelecek deneyimli hocayla Mesut istenen seviyeye gelir :A
------

Yahu vallaha seni tanıyamaz geldim Orço. Seni bu konularda zeki, akılcı görüyordum....
Koskoca Fenerbahçe, Fatih'in evladına mı kaldı? Getireceksin futbolda teknik, taktik, idman bilen adamı.
Löw gelsin Uzay takımı nasıl olunur dersini verir. :Z

• Güldürdün

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910

------

Rahat battı cümlesinden kastım şu Emre yönetirken huzursuzluk olmadı, yerli tayfayla iyi geçinen biri olduğundan. Yabancı biri bu kadroyla problem yaşar. Bak göre kim gelirse gelsin bir kriz kesin olacak. Mesut olur, Caner olur, İrfan olur bilmiyorum kesin bir problem olur.

Bir oyuncuyu fizik olarak iyi duruma getirme teknik direktör işi değil zaten. Kondisyoner baksın o işlere bir zahmet. :A
------

Löw gelsin Uzay takımı nasıl olunur dersini verir. :Z
Haziran ortası dedi o ara Löw turnuvada zaten, imkansız.

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Rahat battı cümlesinden kastım şu Emre yönetirken huzursuzluk olmadı, yerli tayfayla iyi geçinen biri olduğundan. Yabancı biri bu kadroyla problem yaşar. Bak göre kim gelirse gelsin bir kriz kesin olacak. Mesut olur, Caner olur, İrfan olur bilmiyorum kesin bir problem olur.

Bir oyuncuyu fizik olarak iyi duruma getirme teknik direktör işi değil zaten. Kondisyoner baksın o işlere bir zahmet. :A
------

Haziran ortası dedi o ara Löw turnuvada zaten, imkansız.
Kondisyoner tamamen sorumlu değildir. Hocanın yapacağı idmanların katkısı kondisyonerden çok daha fazladır :A O yüzden Ersun hocanın takımları yaz kampı yedikten sonra ilk 10 hafta askerden yeni gelmiş gibi oynar. Emre daha çok Apo, Aykut gibi sıkmayan antremanlar yaptıracak bir tip.
Ya kriz mriz olmaz. Saydığın isimler sorunlu tipler değil ki :A Caner iyi bir hoca olduğu zaman saygısızlık yapmıyor. Şenol Güneş az fırça atmadı Caner'e Caner ama saygısızlık yapmadı ona.

• Beğendim

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Kendisi Beşiktaş saflarına geçmeye hazırlanıyor... 🦅🦅
Gelecek sezon ilk ikiye giremeyecek takımın safına niye geçiyorum? 🙄
------

Kondisyoner tamamen sorumlu değildir. Hocanın yapacağı idmanların katkısı kondisyonerden çok daha fazladır :A O yüzden Ersun hocanın takımları yaz kampı yedikten sonra ilk 10 hafta askerden yeni gelmiş gibi oynar. Emre daha çok Apo, Aykut gibi sıkmayan antremanlar yaptıracak bir tip.
Ya kriz mriz olmaz. Saydığın isimler sorunlu tipler değil ki :A Caner iyi bir hoca olduğu zaman saygısızlık yapmıyor. Şenol Güneş az fırça atmadı Caner'e Caner ama saygısızlık yapmadı ona.
Bu papazlarla yabancı olmaz umarım Caner ile Gökhan gider. :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Gelecek sezon ilk ikiye giremeyecek takımın safına niye geçiyorum? 🙄
------

Bu papazlarla yabancı olmaz umarım Caner ile Gökhan gider. :A
+30 yaş kaleci, baba stoper, 10 numara, Ghezzal, Rosier, Salih Uçan ve Kenan Karaman geliyor... Nasıl ilk 2'ye giremiyoruz??? 😡😡

Son düzenleme:
  • İlginç
Reactions: HeisenBerg

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
+30 yaş kaleci, baba stoper, 10 numara, Ghezzal, Rosier, Salih Uçan ve Kenan Karaman geliyor... Nasıl ilk 2'ye gidemiyoruz??? 😡😡
Boyko gibi birini alırsınız yine. :A Welinton ile devam edilir, Atiba on numara oynamaya devam eder, Ghezzal kaptırılır, Rosier kalır, Salih ve Kenan ile de üçüncülük garanti altına alınır. 🤭

• Sinir Bozucu
Reactions: DarkLegenD