Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
1f1f3-1f1f4.png

#Fenerbahçe

STADIMIZ:
Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi (Papazın Çayırı, Kadıköy)

s-ea28af0574af2e80302fa9ad17938434bfcfeaac.jpg

2021-22 Sezonu Kadromuz
  • #1 Altay Bayındır (Kaleci)
  • #35 Berke Özer (Kaleci)
  • #54 Ertuğrul Çetin (Kaleci)
  • #41 Attila Slazai (Defans)
  • #32 Marcel Tisserand (Defans)
  • #4 Serdar Aziz (Defans)
  • #3 Min-Jae Kim (Defans)
  • #37 Filip Novak (Defans)
  • #33 Çağtay Kurukalıp (Defans)
  • #30 Nazım Sangare (Defans)
  • #20 Luiz Gustavo Dias (Orta Saha)
  • #7 Ozan Tufan (Orta Saha)
  • #17 İrfan Can Kahveci (Orta Saha)
  • #26 Miha Zajc (Orta Saha)
  • #27 Miguel Crespo (Orta Saha)
  • #5 Jose Ernesto Sosa (Orta Saha)
  • #9 Diego Rossi (Orta Saha)
  • #14 Dimitrios Pelkas (Orta Saha)
  • #10 Mesut Özil (Orta Saha)
  • #8 Mert Hakan Yandaş (Orta Saha)
  • #25 Arda Güler (Orta Saha)
  • #77 Burak Kapacak (Orta Saha)
  • #16 Ferdi Erenay Kadıoğlu (Orta Saha)
  • #21 Bright-Osayi Samuel (Orta Saha)
  • #11 Mergim Berisha
  • #13 Enner Valencia (Forvet)
  • #19 Serdar Dursun (Forvet)
  • #99 Arda Kurtulan (Forvet)

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Dosi

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
fenerbahce-muzesi.jpg

BAZI BAŞARILARIMIZ

Futbol
19x Süper Lig Şampiyonluğu
6x Milli Küme
3x Türkiye Futbol Birinciliği
09x
Türkiye Süper Kupası
08x Başbakanlık Kupası
06x Türkiye Kupası
02x Atatürk Kupası
01x Spor Toto Kupası

Erkek Basketbol
9x
Türkiye Basketbol Ligi Şampiyonluğu
07x Cumhurbaşkanlığı Kupası
06x Türkiye Kupası
05x Basketbol Federasyon Kupası
03x Türkiye Basketbol Şampiyonası
01x GSGM Kupası
01x Beden Terbiyesi Genel Müdürlüğü Kupası

Kadın Basketbol
14x
Kadınlar Basketbol Süper Ligi Şampiyonluğu
12x Kadınlar Türkiye Kupası
11x Cumhurbaşkanlığı Kupası
05x İstanbul Basketbol Ligi Şampiyonluğu
01x GSGM Kupası

Erkek Voleybol
09x
İstanbul Erkekler Voleybol Ligi Şampiyonluğu
05x Türkiye Erkekler Voleybol Ligi Şampiyonluğu
04x Kupa Voley
03x Voleybol Erkekler Şampiyonlar Kupası

Kadın Voleybol
11x
İstanbul Kadınlar Voleybol Ligi Şampiyonluğu
08x Türkiye Kadınlar Voleybol Ligi Şampiyonluğu
05x Sultanlar Ligi Şampiyonluğu
04x Kupa Voley
02x Türkiye Kadınlar Voleybol Federasyon Kupası

Uluslararası Başarılar
01x
Balkan Kupası (Futbol) - Türkiye'nin Avrupa'daki İlk Kupası
01x General Harrington Kupası (Futbol)
01x Euroleague Kupası (Basketbol)
02x CEV Kupası (Voleybol)
01x CEV Şampiyonlar Ligi Kupası (Voleybol)
02x Erkekler Balkan Kupası (Voleybol)
01x FIVB Kadınlar Dünya Kupası (Voleybol)​

Son düzenleme:

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Sezonu 4'te 4 yaparak altıncı sırada bitirdik. Şu rezalet sezona rağmen Trabzon'un ceza alması durumunda Avrupa'ya gitme ihtimalimiz bulunuyor, her açıdan çok ilginç bir sezon oldu :A :A

• Üzücü
Reactions: DarkLegenD

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Hangi paralel evrende yaşandı bunlar?

Galatasaray kompleksi insanları taklitte ve diğer birçok şeyde o kadar zor durumda bırakıyor ki yazık adamların müzesinde doğru düzgün kupa olmadığından kadın voleybol başarılarını, general harrington teneke kupasını filan övünüp durmuşlar. Olur öyle deyip çok da üzerlerine gitmemek lazım. :D

Ha bir de hadi 1959 öncesi amatör mahalle kümesi üç beş maçlık sezonlarda alınan şampiyonlukları saydınız diyelim, yıldız sistemi her şeyden önce ulusal lige göre değerlendiriliyor, 16 takımın olduğu ligle 3-5 takımın olduğu ligde olan 5 şampiyonluk dünyanın hiçbir yerinde eşit değerlendirilemez. Ama işte, futbol fanatikliği insanın mantığını kör ediyor olmalı, futbol gerçekten de iflah olmaz bir hastalıkmış.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
116 milyon euro toplamışlar
Sistem çöktü
Galatasaray kompleksi insanları taklitte ve diğer birçok şeyde o kadar zor durumda bırakıyor ki yazık adamların müzesinde doğru düzgün kupa olmadığından kadın voleybol başarılarını, general harrington teneke kupasını filan övünüp durmuşlar. Olur öyle deyip çok da üzerlerine gitmemek lazım. :D

Ha bir de hadi 1959 öncesi amatör mahalle kümesi üç beş maçlık sezonlarda alınan şampiyonlukları saydınız diyelim, yıldız sistemi her şeyden önce ulusal lige göre değerlendiriliyor, 16 takımın olduğu ligle 3-5 takımın olduğu ligde olan 5 şampiyonluk dünyanın hiçbir yerinde eşit değerlendirilemez. Ama işte, futbol fanatikliği insanın mantığını kör ediyor olmalı, futbol gerçekten de iflah olmaz bir hastalıkmış.
Beşiktaşınki neden sayıldı Türkiye kupası oluyor şimdiki haliyle

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
fenerbahce-muzesi.jpg

BAZI BAŞARILARIMIZ

Futbol
19x
Süper Lig Şampiyonluğu (⭐⭐⭐)
09x Türkiye Süper Kupası
08x Başbakanlık Kupası
06x Türkiye Kupası
02x Atatürk Kupası
01x Spor Toto Kupası

Erkek Basketbol
9x
Türkiye Basketbol Ligi Şampiyonluğu
07x Cumhurbaşkanlığı Kupası
06x Türkiye Kupası
05x Basketbol Federasyon Kupası
01x GSGM Kupası
01x Beden Terbiyesi Genel Müdürlüğü Kupası

Kadın Basketbol
14x
Kadınlar Basketbol Süper Ligi Şampiyonluğu
12x Kadınlar Türkiye Kupası
11x Cumhurbaşkanlığı Kupası
05x İstanbul Basketbol Ligi Şampiyonluğu
01x GSGM Kupası

Erkek Voleybol
09x
İstanbul Erkekler Voleybol Ligi Şampiyonluğu
05x Türkiye Erkekler Voleybol Ligi Şampiyonluğu
04x Kupa Voley
03x Voleybol Erkekler Şampiyonlar Kupası

Kadın Voleybol
11x
İstanbul Kadınlar Voleybol Ligi Şampiyonluğu
08x Türkiye Kadınlar Voleybol Ligi Şampiyonluğu
05x Sultanlar Ligi Şampiyonluğu
04x Kupa Voley
02x Türkiye Kadınlar Voleybol Federasyon Kupası

