Fenerbahçe Kayseri’den Eli Boş Döndü

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Spor Toto Süper Lig'in 21.haftasında Fenerbahçe, Kayserispor deplasmanından 1-0'lık mağlubiyet ile döndü. Kayserispor'un tek golü 87. dakikada Artem Kravets'in ayağından geldi.

Roberto Soldado, karşılaşmanın 45+2. dakikada yaptığı faul sonrası hakeme itirazdan direkt kırmızı kart gördü. Hakem Alper Ulusoy, 62. dakikada ise Kayserispor'un Umut Bulut'un ayağından bulduğu golü VAR'a giderek faul gerekçesiyle iptal etti.

Serdar Aziz Fenerbahçe’nin yediği iki golde de yaptığı hatalarla maça damga vuran isimlerden oldu.

Fenerbahçe bu beraberlik ile 13. sıraya gerilerken Kayserispor, 25 puana yükselerek 11.sıraya yerleşti.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Kayseri’nin buz gibi golü verilmedikten sonra attıkları ikinci gole nasıl sevinmişsem duvarı tokatlarken buldum kendimi, elim fena acıyor :A Hakem bu maç resmen batırdı, ilk yarı Fener’i ikinci yarı Kayseri’yi yedi. İptal ettiği gol de kırmızı kart gösterdiği için dengelemek amaçlıydı. Ama kimse hakeme itiraz etmesin, o bildiriyi hazırlayanlar hele hiç. :D

Bu maç Serdar Aziz’i savunan tayfaya gelsin aynı zamanda, Fatih Terim büyük adam boşuna hele şampiyonluk sürecinde takıma faydalı adamı en son gönderecek isimdir Terim. Adam bunu gönderip onun maaşına Marcao’yu getirtti, Luyindama gibi et yiyeni getirtti cam adamı Fener’e sepetledi. :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
İki maç üst üste kazandık diye Anadolu takımlarını şikeci yapmıştın, umarım mutlusundur @Tolstoyevski. :A
Bir kez daha tek eğlence Fener diyoruz :A Keyifle ağlamalarını izliyorum be efsane ötesi :A

Serdar Aziz ne balon stopermiş :A Fener'i ilk maçından yaktı :A Ahahahaha :F @Tolstoyevskk

Haftaya Kadıköy’de Aykut Kocaman intikamını izler miyiz dersiniz :A Ondan sonraki haftada da Beşiktaş deplasmanı var, iki maç üst üste kaybederlerse ondan sonraki hafta Rize maçı ve ertesinde Başakşehir maçlarına küme düşmemek için ölümüne oynayacaklardır ki Başakşehir maçında hepimiz fenerliyiz :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

64738

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Tam anlamıyla kaos dolu, aksiyonun azalmadığı bir maç oldu. Sahanın içinde oynanan futbol kaliteli değildi ama dönen olaylar resmen ilk yarıyı kurtardı. 5. dakikada Tolgay'ın sarı kartı yemesi, Mensah'ın dokunulmaz olması, Soldado'nun kırmızı kartı derken sanki Fenerbahçe vs Galatasaray derbisinin yan sanayide üretilmiş hâlini izledik bir bakıma. Gerçi bu da bi' derbi, sonuçta küme düşme potasından uzaklaşmaya çalışan iki takım. :A Diğer takım oyuncusu atılınca Kayserispor vasat bir oyunla da olsa maçı domine etti, vasatın bir tık üstü performans ile 80. dakikaya kadar maçı 2-0'a getirirdi. Moses'i çıkar, Fenerbahçe sabaha kadar oynasa gol atamaz. Korkunç bir şey ama atamaz gol falan. Moses, BJK'ye gel, GS'ye gel ama FB bu hâldeyken niye gelirsin ki, bu da ayrı anlaşılmayan bir konu.

Haftaya oynanacak olan Konyaspor maçında kendime ortam(abur-cubur) hazırlayabilirim, sırf ellerini göğsünde bağlayan karizmatik adam Aykut Kocaman için. Kendisine ve takımına güveniyorum. Malatya maçı gibi olmamasını umut ediyorum.

Başlığı kınıyorum ne demek eli boş döndü? Sucuk, pastırma, kayseri mantısı almadılar mı yani hiç dönerken? Yalancı adam :A @Tolstoyevski
Getirrrrr, ziyafet VAR.

Gelecek hafta için ön hazırlık:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Tam anlamıyla kaos dolu, aksiyonun azalmadığı bir maç oldu. Sahanın içinde oynanan futbol kaliteli değildi ama dönen olaylar resmen ilk yarıyı kurtardı. 5. dakikada Tolgay'ın sarı kartı yemesi, Mensah'ın dokunulmaz olması, Soldado'nun kırmızı kartı derken sanki Fenerbahçe vs Galatasaray derbisinin yan sanayide üretilmiş hâlini izledik bir bakıma. Gerçi bu da bi' derbi, sonuçta küme düşme potasından uzaklaşmaya çalışan iki takım. :A Diğer takım oyuncusu atılınca Kayserispor vasat bir oyunla da olsa maçı domine etti, vasatın bir tık üstü performans ile 80. dakikaya kadar maçı 2-0'a getirirdi. Moses'i çıkar, Fenerbahçe sabaha kadar oynasa gol atamaz. Korkunç bir şey ama atamaz gol falan. Moses, BJK'ye gel, GS'ye gel ama FB bu hâldeyken niye gelirsin ki, bu da ayrı anlaşılmayan bir konu.

Haftaya oynanacak olan Konyaspor maçında kendime ortam(abur-cubur) hazırlayabilirim, sırf ellerini göğsünde bağlayan karizmatik adam Aykut Kocaman için. Kendisine ve takımına güveniyorum. Malatya maçı gibi olmamasını umut ediyorum.

Getirrrrr, ziyafet VAR.

Gelecek hafta için ön hazırlık:

64740