Fenerbahçe 1-3 Galatasaray | Süper Lig 19-20 Sezonu - 23. Hafta Derbi Maçı

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Bizzat senin de 18’den önce yorum konusu açtığını hatırlıyorum, geçmiş konuların saatleri gözükmediği için link atamadım şimdi ama vardı :A Bir de bildiğim kadarıyla futbol bölümünde o eski katı kurallar uygulanmıyor zira zaten takılan birkaç kişi varız bu bölümde, bu derece katı bürokrasi olmasa da olur gibi :A

Ben çok yorum konusu açmadığım için öyle bir kuralın olduğunu unutmuştum o zaman. :D

Birkaç kişi mi? :D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bugün eğer Jailson’u stoper hattında görürsek büyük konuşmayayım ama Galatasaray en azından yenilmez. Jailson’u stoperde görmek o kadar güven veriyor ki bize.. @xdragxx

Bizde ise Lemina yerine Ömer Bayram orta sahada yer almalı ve yanında da Seri ya da Belhanda olmalı ikisi de birbirinden kötü yapacak bir şey yok hangisi olursa artık. Sol kanat Onyekuru, Sağ kanat Feg. 10 numarada Emre Akbaba ve forvette Falcao. Hoca Onyekuru’yu keserse geçmiş olsun. @Sherlock @DarkLegenD
Aynen, Falcao ilk 11 başlamalı. Hayalet forvet rolünü üstelenecek zaten. 65-70 sonrası Adem Büyük'ü oyuna salıp yorgun Fenerbahçe defansına baskı kurarız.

İlk 10-20 dakika gol yemezsek, Serdar Aziz ilk yarıdan atılırsa (yine tekme tokat oynayacak, düz, normâl bir hakem yönetimiyle en az 4 kez sarı kartlık hareket yapar) işler tersine dönebilir.

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Bu akşamki kadroda bir farklılık olacağını bekliyorum. Ersun Yanal'ın son maçı bile olabilir, o yüzden önlemini alacağını düşünüyorum. :)

Altay

İsla Serdar Falette Hasan Ali

Jailson Ozan

Dirar Kruse Deniz

Muriç

11'i ile çıkacağımızı düşünüyorum. :)

Jailson'u defansa çekip Ozan'ın yanında Tolga'yı da oynatabilme ihtimali daha yüksek. :)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bu akşamki kadroda bir farklılık olacağını bekliyorum. Ersun Yanal'ın son maçı bile olabilir, o yüzden önlemini alacağını düşünüyorum. :)

Altay

İsla Serdar Falette Hasan Ali

Jailson Ozan

Dirar Kruse Deniz

Muriç

11'i ile çıkacağımızı düşünüyorum. :)

Jailson'u defansa çekip Ozan'ın yanında Tolga'yı da oynatabilme ihtimali daha yüksek. :)
Jailson Tolga Ciğerci Ozan Tufan Nabil Dirar sağ bek olur Deniz Türüç Max Kruse Vedat Muriqi
Mevlüt Erdinç @emreemreu

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ben çok yorum konusu açmadığım için öyle bir kuralın olduğunu unutmuştum o zaman. :D

Birkaç kişi mi? :D

İlk yarıdaki GS-FB maçının konusunu 18’den çok önce açtığını hatırlıyorum fakat saat gözükmüyor, eğer sizin yetkilerle saat gözüküyorsa yanlışım olup olmadığını doğrulayabilirsin. Şimdi senin bile “kuralı” unuttuğun ortamda kural hatırlatması yapıp da üstüne neyse bir kereden bir şey olmaz diyerek bizleri “onurlandırmış” olman da biraz fazla ilginç ve beylik kaçmamış mi sence de? :D

Bir de artık 2020’lerdeyiz, 10’larda değil. Çağın ruhuna ve güncelin durumlarına ayak uydurmak gerekir, yani 2010’ların başlarındaki forum kültürleri ve kurallarını 2020’lerde de uygulamaya kalkmak kimse için faydalı olmaz, gereksiz bir çaba ve yorgunluk olur. Dizi-program gibi konularda forumda zaten çok ilgi olduğu için bu kuralın olmasını anlarım, ama futbol gibi genel olarak gerçekten de birkaç kişinin (forumun geneline göre) aktif katılım sağladığı daha özel ve dar bir ortamda bu tür “bürokratik” takıntıların mesele haline gelmesi bile gereksiz. Ama tamam, madem bu kadar her konuda çok “bürokrasi” var, bir daha maç konusu filan açmayacağım madem ki saatin başında bekleyip dakika ve saniyeleri saymak gerekiyor. Peki o saate kadar maç hakkında nasıl konuşulacak o da muamma ama neyse. :D

Geçenlerde de yönetimden bir üye kendisini forum bürokrasisine çok kaptırarak “Galatasaray’ın futboluna ayak uyduramayan Nzonzi” cümlesinden dolayı konuyu olumsuz bulmuştu. Yahu BBC’de mi yayın yapıyoruz, bu işten para mı kazanıyoruz şurada eğlencesine kafa dağıtmak için takılırken, tamam abartmadan ve belli çizgiler dahilinde olsa bile böyle bu tür ufak şeyleri bürokratik mesele haline getirmek gerçekten pek gerekli değil gibi bu çağda. :D

• Güldürdün
Reactions: emreemreu

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
İlk yarıdaki GS-FB maçının konusunu 18’den çok önce açtığını hatırlıyorum fakat saat gözükmüyor, eğer sizin yetkilerle saat gözüküyorsa yanlışım olup olmadığını doğrulayabilirsin. Şimdi senin bile “kuralı” unuttuğun ortamda kural hatırlatması yapıp da üstüne neyse bir kereden bir şey olmaz diyerek bizleri “onurlandırmış” olman da biraz fazla ilginç ve beylik kaçmamış mi sence de? :D

Bir de artık 2020’lerdeyiz, 10’larda değil. Çağın ruhuna ve güncelin durumlarına ayak uydurmak gerekir, yani 2010’ların başlarındaki forum kültürleri ve kurallarını 2020’lerde de uygulamaya kalkmak kimse için faydalı olmaz, gereksiz bir çaba ve yorgunluk olur. Dizi-program gibi konularda forumda zaten çok ilgi olduğu için bu kuralın olmasını anlarım, ama futbol gibi genel olarak gerçekten de birkaç kişinin (forumun geneline göre) aktif katılım sağladığı daha özel ve dar bir ortamda bu tür “bürokratik” takıntıların mesele haline gelmesi bile gereksiz. Ama tamam, madem bu kadar her konuda çok “bürokrasi” var, bir daha maç konusu filan açmayacağım madem ki saatin başında bekleyip dakika ve saniyeleri saymak gerekiyor. Peki o saate kadar maç hakkında nasıl konuşulacak o da muamma ama neyse. :D

Geçenlerde de yönetimden bir üye kendisini forum bürokrasisine çok kaptırarak “Galatasaray’ın futboluna ayak uyduramayan Nzonzi” cümlesinden dolayı konuyu olumsuz bulmuştu. Yahu BBC’de mi yayın yapıyoruz, bu işten para mı kazanıyoruz şurada eğlencesine kafa dağıtmak için takılırken, tamam abartmadan ve belli çizgiler dahilinde olsa bile böyle bu tür ufak şeyleri bürokratik mesele haline getirmek gerçekten pek gerekli değil gibi bu çağda. :D
Maçta telefon gelmiş @Tolstoyevski var müdürüne

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060