Uluslararası Başarılar
01x
Balkan Kupası (Futbol) - Türkiye'nin Avrupa'daki İlk Kupası
01x General Harrington Kupası (Futbol)
01x Euroleague Kupası (Basketbol)
02x CEV Kupası (Voleybol)
01x CEV Şampiyonlar Ligi Kupası (Voleybol)
02x Erkekler Balkan Kupası (Voleybol)
01x FIVB Kadınlar Dünya Kupası (Voleybol)​

Wikipedia'yı baz alarak buraya "Bazı Başarılarımız" başlığı altında sözde kulüp tarihçesini yazmışsın. Gidip 5 yıldız emojisi falan koymuşsun. Komik duruma düşürme kendini ve biraz araştır sana zahmet. Yıldız sayısı verilirken neler baz alınıyor, Fenerbahçe'nin resmi olarak kaç şampiyonluğu gözüküyor. Bu arada ben futbol branşı için konuşuyorum, diğer branşlar hakkında araştırma yapmadım, onları da sadece Wikipedia'yı baz alarak yazdıysan düzenlemeni öneririm.

Hatalı bilgi verdiğin için "Futbol" başlığı altına yazdıkların düzenlendi.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Wikipedia'yı baz alarak buraya "Bazı Başarılarımız" başlığı altında sözde kulüp tarihçesini yazmışsın. Gidip 5 yıldız emojisi falan koymuşsun. Komik duruma düşürme kendini ve biraz araştır sana zahmet. Yıldız sayısı verilirken neler baz alınıyor, Fenerbahçe'nin resmi olarak kaç şampiyonluğu gözüküyor. Bu arada ben futbol branşı için konuşuyorum, diğer branşlar hakkında araştırma yapmadım, onları da sadece Wikipedia'yı baz alarak yazdıysan düzenlemeni öneririm.

Fenerbahçenin web siteside öyle yazıyor @Sherlock

Son düzenleme:

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061

Fenerbahçe'nin resmi internet sitesinde "Türkiye Profesyonel Futbol Liglerinde" toplam 28 şampiyonluğumuzun olduğu yazıyor. Bana kaynağını sormadan kendi kafana göre orayı 19 Süper Lig şampiyonluğu olarak değiştiriyorsun. Ayrıca oradaki verileri Wikipedia'den falan değil bizzat Fenerbahçe'nin internet sitesinden aldım.

Konuyu bir kez daha değiştiriyorum. Kaynak da belirttiğime göre bu durum hatalı bilgi olmuyor.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Fenerbahçe'nin resmi internet sitesinde "Türkiye Profesyonel Futbol Liglerinde" toplam 28 şampiyonluğumuzun olduğu yazıyor. Bana kaynağını sormadan kendi kafana göre orayı 19 Süper Lig şampiyonluğu olarak değiştiriyorsun. Ayrıca oradaki verileri Wikipedia'den falan değil bizzat Fenerbahçe'nin internet sitesinden aldım.

Konuyu bir kez daha değiştiriyorum. Kaynak da belirttiğime göre bu durum hatalı bilgi olmuyor.

"Türkiye 1. Futbol Ligi şimdiki adıyla Süper Lig'in başlangıç tarihi 1959 olarak kabul edilir."

http://www.tff.org.tr/default.aspx?pageID=545

Yani yanlış bilgi veriyorsun. 28'i bir bütün olarak kabul edemezsin. Öyle bir dünya yok, yanlış bilgi vermiş oluyorsun.

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
"Türkiye 1. Futbol Ligi şimdiki adıyla Süper Lig'in başlangıç tarihi 1959 olarak kabul edilir."

http://www.tff.org.tr/default.aspx?pageID=545

Yani yanlış bilgi veriyorsun. 28'i bir bütün olarak kabul edemezsin. Öyle bir dünya yok, yanlış bilgi vermiş oluyorsun.
Bak ben Süper Lig demiyorum işte orada yanlış anlama var :A 1924 yılından itibaren Türkiye'de oynanan futbol liglerinde toplam 28 kez şampiyon olmuşuz. Aynı şekilde Galatasaray'ın da toplamda 21 değil 22 şampiyonluğu var isterseniz siz de kendi konunuza böyle ekleyebilirsiniz :D

"Bu sayfada, TFF sitesinde de açıkça belirtildiği üzere; TFF’nin 1923 yılında kuruluşunun hemen ardından, ilk olarak 1924 yılında düzenlemeye başlanan ulusal futbol organizasyonlarında, Fenerbahçemizin bugüne kadar kazandığı 28 TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU gösterilmektedir."

