Fenerbahçe - Gazişehir Gaziantep | 2019 - 2020 Cemil Usta Sezonu | 1. Hafta

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Maç için yorumlar bu konudan yapılabilir. Maçın 25. dakikasına Fenerbahçe 3-0 üstünlükle giriyor. Goller Moses (p), Muriqi ve Emre'den (p) geldi.

Ayrıca Moses bir penaltı atışından yararlanamadı.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bir maçta hem de daha ilk 30 dakikada 3 penaltı! İlk penaltıyı da gördük zaten. O kadar ahlaksız o kadar namussuz o kadar haysiyetsiz bir Fenerbahçe medyası var ki ortamda bunun aynısı Galatasaray lehine olsa şu an ortalık ayağa kalkmıştı! Ahmet Çakar’ından Şeytan Rıdvanına kadar hepsi gözü dönmüşcesine Galatasaray’a saldırıyordu. Yalı Bebesi açıklama yapmaya başlamıştı bile “görüyorsunuz demi” diyerek. Fikret şu an mobeseye röportaj veriyordu. Fenerbahçe holiganı, amacı Fenerbahçe’yi bu sene şampiyonluk yapmak olan federasyon başındaki zat ise daha maçın ilk yarısı tamamlanmadan hakemin düdüğünü asmıştı.

Ama söz konusu Fenerbahçe olunca? Şşşşşşş olur öyle... Hakemdir, hata yapar.

Hayırlı işler! Bu sene şampiyonluk rakibimiz TFF tarafından açıkça kollanacak olan ve hakemleri arkasına alan bir takım olacak gibi duruyor, hangi takım olduğu ortada isim vermiyorum silinmesin diye. Günahların takımı geri dönmüş, Trabzonspor’un hakkını yiyenler geri dönmüş. Ama yedi gücü de arkanıza alsanız bu saatten sonra size o şampiyonluğu görmek haram olacak. Yıkamazsak ona yanarım....

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Fenerbahçe'li taraftarların özgüvenine hayranım. İlk haftadan kendilerini şampiyon ilan ettiler.

Bir maçta hem de daha ilk 30 dakikada 3 penaltı! İlk penaltıyı da gördük zaten. O kadar ahlaksız o kadar namussuz o kadar haysiyetsiz bir Fenerbahçe medyası var ki ortamda bunun aynısı Galatasaray lehine olsa şu an ortalık ayağa kalkmıştı! Ahmet Çakar’ından Şeytan Rıdvanına kadar hepsi gözü dönmüşcesine Galatasaray’a saldırıyordu. Yalı Bebesi açıklama yapmaya başlamıştı bile “görüyorsunuz demi” diyerek. Fikret şu an mobeseye röportaj veriyordu. Fenerbahçe holiganı, amacı Fenerbahçe’yi bu sene şampiyonluk yapmak olan federasyon başındaki zat ise daha maçın ilk yarısı tamamlanmadan hakemin düdüğünü aşmıştı.

Ama söz konusu Fenerbahçe olunca? Şşşşşşş olur öyle... Hakemdir, hata yapar.

Hayırlı işler! Bu sene şampiyonluk rakibimiz TFF tarafından açıkça kollanacak olan ve hakemleri arkasına alan bir takım olacak gibi duruyor, hangi takım olduğu ortada isim vermiyorum silinmesin diye. Günahların takımı geri dönmüş, Trabzonspor’un hakkını yiyenler geri dönmüş. Ama yedi gücü de arkanıza alsanız bu saatten sonra size o şampiyonluğu görmek haram olacak. Yıkamazsak ona yanarım....
Boş konuşmanın alemi yok. 8. dakikadan itibaren izlemeye başladığım için 2. ve 3. penaltıları gördüm ve tertemiz doğru kararlar.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Fenerbahçe'li taraftarların özgüvenine hayranım. İlk haftadan kendilerini şampiyon ilan ettiler.

Boş konuşmanın alemi yok. 8. dakikadan itibaren izlemeye başladığım için 2. ve 3. penaltıları gördüm ve tertemiz doğru kararlar.

Boş yapmanın gerçekten anlamı yok. Aynısı Galatasaray lehine olsa o ilk penaltıdan sonra ortalık ayağa kalkmıştı ikinci ve üçüncü penaltılar da rakip takımın haksız yere yediği o ilk penaltı golünün etkisiyle bozulan oyun planından dolayı gerçekleştiğine yönelik var ya şu an kıyamet kopmuştu kıyamet. Denizli maçındaki net penaltıda bile sosyal medyada organize olup amatör kötülükte bulunmaya çalıştılar da devamını getiremediler kimse iplemediği için. Ama böyle bir penaltı olsaydı o hakemin düdüğü asılmıştı.

Hakemler Galatasaray lehine hata yapınca düdüğü asılsın emekli edilsin, ancak Galatasaray’ın puanını gasp edince en fazla bir iki hafta tatile çıkarılıp sonra yola devam ettirilsin. Galatasaray penaltı kazanınca ortalık ayağa kaldırılsın, Fenerbahçe yarım saatte üç penaltı kazanınca olur öyle ikide üçte hata yok ama denilsin. Ne güzel İstanbul be? Söylesene neden ilk penaltıda VAR’a gidilmedi?

Ben meselenin hakem hatasında o şu bu maçında değilim. Galatasaray’a karşı olunca ortalık ayağa kalkıyorsa aynısını Fenerbahçe’ye karşı da beklerim ve en sert şekilde tepkimi gösteririm. Boş yapmanın lüzumu yok o yüzden, hiç boşuna tartışmayalım adalet herkes için adalet olana kadar.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Hakemler Galatasaray lehine hata yapınca düdüğü asılsın emekli edilsin, ancak Galatasaray’ın puanını gasp edince en fazla bir iki hafta tatile çıkarılıp sonra yola devam ettirilsin. Galatasaray penaltı kazanınca ortalık ayağa kaldırılsın, Fenerbahçe yarım saatte üç penaltı kazanınca olur öyle ikide üçte hata yok ama denilsin. Ne güzel İstanbul be? Söylesene neden ilk penaltıda VAR’a gidilmedi?
"8. dakikadan itibaren izlmeye başladığım için..."

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
"8. dakikadan itibaren izlmeye başladığım için..."

O halde izlemediğin pozisyona rağmen ve maçın belki de kaderini değiştiren haksız penaltıdan sonra (evet bazen maç başında gelen bir gol bile maçı değiştirir) izlemeye başlayıp da o penaltı üzerine sinirimi döküp rahatladığım bir yazıya gelip de boş yapma diyerek boş yapmanın hiçbir anlamı yok. Tekrar diyorum olayın hakem hatasında değilim, aynısı Galatasaray adına olsa ortalık ayağa kalktığı için bu skandalın bu kadar kolay örtülmesini kabullenemiyorum.

Şuna penaltı veriliyor, yetmezmiş gibi VAR’a bile gidilmiyor. Soran olursa hakemler Galatasaray’ı kolluyor, Fener ise sütten çıkmış ak kaşık.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
O halde izlemediğin pozisyona rağmen ve maçın belki de kaderini değiştiren haksız penaltıdan sonra (evet bazen maç başında gelen bir gol bile maçı değiştirir) izlemeye başlayıp da o penaltı üzerine sinirimi döküp rahatladığım bir yazıya gelip de boş yapma diyerek boş yapmanın hiçbir anlamı yok. Tekrar diyorum olayın hakem hatasında değilim, aynısı Galatasaray adına olsa ortalık ayağa kalktığı için bu skandalın bu kadar kolay örtülmesini kabullenemiyorum.

Şuna penaltı veriliyor, yetmezmiş gibi VAR’a bile gidilmiyor. Soran olursa hakemler Galatasaray’ı kolluyor, Fener ise sütten çıkmış ak kaşık.

Başka bir açıdan gösteren video da var. Bu açılardan "hiçbir şey" anlaşılmaz. Net penaltı.

Kimin kime operasyon çektiği umurumda değil. Ezik fanatizminizden bıktım. Ergenlerin doluştuğu Ekşi'den çıkıp buraya geldiğimde adam akıllı yorum görmek istiyorum.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Başka bir açıdan gösteren video da var. Bu açılardan "hiçbir şey" anlaşılmaz. Net penaltı.

Kimin kime operasyon çektiği umurumda değil. Ezik fanatizminizden bıktım. Ergenlerin doluştuğu Ekşi'den çıkıp buraya geldiğimde adam akıllı yorum görmek istiyorum.
İlk penaltının başka açıdan net penaltı olan videosunu atar mısın?

