Fenerbahçe, Maçın İptalini İstedi!

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
19 şampiyonlukla Türkiye futbol tarihinin en çok şampiyonluk yaşamış ikinci kulübü olan Fenerbahçe kulübü harekete geçti ve saha üzerinde kaybetmiş oldukları maçın masa başında iptaline yönelik başvuruyu yaptı.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bu konu kışkırtıcı, taraflı, hiç yakışmayan bir üslupla açılmış. Düzenlemenin yapılmasını talep ediyorum, aksi takdirde yönetime bildireceğim. @Tolstoyevski

Ama en azından özgün ve sıfır kopyalama söz konusu :A Evet tartışmacı olduğunu inkar etmiyorum ama kelimelere özen gösterdim, zaten spor bölümünün aktiflik düzeyi göz önüne alındığında hakarete varmayan tartışmaların zararı olmaz diye düşünüyorum. Ki geçenlerde bizzat bir takım konusunda o takıma yönelik kışkırtıcı ve seviyesiz söylemler söz konusu edilmişti ve ona herhangi bir müdahelede bulunulduğunu görmediğim için ben de kuralların bu yönde esnediğini öngörüp kurallara adapte olduğumu düşünüyorum.

Ancak futbol fanatizm üzerine olsa dahi magazinden daha farksız bir önemi var, yani çok uzatmamın anlamı olmaz. Konunun kilit ya da silinmesi ya da editlenmesi siz yönetime kalmış. Ama işin ucunda ban varsa ben de editleyebilirim kelle gitmesin :A @bazinga

• Olmamış
Reactions: Yiğitt

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bu futbol denen şey din kadar uyuşturucu. Geçen seneki FB vs GS maçı hatırlatılınca toprağın altına giren adamlar şimdi hak aramaya başlıyor.

İşte insana zevk veren de tam o uyuşturucu kısmı, insanı hayata bağlıyor yahut renk katıyor ve ben de bizzat bu yüzden fanatizme bir sigara gibi bağımlıyım hayatın bu döneminde, belirtme gereği duydum dolaylı olarak konuyla.

• Sinir Bozucu
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
İşte insana zevk veren de tam o uyuşturucu kısmı, insanı hayata bağlıyor yahut renk katıyor ve ben de bizzat bu yüzden fanatizme bir sigara gibi bağımlıyım hayatın bu döneminde, belirtme gereği duydum dolaylı olarak konuyla.
Bu hâlin canımı sıkıyor. :mad: Entellik seviyen azalıyor gittikçe. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ama en azından özgün ve sıfır kopyalama söz konusu :A Evet tartışmacı olduğunu inkar etmiyorum ama kelimelere özen gösterdim, zaten spor bölümünün aktiflik düzeyi göz önüne alındığında hakarete varmayan tartışmaların zararı olmaz diye düşünüyorum. Ki geçenlerde bizzat bir takım konusunda o takıma yönelik kışkırtıcı ve seviyesiz söylemler söz konusu edilmişti ve ona herhangi bir müdahelede bulunulduğunu görmediğim için ben de kuralların bu yönde esnediğini öngörüp kurallara adapte olduğumu düşünüyorum.

Ancak futbol fanatizm üzerine olsa dahi magazinden daha farksız bir önemi var, yani çok uzatmamın anlamı olmaz. Konunun kilit ya da silinmesi ya da editlenmesi siz yönetime kalmış. Ama işin ucunda ban varsa ben de editleyebilirim kelle gitmesin :A @bazinga
Banlanma olayını da devreye sokarız, no problem. :A Bu kelimelere özen göstermiş halinse, forumcak işimiz var. :(

• Üzücü

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bu hâlin canımı sıkıyor. :mad: Entellik seviyen azalıyor gittikçe. :A

Hayat zor ve az çekilmez olunca insanın doğasında var beyni uyuşturan yani keyif veren şeylere bağımlı olmak; içki, sigara, madde, kumar, kadın, yeme içme gibi maddi ve din, ideoloji gibi manevi birçok uyuşturucu türü var, insanlar da bunlara bağlanarak kalan hayatını bir şekilde devam ettiriyor. Bende ise saydıklarımın hiçbirisi yok, sadece Galatasaray var o da olsun bir zahmet :A

