Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,410
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Sanmam ama gelirse benim için iyi olur. En azından futboldan uzak kalırım o gidene kadar.
Bence öyle yapmayın ben devamından yanaydım
O yıl fazla kendi kalemize fazla attık taraftar desteklerse şampiyon olunur
Galatasaray ceza alacak
Beşiktaş’ta
3 puanları gidebilir
Galatasaray 9 puanı gidebilir @xdragxx

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
İnanmıştık bu sene ama yine maalesef olmadı. Bilmiyorum niye bu kadar her şey üst üste ters gidiyor ama bu takımın baştan aşağı yenilenmesi şart. Ersun hoca Galatasaray maçında galibiyet dışı tüm sonuçlarda istifa edecektir. Zaten bu takım Galatasaray'ı eze eze yense dahi şampiyonluk umudum yok açıkçası.
Ali Koç'un son kalkanı olan Ersun Yanal da gidecek. İnşallah Ersun hoca sonrası başarısız bir şekilde suçlu yine gariban hocalardan biri olmaz da kendisi istifa eder. Hatalarını saysam 2000-3000 kelimeyi geçer o kadar doluyum. Yazık oluyor Fenerbahçemize her maç sonu küçük çocukların mahalle maçını kaybettiği gibi hırslanıp bir maç daha yapmak istemekten bıktım usandım.
Fenerbahçe eridi eski gücü kudreti kalmadı. O eski günlerimiz de yakında değil çok uzaklarda maalesef.
Bu sene en gerçekçi sonuç ilk 3'e girmek olacak ama şampiyonluk harici hiçbir sonuç önemli değil. Hocanın açıklamaları futbolcuların vurdum duymazlığı eklenince şampiyonluk ihtimali %5 bile değil. Yazık olduk çok yazık bu şubat ayı keşke hiç yaşanmasaydı.

Fener Galatasaray’a da yenilirse Ali Koç kesin Ersun’u kovar, en olmadı Ersun istifa eder diyordum herkes gibi. Fenerbahçe 21 sene sonra Galatasaray’a yenildi hem de ne yenilgi doğru düzgün üç pas yapamadan, kötü Galatasaray’a rağmen resmen ecel terleri dökerek ve Onyekuru şansları değerlendirse tarihi farka gidecek bir yenilgi...

Buna rağmen Ali Koç Ersun Yanal’ın kalmasını istiyormuş yola devam demiş? Son 4 haftadaki 3 mağlûbiyet, puan kaybı bir yana Galatasaray’a yenildikten sonra Ersun Yanal’ı savunmaya devam etmesi ilginç doğrusu Ama istikrar açısından doğru karar olabilir. Büyük ihtimalle sezonun bitmesini bekler ve yeni sezonda yeni kadro yapılanmasıyla son bir şans verir hocaya.

Fakat bunlara rağmen eğer Antalya deplasmanından da puan kaybedilirse... Kadıköy’deki Denizli maçında taraftar biraz protest olabilir gibi.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Fener Galatasaray’a da yenilirse Ali Koç kesin Ersun’u kovar, en olmadı Ersun istifa eder diyordum herkes gibi. Fenerbahçe 21 sene sonra Galatasaray’a yenildi hem de ne yenilgi doğru düzgün üç pas yapamadan, kötü Galatasaray’a rağmen resmen ecel terleri dökerek ve Onyekuru şansları değerlendirse tarihi farka gidecek bir yenilgi...

Buna rağmen Ali Koç Ersun Yanal’ın kalmasını istiyormuş yola devam demiş? Son 4 haftadaki 3 mağlûbiyet, puan kaybı bir yana Galatasaray’a yenildikten sonra Ersun Yanal’ı savunmaya devam etmesi ilginç doğrusu Ama istikrar açısından doğru karar olabilir. Büyük ihtimalle sezonun bitmesini bekler ve yeni sezonda yeni kadro yapılanmasıyla son bir şans verir hocaya.

Fakat bunlara rağmen eğer Antalya deplasmanından da puan kaybedilirse... Kadıköy’deki Denizli maçında taraftar biraz protest olabilir gibi.
Öbür sezon falan devam etmez. Zaten kulübün içinde bulunduğu durum kötü Ersun Yanal'ı gönderip tüm tepkileri kendi üstüne çekmek istemiyor. Sezon sonuna kadar Ersun hocayı maşa olarak kullanır sezon sonu yabancı bir hoca getirir.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Öbür sezon falan devam etmez. Zaten kulübün içinde bulunduğu durum kötü Ersun Yanal'ı gönderip tüm tepkileri kendi üstüne çekmek istemiyor. Sezon sonuna kadar Ersun hocayı maşa olarak kullanır sezon sonu yabancı bir hoca getirir.

