Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Attık havluyu yine Şubat ayında. Yönetimden sportif direktörüne, sportif direktöründen hocasına herkes hatalı. Bana göre en suçsuz yine taraftarlar ve sahadakiler. Baştan düğme yanlış iliklendi. Neyse ki başkanlığa aday olmaya yüzü dahi olmayacak sezon sonu.
Tuzağa düştük

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Ersun Yanal'ı yiyen Emre Belözoğlu eseriyle gurur duyuyordur. Kadro kalitesi yerlerdeyken Ersun hocanın oynattığı oyunun yarısını bile oynayamıyoruz. Erol hocaya da verdiğim kredi bu maç doldu. B planı olmadan maç boyunca aynı taktikle oynuyor.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bein Sports'un işleri hep. Fair olsalardı şimdi 20 puan farkla şampiyonduk. :A
Yenilgilerin tek sebebi...

20201227_211123.jpg

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ahmet Çakar çok ciddi konuşuyor.
Volkan ve Emre haricinde Acun(direkt Acun demedi ama ima ettiği o) da dışarıdan Erol'a kadro konusunda müdahale etmiyorsa Allah benim belamı versin diyo :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ahmet Çakar çok ciddi konuşuyor.
Volkan ve Emre haricinde Acun(direkt Acun demedi ama ima ettiği o) da dışarıdan Erol'a kadro konusunda müdahale etmiyorsa Allah benim belamı versin diyo :A
Ulan çok makara adam be. SAÇ ile bir araya gelmeliler... 🥺🥺

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Topçular kardeşim biz çok iyiyiz aslında ama hoca kötü diyor. Hoca ben çok iyiyim hakemler kötü diyor. Başkan herkes çok iyi tüm suçlu yayıncı diyor. Fener'de en sevdiğim kaotik ortam var.

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yeter ya kendine gel. Futbolu dozunda sevin. Fazlası zarar.
Zamanında ben çok takip ederdim ve seneler önce bundan dolayı çok kötü olduğum için artık dozunda takip ediyorum.
Demesi kolay dosimosi konuda ekimdeki mesajlarıma bak :A
İnsan göz göre göre böyle olunca deliriyor.

• Üzücü
Reactions: Dosi

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Geçen seneki kadroyla bu seneki kadro arasında kalite olarak 2-3 kat fark var fakat oynanan oyun olarak geçen sene daha iyiydik malum şubat ayına kadar.
Fenerbahçe 2014'ten beri değer vermesi gereken insanlara değer vermiyor ve hep yanlış tercihler yapıyor. Madem sezon sonu GG, Caner alacaktın bekleri güçlendirecektin niye Ersun hocayı tutmadın Erol'dan daha kötü mü yöneteceki bu takımı? Takımın saha içi, saha dışı ezilirken sırf hoca gitsin diye gerekli desteği vermedin. Emre Belözoğlu denen şahsiyet aralık-mart arasında etkisiz eleman gibiydi. Bu sene şampiyon olabiliriz bir şekilde o zaman bu dediklerim haksız olmayacak. Hocaya yanlış yaptık bakalım sonumuz ne olacak Erol Bulut'a verilen destek şu anda olumlu ama bu şekilde 3-4 hafta daha giderse erken bir değişiklik de şart bu sezon telafisi olmayan bir sezon.
Ulan ben gördüm eylül ayında gördüm şubat oldu şubat yazıklar olsun.
------

Son düzenleme:

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hoca değişimi bekleyenlere kadro dışı şokları gelecek hazır olun.
Bunlar hocaya nasıl koz verdilerse hala onu savunmaya çalışıyorlar. Caner ve yanında 1-2 kişi kadro dışı kalırsa kimse şaşırmasın.

• İlginç
Reactions: 12.Adam