Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Erol Bulut göze battı göze batınca bir teknik direktör genelde başarılı olamıyor. Sergen Yalçın için sezon başı çok eleştiri vardı yine maç kaybedilse kendi taraftarı eleştiriyor Sergeni çoğu eleştiren sezon başı durumu terse çevirdiği için tekrar ağzını açmıyor. Bir de Fenerbahçe'deki derinlik Beşiktaş'ta yok ki kaybettiğin takım da kötü olmayan bir takım

Fatih zaten dokunulmazlığı var ben diyince suçlu oluyorum

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
1-0 öndeyken kontra atak golü yemesini haklı çıkarmıyor Uğurcan'ın maçı alması.
------

Oku bir hak vereceksin.
Asla okumam
------

Fenerbahçe'yi boşverme kararı aldım
Zaten hayatımız düzgün gitmiyor bir de Fener'le kafayı yiyemem bu saatten sonra Eski gücüne dönerse takip ederim fakat şimdi sıradan bir taraftar gibiyim sadece....

Pazartesi Erol hocam kazansın yaaa farkı 2'ye düşsün noluuuur.

Son düzenleme:
Reactions: 12.Adam

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Sergen haftalardır ne yaptığını biliyor, Trabzonspor maçından dersler de çıkardı zaten.
------

Kazanırız deplasman canavarı Erol'a güven sıkıntı Kadıköy maçları.

Son düzenleme:

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Konyaspor ve Gençlerbirliği maçlarında puan kaybı yok eğer olursa zaten şampiyon olmayalım. İkide iki ile derbiye çıkmak şart sonrası da artık Fenerbahçe'nin kaybolan derbi ve büyük maç performansının geri dönmesini umut etmek. Trabzonspor maçı bu açıdan umut oldu. Bakalım.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Geçen hafta fırsatı değerlendirmedik. Umarım bu hafta 3 puan alarak yarışta olmaya devam ederiz.
Takıma pek güvenmiyorum ama desteğe devam.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Bu hafta şampiyonluğa oynayan rakiplerimizden daha iyiydik. Trabzonspor maçı haftası da benzer bir durum vardı. Daha da iyi olacağız umarım. Erol Bulut pişiyor biraz geç kaldı ama ilk 11 tercihlerinde ve değişikliklerde gözle görülür bir iyileşme var. Aynen devam.

Reactions: DarkLegenD

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Konuşulacak bir şey yok. Beşiktaş'ı deplasmanda yenmediğin sürece tüm deplasmanlarda 3 fark atsan da fark etmez. Hatta genel averajın kötü olduğu için tek farklı bir galibiyet bile lig sonunda sıkıntı verir.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Başakşehir'e takılırsalar beraberlik bozmaz gibi bizi ama Başakşehir'i yenerlerse mecbur kazanmamız lazım.