Fenerbahçe-Y.Malatyaspor Maçı Yorum Konusu - 28.01.19

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bu akşam Ülker Stadı’nda oynanacak ve saat 20.00’de başlayacak karşılaşmayı hakem Ali Palabıyık yönetecek. Mücadele beIN Sports 1ekranlarından naklen yayınlanacak.

5c4de8fbae298b94e3831402

İşte 11'ler

Fenerbahçe: Volkan, Isla, Neustadter, Sadık, Hasan Ali, Mehmet Topal, Benzia, Mehmet Ekici, Dirar, Ayew, Soldado

Yeni Malatyaspor: Farnolle, Chebake, Mina, Robin Yalçın, Erkan, Donald, Murat Yıldırım, Guilherme, Aleksic, Adem, Ömer Şişmanoğlu

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Fenerbahçe’nin çok çok rahat ve hatta farklı galip geleceğini düşünüyorum. Fenerbahçe takımı birbirine kenetlendi ve Ersun Yanal’ın ilk yarı hücum futboluyla maçı ilk yarıda kitleyip rahat bir galibiyet alacaklardır.

Yeni Malatya’nın bırak galibiyeti, berabere kalma ihtimali bile yok. Sıfır üzeri sıfır. Almanya’nın esas ilk 11 kadrosuyla Almanya’da San Marino ile maç yaptığını düşünün, o San Marino o Almanya’yı yener ama bu Yeni Malatya bu Fenerbahçeden puan dahi alamaz. O kadar net, yüzde yüz.

@DarkLegenD

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Fenerbahçe’nin çok çok rahat ve hatta farklı galip geleceğini düşünüyorum. Fenerbahçe takımı birbirine kenetlendi ve Ersun Yanal’ın ilk yarı hücum futboluyla maçı ilk yarıda kitleyip rahat bir galibiyet alacaklardır.

Yeni Malatya’nın bırak galibiyeti, berabere kalma ihtimali bile yok. Sıfır üzeri sıfır. Almanya’nın esas ilk 11 kadrosuyla Almanya’da San Marino ile maç yaptığını düşünün, o San Marino o Almanya’yı yener ama bu Yeni Malatya bu Fenerbahçeden puan dahi alamaz. O kadar net, yüzde yüz.

@DarkLegenD
Totem reyis :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

@DarkLegenD

Deli çocuk seni. :A

Fenerbahçe umarım bizi şaşırtmaz da konu boşa gitmez. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Fenerbahçe’nin kazanacağını düşünüyorum. İlk yarı klasik Ersun Yanal’ın hucüm futbolu ile en kötü iki farklı bir avantajla devre arasına girerler. Sonrası takımın kondisyonuna bağlı ama yine de Malatya’nın geri döneceklerine izin vereceklerini sanmıyorum. Bir şekilde kazanırlar ve çıkışa geçerler artık.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Şaşırtıcı derecede kazandık, fena oynamadılar bence. Son dakika gol yemelerine son vermeleri lazım, geçen maçta da son dakikada golü yemiştik. Burada da 2-1 öndeyken ilk yarının uzatmasında golü yedik. Takım adam olacak ama zaman lazım, zaman kalmadı bir bakarsan da. Hayırlısı olsun ne diyeyim, 3 puana sevinelim biraz. :D