Fenerbahçe-Y.Malatyaspor Maçı Yorum Konusu - 28.01.19

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Fenerbahçe için çok ekstra bir 3 puan, al, öp başına koy. Malatya bilerek oynamadı, oynamak istemedi, istese fişi çekerdi.

Fenerbahçe'nin bugünki oyunu için 'Daha iyi oynadı', 'Önceki maçlara göre daha iyi oynadı' tarzı yargılarda bulunan adam maç falan izlemesin. Bu kadar net konuşuyorum. Başka sporlara yönelsin.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ekici'dir o, ezici olsa yerinde duramazsın.

Malatya gibi takımların ligde yeri yok, gördüğüm en leş futbolu oynadıklar bu sezon, Ankaragücü bile bunlardan daha iyi. :A

Mehmet Ekici onu da atsaydı yeni Alex havasına girebilirdi ama yine de çok tehlikeli bir adam, bu ve Moses ve de Valbuena en tehlikeli üç ismi Fener’in.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Malatya gibi takımların ligde yeri yok, gördüğüm en leş futbolu oynadıklar bu sezon, Ankaragücü bile bunlardan daha iyi. :A

Mehmet Ekici onu da atsaydı yeni Alex havasına girebilirdi ama yine de çok tehlikeli bir adam, bu ve Moses ve de Valbuena en tehlikeli üç ismi Fener’in.
Ya yemin ediyorum, Malatya istese 2 tane sallardı son 10 dakikada. Vallahi billahi zorlanmadan atardı.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Ya yemin ediyorum, Malatya istese 2 tane sallardı son 10 dakikada. Vallahi billahi zorlanmadan atardı.
Malatya defansa çekilmenin bedelini ödedi. Azıcık saldırsaydı Fener'in işi bitmişti :T: