Fenerbahçe-Sivasspor Maçı Yorum Konusu | 15.03.19

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ligin son dönemlerdeki en formda takımı Fenerbahçe kendi evinde Sivasspor’u ağırlıyor. 20.30’da başlayacak mücadelede Fenerbahçe’nin kadrosu belli oldu:

D1tlaGLXQAEeFDZ

@DarkLegenD @bazinga @OzaN @MasacRE @Sherlock @pompy @Maskeli Fedai @Dosi @Danger UA!

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
İlk yarıyı izlemem büyük ihtimalle, Fener ilk yarıdan işi bitirirse tadı kalmaz ama ikinci yarıda 60 Dan sonra halen galip değilse galip gelse bile yaşayacağı o gerilim stresi izlemek değişik bir haz veriyor umarım bugünü de stressiz kapatmazlar kendi adlarına :A

Şaka bir tarafa Sivas’ın Fener’e çelme taktığı nerede görülmüş? Sivas demek Fener’e sezon başından 6 puan demek. Başkanı zaten Fenerli önde gelenlerden malum. Mazilerini de unutmadık, 2011 sürecinde Sivas’ın Fener’e yaptığı “hayır işlerini” :) O yüzden bugün ilk defa Fenerliler 4-0, 5-0 gibi bir sonuç görebilir bu sezon. En kötü ihtimalle 2 farklı biter. Fener geçen hafta bilerek yenildi bu hafta onu telafi eder. Geçen haftaki maç daha zor olmasına rağmen adam Elif Elmas’la başlamıştı, hayırlı işler. :D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
İlk yarıyı izlemem büyük ihtimalle, Fener ilk yarıdan işi bitirirse tadı kalmaz ama ikinci yarıda 60 Dan sonra halen galip değilse galip gelse bile yaşayacağı o gerilim stresi izlemek değişik bir haz veriyor umarım bugünü de stressiz kapatmazlar kendi adlarına :A

Şaka bir tarafa Sivas’ın Fener’e çelme taktığı nerede görülmüş? Sivas demek Fener’e sezon başından 6 puan demek. Başkanı zaten Fenerli önde gelenlerden malum. Mazilerini de unutmadık, 2011 sürecinde Sivas’ın Fener’e yaptığı “hayır işlerini” :) O yüzden bugün ilk defa Fenerliler 4-0, 5-0 gibi bir sonuç görebilir bu sezon. En kötü ihtimalle 2 farklı biter. Fener geçen hafta bilerek yenildi bu hafta onu telafi eder. Geçen haftaki maç daha zor olmasına rağmen adam Elif Elmas’la başlamıştı, hayırlı işler. :D
Yine hayal dünyana geri dönmüşsün. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Maç nasıl gidiyor ilk yarıyı Fener tek kaleye yakın oynamışsa ikinci yarı yine şarjları biter seyir zevki yüksek olur :A
Ne tek kalesi? :F Pas hatası yapmaktan orta sahayı zor geçiyorlar. Yenilmiyorlarsa bunun iki sebebi vardır: Birincisi Hakem. İkincisi ise Sivasspor'un ceza sahası yakınlarında doğru hareketleri/pasları yapamamasıdır. Bi' de Sivasspor'un penaltısı atlandı, diyorlar.

• Beğendim

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Fenerlilerde stres başlamış ve işte şimdi izlemek keyifli oluyor Fener gol atmadığı sürece :A Hakem olmayan penaltı verecekmiş gibi duruyor, Sivas 10 kişi de kalabilir çünkü şaka maka Fener bu maçı kazanamazsa küme düşecek üçüncü takımın en büyük adayı olur. Ama hakem bir şekilde verir gibi duruyor bu maçı Fener’e.

Ersun’u ise biz göndereceğiz birkaç hafta sonra..

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Fenerbahçe, PTT 1. Lig ayarında bile oynayamıyor, ki Ümraniyespor'a 2 maçta da yenilmişti. Buna rağmen yine kazandılar. Malatya, Rize ve bu maç da dahil toplam 9 puan takım için hayati önem taşıyor.

• Beğendim

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Fenerbahçe, PTT 1. Lig ayarında bile oynayamıyor, ki Ümraniyespor'a 2 maçta da yenilmişti. Buna rağmen yine kazandılar. Malatya, Rize ve bu maç da dahil toplam 9 puan takım için hayati önem taşıyor.

Bu saatten sonra büyük ihtimalle küme düşmeyecek gibi Fenerbahçe. Erzurum ve Akhisar banko düştü zaten, üçüncü takım da Kasımpaşa, Bursa, Göztepe üçlüsünden biri olur.

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Bu saatten sonra büyük ihtimalle küme düşmeyecek gibi Fenerbahçe. Erzurum ve Akhisar banko düştü zaten, üçüncü takım da Kasımpaşa, Bursa, Göztepe üçlüsünden biri olur.
Kasımpaşa 11 maçta 5 puan toplayabilmiş (1g, 2b). Ligin en formsuz takımı muhtemelen. Düşerler bence.

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
20d6f7939752.jpeg

Edit: Allah kahretsin :A
haha, 1 dakikalık sevinçmi yaşadın sen? :A Yani 1 dakika bile olmamıştır. İlkkez etiketledin ama ben anca şimdi gelebildim. Maçıda takip edemedim. @Doğu nun toteminden bendemi yapsam acaba.
Ya zaten size baştan beri diyorum, siz bizim kümeye düşmemize odaklanacağınıza Beşiktaş'a ikinciliği kaptırmamaya odaklanın.
Fenerbahçe olması gerekeni yapmış ?

Son düzenleme:
  • Güldürdün

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,318
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
haha, 1 dakikalık sevinçmi yaşadın sen? :A Yani 1 dakika bile olmamıştır. İlkkez etiketledin ama ben anca şimdi gelebildim. Maçıda takip edemedim. @Doğu nun toteminden bendemi yapsam acaba.
Ya zaten size baştan beri diyorum, siz bizim kümeye düşmemize odaklanacağınıza Beşiktaş'a ikinciliği kaptırmamaya odaklanın.
Fenerbahçe olması gerekeni yapmış ?
Tutku her hal fatih terimin sözünü söylediyse yandı daha önce beşiktaş bitti

• Beğendim
Reactions: Dosi