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

Hem bu açılardan hiçbir şey anlaşılmaz başka açılardan görmek lazım diyorsun hem de hakemin neden VAR’a gitmediğine yönelik hiçbir şey demiyorsun; sormazlar mı madem başka açılardan görmeni gerektirecek düzeyse bir pozisyon öyleyse neden VAR’a gitmedi? Kaldı ki net penaltı olduğu filan yok, ha bu penaltıysa Galatasaray’ın Rize maçında kazandığı pozisyon ise penaltının allahı. Evet o da tam penaltı değil belki tartışmalı, ancak o hakemin düdüğü asıldı sırf o pozisyondan dolayı, bu ise büyük ihtimalle ödüllendirilecek. Konuşunca da fanatik biz oluyoruz.

Kaldı ki futbol fanatizm işidir, futbolun ruhunda fanatizm vardır. Tenis, basketbol, voleybol bunlar sadece eğlenceli spor türleridir ama futbol sporun çok ötesinde bir aidiyetlik kurumudur. O yüzden futbol maçlarındaki yorumları fanatizm üzerine eleştirmek basketbolda neden pota var diye sorgulamak gibi kaçıyor.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Deme öyle hakemdir hata yapar sonuçta değil mi ama Galatasaray harici takımlara ancak :A
İlk penaltının penaltıyla uzaktan yakından alakası yok, hatta Kruse'ye faul bile çalınabilir :D Hakem art niyetini direkt başta belli ediyor yani, diğer penaltılar doğru olsa nolur olmasa nolur :A

Geçen sene ilk maçta Bursa'yı yine hakemle yenmişlerdi zor bela. Yine aynı tablo oluştu ama biz bu filmin sonunu biliyoruz. :D Napsan boş Ali Koç. :A

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
İlk penaltının penaltıyla uzaktan yakından alakası yok, hatta Kruse'ye faul bile çalınabilir :D Hakem art niyetini direkt başta belli ediyor yani, diğer penaltılar doğru olsa nolur olmasa nolur :A

Geçen sene ilk maçta Bursa'yı yine hakemle yenmişlerdi zor bela. Yine aynı tablo oluştu ama biz bu filmin sonunu biliyoruz. :D Napsan boş Ali Koç. :A
o birinci penaltı yoruma göre verilir 2 ve 3 doğru dendi @Bully
birinci verilen penaltı taraftar baskısından kaynaklı olabilir @Bully

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Hem bu açılardan hiçbir şey anlaşılmaz başka açılardan görmek lazım diyorsun hem de hakemin neden VAR’a gitmediğine yönelik hiçbir şey demiyorsun; sormazlar mı madem başka açılardan görmeni gerektirecek düzeyse bir pozisyon öyleyse neden VAR’a gitmedi? Kaldı ki net penaltı olduğu filan yok, ha bu penaltıysa Galatasaray’ın Rize maçında kazandığı pozisyon ise penaltının allahı. Evet o da tam penaltı değil belki tartışmalı, ancak o hakemin düdüğü asıldı sırf o pozisyondan dolayı, bu ise büyük ihtimalle ödüllendirilecek. Konuşunca da fanatik biz oluyoruz.

Kaldı ki futbol fanatizm işidir, futbolun ruhunda fanatizm vardır. Tenis, basketbol, voleybol bunlar sadece eğlenceli spor türleridir ama futbol sporun çok ötesinde bir aidiyetlik kurumudur. O yüzden futbol maçlarındaki yorumları fanatizm üzerine eleştirmek basketbolda neden pota var diye sorgulamak gibi kaçıyor.
Paragraflar yazan adamsın be. BAŞKA ile BU kelimelerinn anlamlarının ne olduğunu bilmen lazım senin. Tekrar oku mesajlarımı.

"Futbol fanatizm işidir" falan boş boş konuşma ya. Vallahi ya. Şerefsiz evladıyım takip ettiğim liglerde 5-6 tane takım tutuyorum, sizden fazla kat kat zevk alıyorum. Dışarıdan bakıldığında sidik yarıştırmak için bu sporu takip eden birer ezik gibi gözüküyorsunuz.

Son düzenleme: