Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Macera aramaya gerek yok, başarının anahtarı belli. :A

#bazingagöreve :A

Aslında Fm'de bile ilk yaptığımız iş sol bek bakmak oluyor :A Takımın eksikleri çok belli ama bunlar yine saçma sapan transfer politikası yapıp belli mevkileri fazla şişirip gerekli bölgeleri de transfersiz kapatacaklar :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Aslında Fm'de bile ilk yaptığımız iş sol bek bakmak oluyor :A Takımın eksikleri çok belli ama bunlar yine saçma sapan transfer politikası yapıp belli mevkileri fazla şişirip gerekli bölgeleri de transfersiz kapatacaklar :D
Bütçe o kadar kötü ki ilk sezon ben de sol bek alamamıştım. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bu Gökhanla Caner işi canımı sıkmaya başladı. Öncelikle Gökhan gelmesin Caner gelsin diyen taraftayım. Fakat medyada bir algı var önce Bjk'la görüşecekler anlaşamazlarsa Fener'le görüşecekler. Hatta bazı yerlerde bugün Bjk'la görüştükleri ve indirime tamam dedikleri falan yazıyor.
Fenerbahçe kimsenin 2.tercihi olmamalı. Eğer bu ikisi bize gelmek istiyorlarsa Bjk'la görüşme yapmamaları gerekir.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu Gökhanla Caner işi canımı sıkmaya başladı. Öncelikle Gökhan gelmesin Caner gelsin diyen taraftayım. Fakat medyada bir algı var önce Bjk'la görüşecekler anlaşamazlarsa Fener'le görüşecekler. Hatta bazı yerlerde bugün Bjk'la görüştükleri ve indirime tamam dedikleri falan yazıyor.
Fenerbahçe kimsenin 2.tercihi olmamalı. Eğer bu ikisi bize gelmek istiyorlarsa Bjk'la görüşme yapmamaları gerekir.
Önce kendi kulüpleriyle görüşmeleri normal. Bize gelmek istiyorlarsa zaten formaliteden ibaret olacaktır o görüşmeler. Gelirlerse gelsinler, bence yararlı da olurlar ama gelmezlerse de dünyanın sonu değil. Artıları kadar eksileri de olan futbolcular ikisi de. Yeter ki bir an önce netleşsin.

• Beğendim

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Önce kendi kulüpleriyle görüşmeleri normal. Bize gelmek istiyorlarsa zaten formaliteden ibaret olacaktır o görüşmeler. Gelirlerse gelsinler, bence yararlı da olurlar ama gelmezlerse de dünyanın sonu değil. Artıları kadar eksileri de olan futbolcular ikisi de. Yeter ki bir an önce netleşsin.
Formaliteden olsa anlarım :A Benim aldığım hava ikisinin de önceliği Beşiktaş da Beşiktaş olmazsa Fenere gideriz kafasında oldukları :D
Gg'yi zaten istemem de Caner'den iyi sol bek bulamazlar 2-3 sene daha Hasan izleriz diye korkuyorum :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bi de hocanın böyle olması çok doğal ben bundan da beter olurdum :A
Hakemler seni doğrasın, takıma geri dönsün dediğin kaptan senin arkanda bir gün bile durmasın, başkan hiçbir zaman tam anlamıyla seni kabullenmemiş olsun, istediğin özgürlük alanı verilmesin iyi bile dayandı. Benim hocaya kızdığım tek konu bunları açık açık söyleyip çok daha önce istifa etmesiydi. Şimdi tüm ihale ister istemez hocaya kaldı herkesin ağzına düştü.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Türk futbol piyasasında EY isimli şahsa güvenen takımlar batmaya mecburdur. Şu adamı övmeyi bırakın artık.

• Güldürdün