Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Boşver reis Fener Ol'u o paralar da yine saçma sapan yerlere gider :A
transfer yasağı var @xdragxx bu lig bir tuzaktı fener ola karşı fenerbahçeyi küme düşürmek Ali koçu yollamak
bankalar birliği anlaşması sıkıntılı yerine beyaz tv nin sahibinin babası gelecek @xdragxx

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
4 Ağustos'ta hem hoca hem de transferler açıklanacak.
Hoca Erol Bulut açıklanacak futbolcular Mert Hakan Yandaş, GG77 ve Caner Erkinss olacak gibi duruyor.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bir kulüp ancak bu kadar amatör yönetilir. Fenerbahçe'nin yeni hocası Fener'e gideceğini kendi açıklıyor resmen. Yaaa maç biter bitmez hocamız Erol Bulut olmuştur demek bu kadar mı zor?
Mert Hakan Yandaş'ı Rıza Çalımbay açıklar, Erol Bulut'u kendi açıklar nasıl bir yönetim anlayışıdır bu

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bir kulüp ancak bu kadar amatör yönetilir. Fenerbahçe'nin yeni hocası Fener'e gideceğini kendi açıklıyor resmen. Yaaa maç biter bitmez hocamız Erol Bulut olmuştur demek bu kadar mı zor?
Mert Hakan Yandaş'ı Rıza Çalımbay açıklar, Erol Bulut'u kendi açıklar nasıl bir yönetim anlayışıdır bu
Yarın toplanılacak

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ya yeter Ali Koç. Seni savunduğum her anın Allah belasını versin biten hocayı da açıklamıyor adam ya deli misin ulan sen deli misin delirttin taraftarı. Rambo Okan gibi silahı alıp saldıracam sana artık.
Bu kadar uyuz bu kadar mıymıy bu kadar iş bilmez bir Koç nasıl olur ya o da bizi buluyor şaka gibi. Keşke baban seni zorla Beşiktaşlı yapsaydı.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ya yeter Ali Koç. Seni savunduğum her anın Allah belasını versin biten hocayı da açıklamıyor adam ya deli misin ulan sen deli misin delirttin taraftarı. Rambo Okan gibi silahı alıp saldıracam sana artık.
Bu kadar uyuz bu kadar mıymıy bu kadar iş bilmez bir Koç nasıl olur ya o da bizi buluyor şaka gibi. Keşke baban seni zorla Beşiktaşlı yapsaydı.
Transfer Limiti @xdragxx

Son düzenleme:

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
hulk çok sevdiğim bir futbolcu .çinden ayrılacakmış türkiyeden teklif almış bu teklifde fenerbahçeymiş.fanatik fenerbahçeli değilim sempati var galatasarayı sevmem ama siz fenerbahçeli olunca bilgilendiriyim dedim sayın @xdragxx
Bu ekonomik koşullarda maalesef Hulk gibi bir starı almamız mümkün gözükmüyor. Yoksa keşke olsa çok isterdim.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ali Koç azcık zekan varsa Gökhan Gönül, Caner Erkin'le yarın maç başı imzayı atarsın. Yapan nasıl yapıyorsa sen de yapacaksın bu kadar basit.