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bak ben Süper Lig demiyorum işte orada yanlış anlama var :A 1924 yılından itibaren Türkiye'de oynanan futbol liglerinde toplam 28 kez şampiyon olmuşuz. Aynı şekilde Galatasaray'ın da toplamda 21 değil 22 şampiyonluğu var isterseniz siz de kendi konunuza böyle ekleyebilirsiniz :D

"Bu sayfada, TFF sitesinde de açıkça belirtildiği üzere; TFF’nin 1923 yılında kuruluşunun hemen ardından, ilk olarak 1924 yılında düzenlemeye başlanan ulusal futbol organizasyonlarında, Fenerbahçemizin bugüne kadar kazandığı 28 TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU gösterilmektedir."

TFF'nin sitesinde bu 28 şampiyonluğu bir bütün olarak gösteren herhangi bir veri var mı? 19 lig şampiyonluğuna ek olarak 9 şampiyonluk ile alakalı herhangi resmi bir veri var mı TFF'nin resmi sitesinde? Varsa gönderir misin buradan ekran görüntüsünü alarak.

68230

"Türkiye 1.Liginin başladığı tarih TFF tarafından 1959 yılı olarak kabul edilmesine karşın, TFF Tahkim Kurulunun 09.05.2002 tarih, 2002/52E ve 2002/68K sayılı kararı tahtında BEŞİKTAŞ Kulübünün 1956-1957 ve 1957-1958 sezonlarında Türkiye Ligi şampiyonu olduğuna ve bu şampiyonlukların TFF Yıldız Kriterine dahil edileceğine karar verilmesi sebebi ile toplam şampiyonluk sayısı, toplam lig sezonu sayısından 2 fazladır."

Önceki yıllardan yalnızca Beşiktaş'ın iki şampiyonluğu resmi olarak kayıt altına alınmış. Bu durumda hem Fenerbahçe'nin resmi internet sitesi, hem de sen hayal ürünü gerçekliklerle kendinizi 28 kere Türkiye Şampiyonluğu almış olarak görmüş oluyorsunuz. Ki bu da yanlış bilgi verdiğin anlamına geliyor.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
TFF'nin sitesinde bu 28 şampiyonluğu bir bütün olarak gösteren herhangi bir veri var mı? 19 lig şampiyonluğuna ek olarak 9 şampiyonluk ile alakalı herhangi resmi bir veri var mı TFF'nin resmi sitesinde? Varsa gönderir misin buradan ekran görüntüsünü alarak.

Ekli dosyayı görüntüle 68230

"Türkiye 1.Liginin başladığı tarih TFF tarafından 1959 yılı olarak kabul edilmesine karşın, TFF Tahkim Kurulunun 09.05.2002 tarih, 2002/52E ve 2002/68K sayılı kararı tahtında BEŞİKTAŞ Kulübünün 1956-1957 ve 1957-1958 sezonlarında Türkiye Ligi şampiyonu olduğuna ve bu şampiyonlukların TFF Yıldız Kriterine dahil edileceğine karar verilmesi sebebi ile toplam şampiyonluk sayısı, toplam lig sezonu sayısından 2 fazladır."

Önceki yıllardan yalnızca Beşiktaş'ın iki şampiyonluğu resmi olarak kayıt altına alınmış. Bu durumda hem Fenerbahçe'nin resmi internet sitesi, hem de sen hayal ürünü gerçekliklerle kendinizi 28 kere Türkiye Şampiyonluğu almış olarak görmüş oluyorsunuz. Ki bu da yanlış bilgi verdiğin anlamına geliyor.
harbiyespor olarak şampiyon yazıyor tffnin sitesinde fenerinkiler silinmiştir Tff nin habersiz takım kurmuşlar bir başkent takımı @Sherlock

Son düzenleme: