Fenerbahçe, Ankaragücü’ne Kaybetti: 2-1

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
EQ1mCOcXsAQZBiu

Fenerbahçe 22.hafta mücadelesinde Ankara deplasmanında Ankaragücü’ne 2-1 yenilerek zirve yarışında büyük bir yara alırken Fenerbahçe’nin tek golünü 90+6’da Serdar Aziz attı.

Son düzenleme:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bak şimdi kardeşim
Ersun Yanal filozof kardeşim
Uzay futbolu oynuyoruz kardeşim
Fatih Terim K A Ç A C A K kardeşim
Ali Koç bu ligin üzerinde bir başkan kardeşim
Vedat > Adem BIG kardeşim
Artık dördüncü yıldızı takıyoruz kardeşim
Bu sezon 29. şampiyonluk geliyor kardeşim

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Gerçekten karakter koydu Ankaragücü ortaya ligi ilk10 içerisinde bitireceğini zarar görenin sadece Fenerbahçe olmayacağını düşünüyorum
Fener gerçekten kötü bir gün geçirdi ama Ankaragücünun o kanatlarını fener iyi olduğu gunde de tutamazdi zaten..

Bize çok yaradı derbinin önemi 2 kat daha arttı ve en önemlisi
Derbide
Emre Belözoğlu LuisGustavo ve Garry Rodriguez olmayacak bu da büyük bir handikap inşallah yarını kayıpsız kapariz

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
  • Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
İlk defa fenerin attığı bir gole çok sevindim, 6 maçlık 33 oranlık bir kuponun son maçı bu maçın 2.5 üstüydü, gelmeseydi bile keyif alacaktım sonuç sayesinde ancak bu sonucun üstüne bir de son dakika golüyle 30 lirayı dört haneli yapmak Fener sayesinde, paha biçilemez bir keyif. :A

Maça gelirsek Fenerbahçe’nin özellikle defans hattı, Jailson dosta korku düşmana güven veriyor. Jailson’un varlığı bizim için oldukça avantajlı. Öte yandan Gustavo’nun devre dışı kalması, Emre’nin zaten maçı tamamlayamacak olması, Ferdi’nin balondan öteye geçememesi, Tolga-Deniz gibi isimlerin varlığı, evlat Garry’nin sakat olması... Oldukça avantaj bizim adımıza.

Fenerbahçe bence bugün lige havlu attı. O kadar dedik “biz şampiyon olacaz!!” Diyenlere büyük konuşmayın, Allah kibri sevmez diye ama dinletemedik. Siz kimsiniz de ligin yarısı gelmeden “biz şampiyon olacaz! diye bu kadar erken ve büyük konuştunuz? Bu mu uzay futbolu? Ali Koç bakalım neyi bahane edecek şimdi. :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bak şimdi kardeşim
Ersun Yanal filozof kardeşim
Uzay futbolu oynuyoruz kardeşim
Fatih Terim K A Ç A C A K kardeşim
Ali Koç bu ligin üzerinde bir başkan kardeşim
Vedat > Adem BIG kardeşim
Artık dördüncü yıldızı takıyoruz kardeşim
Bu sezon 29. şampiyonluk geliyor kardeşim
Ersun hocam geldi herkes kaçıyor :D
Son sözü biz söyleriz
Gustavo öz abimsin
Hedef 97
Yenge vedatı iyi besle

:A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ankaragücü'nün hücum hattı tüyler ürpertici olmuş. Maçın ilk yarıda kopmaması büyük bir şans Fenerbahçe adına. Ankara ekibinin hızlı atak oyunu ile ligde kalması çok olası. İyi bir transfer dönemi geçirmişler. Seyirci gayet şıktı yine.

Fenerbahçe ise bu sezon belki de en etkisiz maçını oynadı. Deplasmanda kuzuya dönüyorlar fakat bu kadarını da beklemiyordum. Luiz Gustavo'nun sarı kart görüp cezalı duruma düşmesi takım adına büyük kayıp, derbide eksikliğini çok hissedecekler.

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
3 haftada 8 puan kaybı çok fazla oldu. Ama Galatasaray maçını kazanarak yeniden yükselişe geçeceğimizi düşünüyorum.

Şu Tolga ve Jailson'u defansta oynatma ısrarından vazgeçmeli artık Ersun Yanal. Dirar sağ kanata, Hasan Ali de sol bekte oynamalı. Stoperde Falette'yi şans verilmeli. :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sonuca şaşırmadım, 1-0 Ankaragücü kazanır diyordum. Ankaragücü güzel oynadı, memleketin takımı tebrik ediyorum. Fenerbahçe böyle oynarsa daha çok kaybeder, haftaya derbiyi bekliyorum. Kesin onu kazanır, derbilerde tuhaf şekilde iyi oynuyoruz...

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
6 tane defans aldılar...Ya yolladılar ya klübeye mahkum oldu adamlar..Çubuk kraker Jailsondan defan yapmaya çalışıyor...İnatla Tolga...Çıldırmamak elde değil..Altay birebirde çok iyi ama çokda hatası var.... Sürekli geri pas yapmayı kim öğretti onlara birde bunu anlamıyorum..
Yok ya.........gittim burgerdan Fenerbahçe menüsü aldım.motive oldum gene hüsran gene hüsran....

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3 haftada 8 puan kaybı çok fazla oldu. Ama Galatasaray maçını kazanarak yeniden yükselişe geçeceğimizi düşünüyorum.

Şu Tolga ve Jailson'u defansta oynatma ısrarından vazgeçmeli artık Ersun Yanal. Dirar sağ kanata, Hasan Ali de sol bekte oynamalı. Stoperde Falette'yi şans verilmeli. :)
Jailson haftalardır takımı sabote ediyor cidden. :( Falette denenmeliydi kesinlikle.

Tolga da sezona çok iyi başladı ama çok formsuz. Hayalet Casper modunda dolaşıyor. :(

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
  • Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Sherlock

Süper Mod.