Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu | #Yeniden | ⭐️⭐️⭐️

DarkLegenD

Favori Üye
24 Ağustos 2014
19,371
10,112
860
20
İngiltere
www.cizikdvdkasetleri.com
Gustavo çok büyük topçu...
...

Hele son dakikalarda iyice defansa geldi. Oralardaki boşlukları kapatmakla meşguldü. Atakları savuşturayım derken atıldı oyundan. Takımın açık ara en iyi futbolcusu. Tufan, Ciğerci falan alayı bu adamın ayakkabısını temizler ve benim bunu belirtmem bile Luiz Gustavo'ya saygısızlık.

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Moderatör
7 Eylül 2016
13,230
10,509
710
İstanbul
...

Hele son dakikalarda iyice defansa geldi. Oralardaki boşlukları kapatmakla meşguldü. Atakları savuşturayım derken atıldı oyundan. Takımın açık ara en iyi futbolcusu. Tufan, Ciğerci falan alayı bu adamın ayakkabısını temizler ve benim bunu belirtmem bile Luiz Gustavo'ya saygısızlık.
Ligimizin üzerinde bir futbolcu kesinlikle, görüşümün hala arkasındayım. Hatırlatman iyi oldu bu cümlemi...

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

pompy

Favori Üye
22 Eylül 2012
33,578
17,690
1,061
Ligimizin üzerinde bir futbolcu kesinlikle, görüşümün hala arkasındayım. Hatırlatman iyi oldu bu cümlemi...
Herkese yenil
Feneri yen
Hayalimi bozmasalar
Benim bir arkadaşım fenerbahçe kongresinde üye eğer
O diyarbakırlı sınıfa yenilmeseydim
Finale Ali şen gelecek ti
O zaman kayseri yanardı
Ben 99-0 dan 100-99 yaptım @Sherlock

Sherlock

Moderatör
7 Eylül 2016
13,230
10,509
710
İstanbul
...

Şovuna devam ediyor. Çok üstün. Yanındaki 21 kişi 3. lig topçusu gibi gözüküyor. Kendisi olmasaydı takım ne halde olurdu merak ediyorum.
Çok üst düzey bir futbolcu ya, attığı her pas, yaptığı her müdahale tertemiz. İzlerken etkilenmemek mümkün değil...

Gs/Fb/Bjk üçlüsünün ön liberoları çok üst düzey değil mi?

• Beğendim

DarkLegenD

Favori Üye
24 Ağustos 2014
19,371
10,112
860
20
İngiltere
www.cizikdvdkasetleri.com
Çok üst düzey bir futbolcu ya, attığı her pas, yaptığı her müdahale tertemiz. İzlerken etkilenmemek mümkün değil...

Gs/Fb/Bjk üçlüsünün ön liberoları çok üst düzey değil mi?
Bilerek yapılmış gibi sanki. "İngiliz derin devletinin işi gibi gözüküyor." desen inanırım. Obi Mikel ön libero değil mi?

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Moderatör
7 Eylül 2016
13,230
10,509
710
İstanbul
Bilerek yapılmış gibi sanki. "İngiliz derin devletinin işi gibi gözüküyor." desen inanırım. Obi Mikel ön libero değil mi?
Bu üçünün güncel olarak gerisinde olduğunu düşünüyorum. O yüzden saymadım onu. Yoksa isim olarak hem büyük bir futbolcu, hem de ön libero...

İngiliz derin devleti bir işler çeviriyor gibi, her şeyin arkasında Pep Guardiola var bence...

• Güldürdün