Fenerbahçe-Konyaspor Maçı Yorum Konusu - 16.02.19

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sokmadı ama takımı o vasatlaştırdı yıllarca boş adamlara para saçarak. Birkaç sene daha kalsa gerçekten düşecektik. :A

Ali Koç bir anda köklü değişiklik yapmak istedi ama bütçesizliğin de etkisiyle olabilecek en beceriksiz adamlara denk geldi. Zamanla öğrenecek o da, en azından akıl mantık sahibi adam. Devre arası hamleleri sene başı hamlelerine göre çok daha iyiydi. :Z
Aziz beş para etmez bir adam ama ne olursa olsun yine bir standardınız oluyordu onunla, hiçbir zaman bu kadar kötü duruma düşmezdiniz bence :D

Ali Koç konusunda da şu ana kadar yaptıklarından sonra ben çok umutlu olmazdım ama yine de siz bilirsiniz tabi :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Sokmadı ama takımı o vasatlaştırdı yıllarca boş adamlara para saçarak. Birkaç sene daha kalsa gerçekten düşecektik. :A

Ali Koç bir anda köklü değişiklik yapmak istedi ama bütçesizliğin de etkisiyle olabilecek en beceriksiz adamlara denk geldi. Zamanla öğrenecek o da, en azından akıl mantık sahibi adam. Devre arası hamleleri sene başı hamlelerine göre çok daha iyiydi. :Z
Bu nasıl bir pozitiflik adminim :A Gözlerimi yaşartıyorsunuz :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
BJK’nin 4.yıldızı takmasından önce Galatasaray 5.yıldızı takacaktır tıpkı 4’ü taktığında Beşiktaş 2’de kaldığı gibi :A Zaten Galatasaray bu sene şampiyon olursa kalıyor 3 ve ekonomik olarak da rahatlayacağı için önümüzdeki senelere ambargo koyması sürpriz olmaz. Fakat Başakşehir’e de sevinmeyin, onlar şampiyon olursa satılacaklar ve lige PSG gibi ambargo koyacaklar artık 8-10 sene üst üste Başakşehir şampiyonluğu görebiliriz o yüzden bu sene Galatasaray şampiyon olsun nasılsa seneye ya da diğer sene yine tökezler bir başka büyük şampiyon olur. :A

Bizi üstüste 4 sene şampiyon yapmazlar, yabancı sınırı falan gelecek ve önümüzü kesecekler. Hissediyorum, tüpçü bey bizi bitirmek için çalışmalara başlamıştır. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,415
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Aziz beş para etmez bir adam ama ne olursa olsun yine bir standardınız oluyordu onunla, hiçbir zaman bu kadar kötü duruma düşmezdiniz bence :D

Ali Koç konusunda da şu ana kadar yaptıklarından sonra ben çok umutlu olmazdım ama yine de siz bilirsiniz tabi :A
Aziz Yıldırımın beşiktaşa yaptıklarından yaşıyoruz divan kurulundan tff ye tehdit geldi beşiktaşın Türkiye kupasından sonra oldu bu bursa ve fener tesadüfmü bu @MasacRE