Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Vazgeçtim kendimizi yormaya değmez.
Kısaca Volkan, Emre gibi hak etmeyenlere değer verip Alex, Ersun gibi isimlere değer vermemek bu takımın itici olmasının ana sebebi. Uzun uzun yazılır ama gerek yok defalarca yazdık.
Engin ipekoğlu gelir sırada bodrumda gördüğüm teknik direktörlerle gidiyorlar @xdragxx
------

benim bodrumda görmem iyi olmuyor @Dosi

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,184
Puanı
1,060
Mutluluk kokuyor her yanım sevdiğim
Ebediyen sürsün aşkımız bu senden isteğim
Senin adın aşk yüreğime mutlulukla yazdığım
Umutlarım da,hayallerimde yarınlarımda sen
Tek dileğim,tek gerçeğim tek anlamım 😍❤️

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Camia olarak 59 öncesinin hakkımız olduğunu düşündüğümüz için olabilir mesela?
Diyelim ki 59 öncesi şampiyonluklar söz konusu edilse bile, ki ayrı bir tartışma konusu bu, bu Süper Lig yıldız sistemini etkilemez ki :A Hatta sen de öyle savunuyordun bizzat...

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Diyelim ki 59 öncesi şampiyonluklar söz konusu edilse bile, ki ayrı bir tartışma konusu bu, bu Süper Lig yıldız sistemini etkilemez ki :A Hatta sen de öyle savunuyordun bizzat...
Ben Türkiye'de öyle yaparlar dedim :A Görüldüğü üzere Beşiktaş'ın yıldızlarını gayet de etkiliyor :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ben Türkiye'de öyle yaparlar dedim :A Görüldüğü üzere Beşiktaş'ın yıldızlarını gayet de etkiliyor :A

2014'te şampiyon olsanız ya da geçen senelerde filan, şu an 4 yıldızlı başlık olacağını hepimiz biliyoruz ama her neyse diyelim durum ortadayken. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
2014'te şampiyon olsanız ya da geçen senelerde filan, şu an 4 yıldızlı başlık olacağını hepimiz biliyoruz ama her neyse diyelim durum ortadayken. :A
2014'te 28.şampiyonluk balosu diye balo düzenlediğimiz için pek de kompleksten değil bu yıldız sohbeti :A
2011'den beri sosyal medyada 5 yıldızlı Fenerbahçe profilleri çok :D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bu 28 şampiyonluk muhabbeti devam ettiği sürece Fenerbahçe şampiyonluğu zor kazanır, hatta kendi isteğiyle kazanmamazlık eder. En yakın rakibine 6 şampiyonluk fark atmışsın zaten, neden acele edesin ki? Rahatsın, huzurlusun. Gs 23-24 yapınca tak! patlatırsın bir şampiyonluk, ertesi sene bir tane daha! "Ebubekir 6. yıldız bebek hoş geldin" partisi düzenlersin. Psikolojik üstünlüğü komple alırsın eline, son 10 yılda 11 kere şampiyon olan tek takımsın, ülkenin Bayern Münih'isin, deli para gelir kulübün kasasına. İyice farkı açarsın, 31, 32, 33, 34...

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bu 28 şampiyonluk muhabbeti devam ettiği sürece Fenerbahçe şampiyonluğu zor kazanır, hatta kendi isteğiyle kazanmamazlık eder. En yakın rakibine 6 şampiyonluk fark atmışsın zaten, neden acele edesin ki? Rahatsın, huzurlusun. Gs 23-24 yapınca tak! patlatırsın bir şampiyonluk, ertesi sene bir tane daha! "Ebubekir 6. yıldız bebek hoş geldin" partisi düzenlersin. Psikolojik üstünlüğü komple alırsın eline, son 10 yılda 11 kere şampiyon olan tek takımsın, ülkenin Bayern Münih'isin, deli para gelir kulübün kasasına. İyice farkı açarsın, 31, 32, 33, 34...
28 şampiyonluk değil 58 şampiyonluk olsun önemli olan son yıllardır :A Kimse bizim 28 şampiyonluğumuz var bu sene de olmasak bir şey olmaz demez Fenerbahçe gibi camialarda :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Boupendza için Fenerbahçe ve Galatasaray’ın da transfer sırasında olduğunu söyleyen Vardı, sözlerine şöyle devam etti:
“Fenerbahçe iyi bir teklif yaptı”
“Açık söylüyorum Hatayspor'da başarılı olduktan sonra yurt dışına gitmek istediğini belirtti. Yurtiçi ve yurtdışından 6-7 kulüp teklif getirdi. Kimisi takas önerdi, kimisi teklif. Rusya'dan bir kulüp var. Dinamo Kiev talip. Türkiye'den de Fenerbahçe açık açık oyuncuyu istiyor. Fenerbahçe iyi bir teklif yaptı.”

Beyler fikirleriniz nedir?

@xdragxx @HeisenBerg @12.Adam @bazinga @Tolstoyevski @Gerekli24 @DarkLegenD @Sherlock

• Beğendim
Reactions: 12.Adam