Fenerbahçe, Nani'yi Resmen Açıkladı!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
50,258
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
thumbnail_1435868685.jpg

Transferin hareketli kulübü Fenerbahçe'de büyük bomba patladı!

Dünyaca ünlü Portekizli yıldız Nani ile görüşmelere başlandığı kulüp tarafından resmen açıklandı. KAP'a bildirilen açıklamaya göre Nani 5 Temmuz'da İstanbul'a gelerek sağlık kontrolünden geçecek.

Fenerbahçe bugün gündüz saatlerinde de Porto'dan iki oyuncu Fabiano ve Abdoulaye Ba'nın kiralık transferlerini duyurmuştu.

Bu transferlerin ardından Fenerbahçe'de ibrenin yıldız forvet transferine çevrilmesi bekleniyor. O konuda en büyük aday ise Robin Van Persie...

Son düzenleme:
İşte bomba budur! Beklenilen haber geldi sonunda. Çok kaliteli bir oyuncu transfer ettik. Hayırlı olsun. :)

Son yıllarda hiçbir transfere bu kadar sevinmedim, heyecanlanmadım. Daha şimdiden Fenerbahçe maçları için yeniden heyecanlanmamı sağladı diyebilirim. :) Yolu açık olsun inşallah sakatlıktan vb olumsuzluktan uzun durur ve keyif veren futbolunu izleriz doya doya. :)

Bir de Robin Van Persie'yi alırsak, daha da müthiş olur. Hücum hattımız daha da güçlenir. :)

O da gelecek bence Hollandalı olmadan olmaz. :):)
Luis Nani'yi alarak dikkatleri üzerimize çekeceğiz sonuçta, Van Persie gelmeli yani. Pierre van Hooijdonk gibi bir referans var, Dirk Kuyt var. Yaşı 30'lara dayanmış olsa da, çok rahat iş yapar. :)

Nani'nin gelmesini istemiyordum ama son 4-5 gündür kendisine bi sempatim oluştu, beklediğimiz dünya yıldızı transferini yaptık sonunda. İnşallah keyif veren bi futbol oynayarak Fenerbahçemize katkı sağlar.

Nani'nin futbolunu hep beğenmişimdir. Onu türkiye de üstelik ezeli rakibimizin formasını giyerek oynamasını görmek de çok güzel.

aga nani büyük oyuncuda RVP den bahsediyorlar ben hiç inanmasada gelirse manyak birşey olacak
Rvp haberini görmüştüm ama bilmiyorum gelir mi? Gelirse süper olur.

Malum türkiye de son zamanlarda o kadar iyi yabancı oyuncu gelmedi :( benim için türkiyenin son zamanlarda tek iyi transferi Q7 oldu onun dışındakiler pek ilgimi çekmedi. Q7 den sonra şimdi de Nani ilgimi çekti :)

Malum türkiye de son zamanlarda o kadar iyi yabancı oyuncu gelmedi :( benim için türkiyenin son zamanlarda tek iyi transferi Q7 oldu onun dışındakiler pek ilgimi çekmedi. Q7 den sonra şimdi de Nani ilgimi çekti :)
aga sen nasıl görüyorsun bilmemde RVP çok başka bir oyuncu dediğim gibi gelmesi bence imkansız da gelirse çok acayip olacak hala dünyanın en iyi forvetlerinden ilk 5 e girer adamın sol ayağı raket gibi 🙂

aga sen nasıl görüyorsun bilmemde RVP çok başka bir oyuncu dediğim gibi gelmesi bence imkansız da gelirse çok acayip olacak hala dünyanın en iyi forvetlerinden ilk 5 e girer adamın sol ayağı raket gibi 🙂
Aga Rvp kesinlikle iyi oyuncu hem kariyeri hem oynadığı takımlar bunun kanıtı ama benim seyir zevkime uymayan bir isim. Gelirse büyük iş yapacağı çok açık.

Fırına verdim 2 tava 1 TEPSİ
İftara misafirim var iyi pişsin HEPSİ
NANİ sağdan nefis bi orta KESTİ
Gelişine harika vurdu ROBİN VAN PERSİE!!! :):):)

Aga Sneijder geldi ya daha ne Sneijder Naniden daha iyi futbolcu :)