Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hangi zirve ya? Lütfen şu adamı bana övmeyin ya. Futbolcu olsa muhtemelen amatör ligden üstüne çıkamazdı.
Türkiye milli takımının başına hoca olması ve Fenerbahçe ile şampiyon olması zirvedir. Türk futboluna sayısız futbolcu kazandırması zirvedir :A Bunların yanında yanında yardımcı olan 1-2 kişi de hocalık yaptılar çeşitli kulüpte.
Ts'lilerin hocadan nefret etmesindeki ana sebep şu bence.

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,608
Puanı
860
Genç oyuncuların arkasında duran hoca yok resmen :A
Ya hacı bırak ne genç oyuncunun arkasında durması. :D

Türkiye milli takımının başına hoca olması ve Fenerbahçe ile şampiyon olması zirvedir. Türk futboluna sayısız futbolcu kazandırması zirvedir :A Bunların yanında yanında yardımcı olan 1-2 kişi de hocalık yaptılar çeşitli kulüpte.
Ts'lilerin hocadan nefret etmesindeki ana sebep şu bence.
Milli takımın başında ne yaptı? :D Ayrıca Aziz başkan o şampiyonluk için ne demişti unuttun sanırım. :D Türk futboluna kimi kazandırdı bu adam? Ona bakarsan çıkıp 10/11 şampiyonu TS demişliği veya FB'de çalışmasına rağmen TS için attığı tweetleri de silmesi ama

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Milli takımın başında ne yaptı? :D Ayrıca Aziz başkan o şampiyonluk için ne demişti unuttun sanırım. :D Türk futboluna kimi kazandırdı bu adam? Ona bakarsan çıkıp 10/11 şampiyonu TS demişliği veya FB'de çalışmasına rağmen TS için attığı tweetleri de silmesi ama
Grupta gayet de ikinciydi Hakan Şükür sağolsun oydu altını :A Aziz Yıldırım'ın ne dediği önemli değil aynı takım bir sene sonra şampiyon olamadı :D
Türk futboluna kimi kazandırdığını biliyorsun bence uzun bir liste hatta :A
10-11 şampiyonu Ts dediğinin videosu falan var mı ben göremedim hiç :A

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061

Al Ersun'u vur sinsi Aykut'a ikisi de aynı :F

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ahmet Ercanlar: "Caner Erkin Beşiktaş taraftarının önünde eğildiği gün annesi ağır yatalak hastaymış ve kötü durumdaymış. Taraftar annesine o kadar küfredince onun verdiği psikolojik patlama ile eğilme olayı yaşanmış"

Caner Erkin de gelmiş :A Ya Caner bırakacaksın bu işleri yalana gerek yok Bjk'a gittikten sonra yaptığın tek şey bu değildi :D Ama özür dile affederiz sıkıntı yok zaten senin psikolojik sorunlarının olduğu belli :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Aziz Yıldırım'ı son zamanlarında yaptıklarından dolayı sevmem. Ama elma ile armudu karıştırmamak gerek. Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe sevgisinden şüphe duymak da komik geliyor. Bazıları var ki Ali Koç'un başarısızlığının altında Aziz Yıldırım falan olduğunu söylüyorlar bu zihniyetle bir yere varmak zor.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ben o konuşmanın farklı yerlere çekildiğini düşünüyorum bu arada. Nihat Özdemir'i hiç sevmem ama salak da değildir herhalde. Evet ben şike yapan takımın 2.adamıydım ve şu anda TFF başkanıyım diyecek hali yok.

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Ben o konuşmanın farklı yerlere çekildiğini düşünüyorum bu arada. Nihat Özdemir'i hiç sevmem ama salak da değildir herhalde. Evet ben şike yapan takımın 2.adamıydım ve şu anda TFF başkanıyım diyecek hali yok.
İhale Nihat'ın her takıma eşit yaklaşacağını mı düşünüyordun :A :A Sezon başında Trabzon asgari ücretle patır patır oyuncu alırken bize sopa gösteren adam bu.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
5eda8bab55428406cc42f9ed.jpg

Ozan Tufan, kız arkadaşına evlenme teklifi etti.

@xdragxx, @HeisenBerg, @batuhankaralar, @bazinga, @emreemreu, @mrt-06, @Dosi ve diğer Fenerbahçe taraftarları.