Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Dün Ali Koç bir de üstüne bastıra bastıra Erol Bulut masaya gerektiği zaman yumruğunu vuran ve bu yapılsın diyen bir karakter dedi. Aynı zamanda biz şampiyon olacaz falan diye kesin konuşmaları hiç sevmem falan diye ekledi.
Bence Ersun Yanal da şunu isterim bunu isterim dedi fakat sen oralı olmadın Ali Koç. Comolli aşağı Comolli yukarıydın Ersun hoca zamanı. Neyse artık Erol Bulut'a destek zamanı ama içim de yanmıyor değil hala şu tarz videolar görünce. Kader ve Ali Koç Ersun hocayı sevse geçen sene çok farklı olacaktı.....

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Dün Ali Koç bir de üstüne bastıra bastıra Erol Bulut masaya gerektiği zaman yumruğunu vuran ve bu yapılsın diyen bir karakter dedi. Aynı zamanda biz şampiyon olacaz falan diye kesin konuşmaları hiç sevmem falan diye ekledi.
Bence Ersun Yanal da şunu isterim bunu isterim dedi fakat sen oralı olmadın Ali Koç. Comolli aşağı Comolli yukarıydın Ersun hoca zamanı. Neyse artık Erol Bulut'a destek zamanı ama içim de yanmıyor değil hala şu tarz videolar görünce. Kader ve Ali Koç Ersun hocayı sevse geçen sene çok farklı olacaktı.....

Alanya maçından sonra inancı kalmadı Ersun Yanal’ın inancı kalmayan teknik direktör seride bitirir sonu ne oldu haksız yere yapılan uygulama Avrupa’da yangın yaptı tepe taklak oldu

Son düzenleme:

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Erol Bulut'un bazı tercihlerini gözden geçirmesi gerek. İlk yarıları sürekli çöpe atıyoruz ve maçı zor sokuyoruz. Şu ana dek rahat kazandık diyebileceğim tek maç Trabzonspor maçı o maçta da geriye düşüp toparladık. Karagümrük, Göztepe maçı ve Antalya maçlarını kolay kazanamadık. Tabii ki kazanmak önemli ama hep böyle gitmez. İlk yarılarda skoru alamamamızın en temel sebebi hocanın Ozan'ı forvet arkası konumlandırıp Sosa'yı kesmek istemeyişi. Sosa şu an formsuz ve Ozan kesinlikle bir forvet arkası değil. Bu durumda Pelkas da kanata atıldığı için onun da performansı düşüyor. Orta sahayı Gustavo-Ozan yapıp, Pelkas'ı ortada kullanmalıyız. Bu durumda sol kanata tamamen hazır olduğunda Perotti rahatlıkla geçer. Sağ tarafta ben Valencia'dan memnunum. Konya maçında ilk 11 beklemiyorum Perotti'yi ama solda Ferdi veya Samatta da oynar sıkıntı değil yeter ki Sosa inadından vazgeçsin hoca. Tek şüphem bana Caner-Perotti kanatı arızalı geliyor ilk bakışta. Problem savunma değil o bir şekilde hallolur ama ikisi de topu ayağına isteyen ve top kullanma arzusunda olan oyuncu. Caner bu kadar formdayken kesilemez ama ondan daha az top kullanmasını istemek lazım aksi takdirde Perotti ile uyumsuz olurlar. Konya maçı rahat geçecektir diye düşünüyorum sonrası da milli ara düşünmek için bolca zamanı olacak Erol Bulut'un.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Geçen seneki hoca geçen seneki kondisyon gücü bu seneki takım kalitesi bir arada olmalıydı. Şimdi elimizde sadece takım kalitesi var.
Hoca oyun okuma konusunda oldukça sıkıntı yaşıyor. Perotti yaşadığı sakatlıklardan sonra bu yaşında açık falan oynayamaz hoca o adamı 10 numara oynatmaktan başka çaren yok. Enner Valencia sırf kendi transferin diye her maç 11 oynatmak zorunda değilsi.n
Ne yap ne et şu 2 hafta hücum nasıl yapılır çalış 40 maç seni Caner kurtaramazdı zaten aklın başına gelsin artık. Ezbere değişiklik yapma her maç

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Geçen seneki hoca geçen seneki kondisyon gücü bu seneki takım kalitesi bir arada olmalıydı. Şimdi elimizde sadece takım kalitesi var.
Hoca oyun okuma konusunda oldukça sıkıntı yaşıyor. Perotti yaşadığı sakatlıklardan sonra bu yaşında açık falan oynayamaz hoca o adamı 10 numara oynatmaktan başka çaren yok. Enner Valencia sırf kendi transferin diye her maç 11 oynatmak zorunda değilsi.n
Ne yap ne et şu 2 hafta hücum nasıl yapılır çalış 40 maç seni Caner kurtaramazdı zaten aklın başına gelsin artık. Ezbere değişiklik yapma her maç
Hakeme kız o gol iptal edilince sinirlerim bozuldu

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Bir sonraki maç yine 40+ orta yaparsak sonuç ne olursa olsun eleştirilmeli Erol Bulut. İki maçtır 45 orta yapıyoruz hadi 25-30 orta anlaşılır da 45 orta demek başka hiçbir hücum organizasyonun yok demektir ki öyle de zaten. Bu kadronun hakkını veremedi ve korkarım veremeyecek de. Gençlerbirliği deplasmanı ve Beşiktaş maçı ile netleşir durum.

• Beğendim
Reactions: xdragxx

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bir sonraki maç yine 40+ orta yaparsak sonuç ne olursa olsun eleştirilmeli Erol Bulut. İki maçtır 45 orta yapıyoruz hadi 25-30 orta anlaşılır da 45 orta demek başka hiçbir hücum organizasyonun yok demektir ki öyle de zaten. Bu kadronun hakkını veremedi ve korkarım veremeyecek de. Gençlerbirliği deplasmanı ve Beşiktaş maçı ile netleşir durum
hakemin iptal ettiği gol vardan kaynaklı kural hatası

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Beşiktaşlı arkadaşlar kusuruma bakmasın ama Gs maçında oduğu gibi havaya giremiyorum Bjk maçına :A

Yine de bir maç bırakalım şöyle :A

Galatasaray Fenerbahçe gerek özel rekabetleri olsun gerek taraftar sayısı olsun en büyük derbi olabilir ama özellikle son yıllarda iki takımda kaybetmemeye olmayınca biraz kalitesi tadı düştü. Beşiktaş derbileri genelde daha seyir zevki yüksek ve gollü geçiyor. Bu derbiden de beklentim o yönde ama ilk isteğim hakem konuşulmaması çünkü bu her türlü canımı çok sıkıyor. Ben de şu maçı bırakmak istiyorum. :A

• Beğendim

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Galatasaray Fenerbahçe gerek özel rekabetleri olsun gerek taraftar sayısı olsun en büyük derbi olabilir ama özellikle son yıllarda iki takımda kaybetmemeye olmayınca biraz kalitesi tadı düştü. Beşiktaş derbileri genelde daha seyir zevki yüksek ve gollü geçiyor. Bu derbiden de beklentim o yönde ama ilk isteğim hakem konuşulmaması çünkü bu her türlü canımı çok sıkıyor. Ben de şu maçı bırakmak istiyorum. :A

Lütfen Beşiktaş'ın kazandığı maçları Beşiktaş konusunda paylaşalım :A

Şaka bir yana sadece son yıllarda değil bana göre her zaman seyir yönü olarak Fb-Bjk maçları, Fb-Gs maçlarının önünde. Fb-Gs'de maç önü gerilim eşsiz ama :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Lütfen Beşiktaş'ın kazandığı maçları Beşiktaş konusunda paylaşalım :A

Şaka bir yana sadece son yıllarda değil bana göre her zaman seyir yönü olarak Fb-Bjk maçları, Fb-Gs maçlarının önünde. Fb-Gs'de maç önü gerilim eşsiz ama :A
Bende gerilim olmuyor kafa rahat izliyorum :A

• Güldürdün

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Beşiktaşlı arkadaşlar kusuruma bakmasın ama Gs maçında oduğu gibi havaya giremiyorum Bjk maçına :A

Yine de bir maç bırakalım şöyle :A

bence sakin sakin bekleyelim bence sil bu seriyide kaybedersek galatasaray maçında aynı paylaşımı yapmıştın bence sil rakibe saygı duymamzı gerekicek hafife almamak lazım 80 den sonra başakşehirden iki tane yediler aboubakar ve larin ve atibayı durdurmak lazım birde josef e kırmızı kart göstermek lazım @xdragxx

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: bazinga and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
bence sakin sakin bekleyelim bence sil bu seriyide kaybedersek galatasaray maçında aynı paylaşımı yapmıştın bence sil rakibe saygı duymamzı gerekicek hafife almamak lazım 80 den sonra başakşehirden iki tane yediler aboubakar ve larin ve atibayı durdurmak lazım birde josef e kırmızı kart göstermek lazım @xdragxx
Yok reis Gs maçında yapmadım :A 2 ay önceki maçta yaptım serinin gittiği maçta değil :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Fenerbahçe için asıl zorlu takvim şimdi başlıyor.

Önümüzdeki hafta Denizli deplasmanı. Her ne kadar kolay gözükse de mazisi olan bir deplasman ve Denizlispor’un son Başakşehir reaksiyonu malum.

Ondan sonraki hafta evinde Yeni Malatya. Ki gözü kapalı 3 puan alması gereken en banko maç bu yoğun tempoda.

Ardından Gaziantep deplasmanı. Ters takım ve kolay geçmesi zor.

Ardından 3 gün sonra Kadıköy’de Başakşehir maçı ve deplasmanda Kasımpaşa maçları. Puan kayıpları olası.

Ardından 3 gün sonra Alanyaspor maçı..

10 Ocak: Buz gibi havada Erzurumspor deplasmanı.

20 Ocak: Buz gibi havada Sivasspor deplasmanı...

Yoğun ve zorlu bir fikstüre rağmen kadro genişliği büyük avantaj.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Fenerbahçe için asıl zorlu takvim şimdi başlıyor.

Önümüzdeki hafta Denizli deplasmanı. Her ne kadar kolay gözükse de mazisi olan bir deplasman ve Denizlispor’un son Başakşehir reaksiyonu malum.

Ondan sonraki hafta evinde Yeni Malatya. Ki gözü kapalı 3 puan alması gereken en banko maç bu yoğun tempoda.

Ardından Gaziantep deplasmanı. Ters takım ve kolay geçmesi zor.

Ardından 3 gün sonra Kadıköy’de Başakşehir maçı ve deplasmanda Kasımpaşa maçları. Puan kayıpları olası.

Ardından 3 gün sonra Alanyaspor maçı..

10 Ocak: Buz gibi havada Erzurumspor deplasmanı.

20 Ocak: Buz gibi havada Sivasspor deplasmanı...

Yoğun ve zorlu bir fikstüre rağmen kadro genişliği büyük avantaj.
Tolstoyevski'ye Fenerbahçe analizi yaptıran takıma Beşiktaş denir...