Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Beyler adam o dönem başkan yardımcınızdı. Ondan iyi mi bileceksiniz? :D
Sherlock Galatasaraylı bu arada :A

Dünkü açıklamasında da söylediği lafların yanlış yere çekildiğini söyledi :A Amacı sadece huzursuzluk çıkarmak. Gidin bir kez daha Cas'a başvurun alışıksınız zaten :D

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Sherlock Galatasaraylı bu arada :A

Dünkü açıklamasında da söylediği lafların yanlış yere çekildiğini söyledi :A Amacı sadece huzursuzluk çıkarmak. Gidin bir kez daha Cas'a başvurun alışıksınız zaten :D
Valla şu aralar kupa kazanmak gibi bir derdimiz olduğu için bu toplara girmeye niyetimiz yok. Eğer çok istiyorsanız UEFA'ya önce açıp sonra geri çektiğiniz tazminat davasını tekrar açın. :D Belki para alırsınız da bilmem kaçıncı orta sahanızı alırsınız. :D

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Valla şu aralar kupa kazanmak gibi bir derdimiz olduğu için bu toplara girmeye niyetimiz yok. Eğer çok istiyorsanız UEFA'ya önce açıp sonra geri çektiğiniz tazminat davasını tekrar açın. :D Belki para alırsınız da bilmem kaçıncı orta sahanızı alırsınız. :D
Aferin size 9 sene sonra akıllanmışsınız önünüze bakmanız gerektiğini idrak edebilmişsiniz :A
Efsaneniz ne diyor bi bakın mesela? :D Gerçi bizim efsane hocamız Beşiktaş teknik direktörü olsa efsaneliği bile kalmazdı neyse :A Sizin için Burak Yılmaz bile hala efsanedir...

Bir de işinize gelince biz şampiyon olmadık ki dersiniz :A

Cİdden tuhaf bir camiasınız ya :A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and mesmeso

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Fenerbahçe önümüzdeki 2 sezon şampiyon olamayacak. Şampiyon değil şampiyonluk yarışına bile dahil olamayacak. Ali Koç erken seçim kararı alırsa bir şeyler değişebilir belki ama öbür türlü zor.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
En büyük sorun, takımın yıllardır şampiyonluk yüzü görmemiş olması ve bu yüzden de bir anda şampiyonluk istiyor oluşu. Bu yüzden disiplinli bir şekilde ilerleme olmayacak, takımın gidişatı iyiye doğru gitmeyecek, daha da kötüye gideceğiz. Bu işlerde en önemli faktör sabırdır. Sabrettiğimiz takdirde başarı gelir. Ali Koç geldiğinden bu yana takımda büyük anlamda değişim yaşandı. Oyuncular geldi gitti, iki teknik direktör geldi gitti ve şu anda teknik direktör belirsizliği de mevcut. Yeni gelecek teknik direktörle birlikte disiplinli bir şekilde ilerlenirse eğer, sabredilirse eğer, başarı gelir ardından. Sistem olarak değişme söz konusu olmalı. Genç bir takım olmalıyız özellikle, gençlere yatırım yapmalıyız. Gençlere yatırım yapan, gençler konusunda risk alan takım olursak eğer, başarı gelir. Takıma oradan buradan oyuncu toplayıp, alakasız alakasız transferler gerçekleştirilirse eğer, takımda sürekli olarak çatlaklık oluşur ve hangi teknik direktör gelirse gelsin, o çatlakları onaramaz. Her şeyden önce sabretmemiz gerekiyor, her şeyden önce sabır.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İçim yanıyor içiiiim. Düşünmek istemiyorum ama düşünmeden de duramıyorum. Trabzon, Alanya maçında hakemler bizi sindirmese sezon içerisinde adil bir hakem yönetimi olsa şu anda lider bile olabilirdik o gazla en kötü 3-4 puan gerideydik.
Üstüne Ali Koç'un saçma sapan hataları falan eklenince 20.şampiyonluk resmen çöpe gitti. Bu sene olurduk çok üzülüyorum ya.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,185
Puanı
1,060

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Tamam sakatlık kötü bir şey ama herkesin Muslera'ya geçmiş olsun mesajı yayınlaması zorunluymuş gibi bizim neden yayınlamadığımıza laf atıyor. Bizde Abdülkadir ve Ekuban sakatlandığı zaman çıkıp kimse geçmiş olsun demedi. Kaldı ki biz dün gece resmi sitemizde geçmiş olsun mesajı yayınladık. Üç ay önce olsaydı Muslera'ya deli gibi üzülürdüm ancak şu anda içimde gram üzüntü yok. Futbola ara verildiği dönemdeki tutumu yüzünden gram sempatik gelmiyor daha gözüme ancak yine de Muslera'ya geçmiş olsun diyorum. Allah daha beterinden korusun.

• Üzücü
Reactions: Araf

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,185
Puanı
1,060
Tamam sakatlık kötü bir şey ama herkesin Muslera'ya geçmiş olsun mesajı yayınlaması zorunluymuş gibi bizim neden yayınlamadığımıza laf atıyor. Bizde Abdülkadir ve Ekuban sakatlandığı zaman çıkıp kimse geçmiş olsun demedi. Kaldı ki biz dün gece resmi sitemizde geçmiş olsun mesajı yayınladık. Üç ay önce olsaydı Muslera'ya deli gibi üzülürdüm ancak şu anda içimde gram üzüntü yok. Futbola ara verildiği dönemdeki tutumu yüzünden gram sempatik gelmiyor daha gözüme ancak yine de Muslera'ya geçmiş olsun diyorum. Allah daha beterinden korusun.
Futbola verilen arada nasıl davranış sergiledi?(b)

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Futbola verilen arada nasıl davranış sergiledi?(b)
Ara verilmeden önce diğer takımların kaptanlarını sahaya çıkmayalım diye arayıp durdu. Ara döneminin sonunda nihai karar verilmeden önce de bu sefer sahaya çıkalım diye aradı. Obi Mikel ben bu ortamda oynamak istemiyorum dediğinde destek çıkmıştı ama meslektaşlarında virüs çıkınca bir geçmiş olsun mesajı bile paylaşmadı.