• Güldürdün

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Hayat zor ve az çekilmez olunca insanın doğasında var beyni uyuşturan yani keyif veren şeylere bağımlı olmak; içki, sigara, madde, kumar, kadın, yeme içme gibi maddi ve din, ideoloji gibi manevi birçok uyuşturucu türü var, insanlar da bunlara bağlanarak kalan hayatını bir şekilde devam ettiriyor. Bende ise saydıklarımın hiçbirisi yok, sadece Galatasaray var o da olsun bir zahmet :A
Ya git İngiltere'den de bir takım tut. :A Arsenal var, ne güzel top oynuyorlar. :bhr:

• Güldürdün

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ya git İngiltere'den de bir takım tut. :A Arsenal var, ne güzel top oynuyorlar. :bhr:

İngiliz futbolu çok aşırı profesyonel geliyor ve daha amatör yapımlar her zaman daha dikkat çekicidir :A Türkiye’deki o tekme tokat kaos futbolunun verdiği zevk > City-Liverpool maçı :A

Ayrıca İngilizler bizden daha fanatik hatta fanatikliğin üst seviyesi olan holiganlık

• Güldürdün

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
İngiliz futbolu çok aşırı profesyonel geliyor ve daha amatör yapımlar her zaman daha dikkat çekicidir :A Türkiye’deki o tekme tokat kaos futbolunun verdiği zevk > City-Liverpool maçı :A

Ayrıca İngilizler bizden daha fanatik hatta fanatikliğin üst seviyesi olan holiganlık

30 yıllık olay be kardeşim. :A İngilizlere çamur atma! :A Adamlar her maç sakin sakin yerlerinde oturup maçı izliyorlar: her pası alkışlıyorlar, gol olunca hep bir ağızdan 'yeah' diye bağırıyorlar. :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bu nasıl başlık, bu nasıl konu :eek: @bazinga @Yiğitt bu başlığa işlem uygulanmazsa haftaya misilleme yapacağım haberiniz olsun.

B ılımlı haline bu tepki geliyorsa editlenmeden önceki haliyle savaş nedeni olurmuş sahiden:A @Yiğitt Kaldı ki misilleme söz konusuysa geçen haftaki Galatasaray sayfasında yazılan yazılara karşı misilleme bir konudur, eğer misilleme amacıyla bu tür başka bir konu açacak olursan biz de devam ederiz ve bu kan davası nesiller boyunca devam eder :A ama şahitler karşısında belirterek söylüyorum ki anlaşmayı bozacak olan ben olmayacağım. İkimizin de oğlu öldü, intikam onları geri mi getirecek?

Aha bir detay yakaladım :eek:
Akşama sorularıma hazır ol :A
Başlıkla editlenmeli bu arada
Edit: şimdiden fırlattım soruyu, hemen bak :A

Evet ben editleyince editlendi kısmı gözükmüyor :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
B ılımlı haline bu tepki geliyorsa editlenmeden önceki haliyle savaş nedeni olurmuş sahiden:A @Yiğitt Kaldı ki misilleme söz konusuysa geçen haftaki Galatasaray sayfasında yazılan yazılara karşı misilleme bir konudur, eğer misilleme amacıyla bu tür başka bir konu açacak olursan biz de devam ederiz ve bu kan davası nesiller boyunca devam eder :A ama şahitler karşısında belirterek söylüyorum ki anlaşmayı bozacak olan ben olmayacağım. İkimizin de oğlu öldü, intikam onları geri mi getirecek?

Evet ben editleyince editlendi kısmı gözükmüyor :A
Sinir bozucusun :A
Gelde mavi yansın, kızdırma :A anında değişebilirim :A
Edit: gelmişsin :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Kaldı ki konunun başlığında ne gibi bir yanlış var? Fenerbahçe maçı kazansaydı, bu kural hatalarına rağmen iptali istenecek miydi doğal olarak? @Yiğitt @bazinga yönetim de maşallah TFF gibi bir tane Galatasaray’lı yok hepsi Fenerbahçeli üst kademeden şaka maka? ? :A

images

• Olmamış

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
@Tolstoyevski arkadaştan rica edelim başlığı düzeltmesi için, düzeltmiyorsa yönetime bildirmeni senden rica edeceğim. :A

Fatih Terim durumuna düşmemek, takımımın hakkını savunabilmek adına onu da değiştirdim lanet olmasın :A ama bence bu kadarı yeterli, abartılacak bir durum kalmadı hele ki Galatasaray konusuna yazılan mesajlara göre çok çok daha hafif kaldı :A

• Güldürdün