Peki olmaz da, ya Antalyaspor’a da puan kaybı hatta mağlubiyet yaşanırsa? Antalya da son dönemde formda malum.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Peki olmaz da, ya Antalyaspor’a da puan kaybı hatta mağlubiyet yaşanırsa? Antalya da son dönemde formda malum.
Antalyaspor o maçı kazanır. Garry Rodrigues yine yok herhalde. Muriqi'yi maç boyunca birebir savunursun, onun boşaltmaya çalışacağı alanları kapatırsın, 70'ten sonra -takımın her işini yapan- Gustavo'nun üstüne çullanıp Serdar ve Jailson'a hata yaptırırsın. Haftalardır bu senaryoyu izliyorum ben. Hiçbir gelişme yok. Denizlispor maçında moralsiz dahi olsalar kazanırlar. Denizlispor'un ofansif tarafı 0.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
images

Antalyaspor 0
Denizli 0
Konyaspor 0
Kayseri 0
Kasımpaşa 0
Malatya 0
Göztepe 0
Gençler 0
Sivasspor 0
Beşiktaş 0
Rizespor 0

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Antalyaspor o maçı kazanır. Garry Rodrigues yine yok herhalde. Muriqi'yi maç boyunca birebir savunursun, onun boşaltmaya çalışacağı alanları kapatırsın, 70'ten sonra -takımın her işini yapan- Gustavo'nun üstüne çullanıp Serdar ve Jailson'a hata yaptırırsın. Haftalardır bu senaryoyu izliyorum ben. Hiçbir gelişme yok. Denizlispor maçında moralsiz dahi olsalar kazanırlar. Denizlispor'un ofansif tarafı 0.
images

Antalyaspor 0
Denizli 0
Konyaspor 0
Kayseri 0
Kasımpaşa 0
Malatya 0
Göztepe 0
Gençler 0
Sivasspor 0
Beşiktaş 0
Rizespor 0

Antalyaspor deplasmanından 3 gün sonra Salı günü de Trabzon deplasmanı var onu unutmuştum. Gerçi Trabzon eğer geçen maçtaki ya da BJK maçındaki gibi oynarsa Fener en kötü beraberlik bile alabilir ama Fenere özel hınçları olduğu için eğer yatma futbolu yerine hücum futbolu oynarlarsa Fenerbahçe baya yıpranır. Sonucun ne olacağı belirsiz, tek kesin olan şey 2 takım da ellerindeki tam kadroyla full konsantre bir şekilde maça asılacaktır.

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Arkadaşlar yeni hedefi belirliyorum. Yeni başkanın seçildiği gün. O zamana kadar başarı beklemeden rahat rahat izleyin maçları.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Her ne kadar dişe diş rakip olsak da ve taraftarların zamanında büyük konuşmalarından dolayı bu tür israflardan keyif alsak da şu tür görüntüleri görmek ister istemez üzüyor insanı... Kendimi bu adamın yerine koyuyorum, üzücü bir durum gerçekten. 2014’den sonraki o imajından sonra durumun bu hale gelmesi...

• Üzücü
Reactions: Sherlock

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ah be hocam hataların oldu senin de ya. Sen ne Ersun'u Aykut hoca bizi şampiyon yaptı diyen Volkan'ı ne diye affedersin aynı zihniyette seni gram sevmeyen Emre Belözoğlu'nu ne diye takıma geri alırsın. İşte herkesi kendin gibi görmemek lazımmış bu ikisi de bir gün bile arkanda durmadı. Fenerbahçe hakemler tarafından doğranırken bir kelime dahi etmediler. Gelelim transfer konusuna. Yazın niye Comolli'ye bıraktırdın transferleri deseydin keşke ya Comolli ya da ben diye en kötü o zaman giderdin hocam kış transfer döneminde Ali Koç denen vasıfsıza diyemedin mi ne Falette'si bana sol bek ya da kanat alın ne işime yarar Falette diye. Çok yıprandın Ersun hocam senin de taktiksel hataların oldu tabii ki ama şubatta havlu atacak kadar da kötü hazırlamadın bu takımı. Yolun açık olsun yolumuz tekrar zor kesişir belki ama kesişirse ben seni yine destekleyeceğim. Keşke 2.Ersun Yanal dönemi hayal ettiğimiz gibi olsaydı ama hiç rahat bir ortamda değildin. :( Bugün yedek kulübesinde 2013-2014 Ersun Yanal'ı yeniden gördüm 2 aydır yedek kulübesindeki sen değildin baskıyla baş edemedin depresif duruyordun kulübede ama sen de haklısın hocam. Ben seni hep böyle hatırlayacağım güzel adam yolun açık olsun

• Üzücü
Reactions: batuhankaralar