Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bilhassa kelimeleri seçerek, kışkırtmaya yönelik kelimeler kullanmayarak yazdım maça dair yorumu, yoksa ne kelimeler vardı sildiğim “😂” emojisini belirtirken.

Galatasaray konusunda ise fanatik Fenerli bir üye neler yazdı çizdi açık şekilde kışkırtmaya yönelik ve hatta hakarete varan. Ancak onun mesajlarına dokunulmadı, öyleyse bu mesajlar onun yanında tertemiz kaldığına göre meseleden dahi saymamak gerek böyle şeyleri.
Ya sen şuraya kuralları atsana. :A Aratmıştım zamanında ama bulamamıştım. :A

Benim bildiğim, kollar açıksa veya belinin üzerinde ise her ne olursa olsun penaltıdır. Benim bildiğim şekildeyse 2 tane penaltı uzay boşluğuna gitti bugün. Umrumda mı? Tabii ki de değil ama yine de söylemek lazım.

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Arkadaşlar son pozisyon penaltı bunu siz de biliyorsunuz ama rica ediyorum bu sayfaya gelip de bu şekilde mesajlar yazmayın.
İlk penaltıda da Altay'ın bir ayağı çizgi üzerindeymiş, resmen skandal bir hakem performansı söylenecek fazla söz yok.

WhatsApp Image 2020-02-08 at 22.53.26 (1).jpeg

• Beğendim
Reactions: bazinga and xdragxx

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Bu lig bu hakemlerle bitmez..... Yazıklar olsun.. VAR bile gidemedi..... Ama herşeye rağmen ŞAMPİYON FENERBAHÇE OLACAK.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Biz zaten penaltı olduğunu biliyor ve söylüyoruz. FB vs BJK derbisi ertesi neredeyse tüm Fenerbahçeli'ler doğruları bilmesine rağmen "ağlamayın, zırlamayın." yazdı. Biz de yazıyoruz, ne var bunda? Yönetim gerekli görürse siler mesajlarımızı.
Onu yazan arkadaşı bilmiyorum onun yaptığı da yanlış bir şey diyemem. Mesajların silinmesini ya da ceza almasını istesem zaten yapacağım ilk iş şikayet etmek olurdu ama sadece yapmayın dedim.
Futbolu iyi kötü takip eden insanlarız. Bu tarz maçlardan sonra taraftarların ruh halini hepimiz biliyoruz. Sıcağı sıcağına misillime yapıp bu tarz mesajlar yazmak doğru değil bence.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Maçta ortada gibi gözüken tüm kararları Fenerbahçe aleyhine verdi hakem.

Penaltıda o kadarlık kıpırdama neredeyse her penaltıda oluyor. Son dakikada bize penaltıyı kesinlikle vermelilerdi.

Futbolda hakem tartışılmasından nefret ediyorum ve dahil olmaktan da hoşnut değilim ama cidden hakemler bu kadar tartışılıyorsa sorunu hakemlerde aramak gerekiyor biraz da.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Maçta ortada gibi gözüken tüm kararları Fenerbahçe aleyhine verdi hakem.

Penaltıda o kadarlık kıpırdama neredeyse her penaltıda oluyor. Son dakikada bize penaltıyı kesinlikle vermelilerdi.

Futbolda hakem tartışılmasından nefret ediyorum ve dahil olmaktan da hoşnut değilim ama cidden hakemler bu kadar tartışılıyorsa sorunu hakemlerde aramak gerekiyor biraz da.
Sorun bana maalesef hakemden farklı geliyor. Hakemler tetikçi gibi daha çok.
Zaten kurallara göre penaltıda aşırı bir şekilde kıpırdama olmadığı sürece penaltının tekrarına gerek duyulmuyor.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bu lig bu hakemlerle bitmez..... Yazıklar olsun.. VAR bile gidemedi..... Ama herşeye rağmen ŞAMPİYON FENERBAHÇE OLACAK.
bu gidişle irlandaya gelirler başakşehire güvenmesinler sporting lisbon güçlü avusturya takımı yenerse lask lins iyi salzburg yarı final şampiyonlar liginde zaten yarı finale çıkanlar direk şampiyonlar ligi gruplarında olucak @The_Erinch

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bu arada benim Ali Koç'u istememe sebebim 3 Temmuz sonrasında Aziz Yıldırım'ın çok pasif kalmasıydı ağırlığının gitmeseydi. Ama 1.5 senedir görülüyor ki Ali Koç bu konuda da Aziz Yıldırım'dan kötü.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Aynı durum Yunan liginde de var. Bu tarz kritik maçlarda yabancı hakemler görev alıyor artık son 1 aydır. Maalesef renktaş şampiyonluk falan çok uzak ihtimal boşuna ümitlenmeyelim.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sorun bana maalesef hakemden farklı geliyor. Hakemler tetikçi gibi daha çok.
Zaten kurallara göre penaltıda aşırı bir şekilde kıpırdama olmadığı sürece penaltının tekrarına gerek duyulmuyor.
Tüm hakemler kötüyse zaten sorunu bir üst kurum ve kurumlarda aramak gerekiyor. :)

• Beğendim
Reactions: xdragxx

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Onu yazan arkadaşı bilmiyorum onun yaptığı da yanlış bir şey diyemem. Mesajların silinmesini ya da ceza almasını istesem zaten yapacağım ilk iş şikayet etmek olurdu ama sadece yapmayın dedim.
Futbolu iyi kötü takip eden insanlarız. Bu tarz maçlardan sonra taraftarların ruh halini hepimiz biliyoruz. Sıcağı sıcağına misillime yapıp bu tarz mesajlar yazmak doğru değil bence.
Ekşi'deki ve Twitter'daki taraftarları kast etmiştim. Buradakiler sadece galibiyeti kutladı, hakem hakkında tek bir laf dahi etmediler/edemediler.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İnanmıştık bu sene ama yine maalesef olmadı. Bilmiyorum niye bu kadar her şey üst üste ters gidiyor ama bu takımın baştan aşağı yenilenmesi şart. Ersun hoca Galatasaray maçında galibiyet dışı tüm sonuçlarda istifa edecektir. Zaten bu takım Galatasaray'ı eze eze yense dahi şampiyonluk umudum yok açıkçası.
Ali Koç'un son kalkanı olan Ersun Yanal da gidecek. İnşallah Ersun hoca sonrası başarısız bir şekilde suçlu yine gariban hocalardan biri olmaz da kendisi istifa eder. Hatalarını saysam 2000-3000 kelimeyi geçer o kadar doluyum. Yazık oluyor Fenerbahçemize her maç sonu küçük çocukların mahalle maçını kaybettiği gibi hırslanıp bir maç daha yapmak istemekten bıktım usandım.
Fenerbahçe eridi eski gücü kudreti kalmadı. O eski günlerimiz de yakında değil çok uzaklarda maalesef.
Bu sene en gerçekçi sonuç ilk 3'e girmek olacak ama şampiyonluk harici hiçbir sonuç önemli değil. Hocanın açıklamaları futbolcuların vurdum duymazlığı eklenince şampiyonluk ihtimali %5 bile değil. Yazık olduk çok yazık bu şubat ayı keşke hiç yaşanmasaydı.

Son düzenleme:

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
İnanmıştık bu sene ama yine maalesef olmadı. Bilmiyorum niye bu kadar her şey üst üste ters gidiyor ama bu takımın baştan aşağı yenilenmesi şart. Ersun hoca Galatasaray maçında galibiyet dışı tüm sonuçlarda istifa edecektir. Zaten bu takım Galatasaray'ı eze eze yense dahi şampiyonluk umudum yok açıkçası.
Ali Koç'un son kalkanı olan Ersun Yanal da gidecek. İnşallah Ersun hoca sonrası başarısız bir şekilde suçlu yine gariban hocalardan biri olmaz da kendisi istifa eder. Hatalarını saysam 2000-3000 kelimeyi geçer o kadar doluyum. Yazık oluyor Fenerbahçemize her maç sonu küçük çocukların mahalle maçını kaybettiği gibi hırslanıp bir maç daha yapmak istemekten bıktım usandım.
Fenerbahçe eridi eski gücü kudreti kalmadı. O eski günlerimiz de yakında değil çok uzaklarda maalesef.
Bu sene en gerçekçi sonuç ilk 3'e girmek olacak ama şampiyonluk harici hiçbir sonuç önemli değil. Hocanın açıklamaları futbolcuların vurdum duymazlığı eklenince şampiyonluk ihtimali %5 bile değil. Yazık olduk çok yazık bu şubat ayı keşke hiç yaşanmasaydı.
Daha bitmedi @xdragxx lig daha yeni başlıyor
Takım sistem takımı
Ben daha kötü kadroya teknik direktörlük yaptım
Kaleci kötüydü Gruptan çıkardım
Çeyrek finalde son saniye direkle elendim
Uzatmalarda
Yarı Final yine uzatmalar yine direk diğer sezon
Hayalimi bozan Diyarbakırlı sınıf
Finali seyretmeye Ali şen gelecekti
4-2 kaybetti sınıfım 4 tane kendi kalesine attı
Bende çıkardım
Kaleciyi defansa koydum 2 kaleciye maça çıktım
Nerdeyse 10 direğe çarptı top @xdragxx @The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
  • Beğendim

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
  • Beğendim

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ne yalan bende hissettim gibi... GS maçı Ersunulun gidişatını belirler..Dünki açıklamaları kafasında birşeyler var gibi demekti...
Galatasaray Pfdk ya sevk edildi menajer çalışma talimatından bizim Maçtan önce değil Emre akbaba hak mahmutiyeti cezası alır @The_Erinch
Trabzonspor kendi infazını verecektir 2010-2011 de yaptığımız gibi çeviririz @The_Erinch

• Beğendim
Reactions: The_Erinch