Fenerbahçe 2-1 Union SG l UEFA Avrupa Ligi Maçı

RüzgarGülü

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,683
Puanı
711
Screenshot_2024-09-26-18-05-30-91_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Ülkemizi Avrupa'da temsil edecek olan Fenerbahçe, UEFA Avrup Ligi'nde Belçika'dan Union Saint - Gilloise takımı ile bugün saat 19.45'te karşı karşıya gelecek.

Maç TRT 1 ekranlarında yayınlanacak. Maç Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanacak.

Fenerbahçe'de; Ryan Kent, Filip Kostic, Bartuğ Elmaz, Levent Mercan, Oğuz Aydın forma giyemeyecek. Sakatlığı sebebiyle bir süredir takımdan ayrı kalan Bright Osayi-Samuel'in durumu ise maç saati belli olacak.

Fenerbahçe ilk 11 ; Dominik Livakovic, Çağlar Söyüncü, Rodrigo Becao, Mert Müldür, Jayden Oosterwolde, Sofyan Amrabat, Fred Santos, Sebastian Szymanski, Cengiz Ünder, İrfan Can Kahveci, Youssef En-Nesyri.

Yedekler; Ömer Bircan Camcı, Ertuğrul Çetin, Samet Akaydın, Alexander Djiku, Yusuf Akçiçek, Bright Osayi-Samuel, İsmail Yüksek, Mert Hakan Yandaş, Allan Saint-Maximin, Dusan Tadic, Edin Dzeko, Cenk Tosun.

Son düzenleme:
Geçen sene bu takımla Kadıköy'de berabere kalmıştık, deplasmanda ise yenmiştik. Bugün de inşallah yeneceğimizi düşünüyorum. :)

• Beğendim
Reactions: RüzgarGülü
Konudaki resmi de yapay zeka ile yaptım. Logoları üzerine koydurmaya çalıştım olmadı. Telefondan biraz zor oluyor. :D
------

Geçen sene bu takımla Kadıköy'de berabere kalmıştık, deplasmanda ise yenmiştik. Bugün de inşallah yeneceğimizi düşünüyorum. :)
İlk maçta 3-0 yenmisiz. Rövanşta 1-0 yenmiş bizi. 3-1 ile Konferans Ligi'nde elenmiş Union SG. Bakalım basit gibi dursa da sonuçta Avrupa Ligi :)

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
İlk 11'de ilginç isimler var. Bi Becao-Djiku ikilisi yapmak çok mu zor arkadaş. :(

İrfan'ı 11'de görmek güzel. İnşallah kendisini gösterir. :)

Konudaki resmi de yapay zeka ile yaptım. Logoları üzerine koydurmaya çalıştım olmadı. Telefondan biraz zor oluyor. :D
------

İlk maçta 3-0 yenmisiz. Rövanşta 1-0 yenmiş bizi. 3-1 ile Konferans Ligi'nde elenmiş Union SG. Bakalım basit gibi dursa da sonuçta Avrupa Ligi :)
Ben burada 1-1 bitti diye hatırlıyordum ya. :A

İlk 11 belli oldu.

Dominik Livakovic, Çağlar Söyüncü, Rodrigo Becao, Mert Müldür, Jayden Oosterwolde, Sofyan Amrabat, Fred Santos, Sebastian Szymanski, Cengiz Ünder, İrfan Can Kahveci, Youssef En-Nesyri.
------

Yedekler : Ömer Bircan Camcı, Ertuğrul Çetin, Samet Akaydın, Alexander Djiku, Yusuf Akçiçek, Bright Osayi-Samuel, İsmail Yüksek, Mert Hakan Yandaş, Allan Saint-Maximin, Dusan Tadic, Edin Dzeko, Cenk Tosun.

İsmail Yüksek'siz FB orta sahası gelen gideni geçiriyor. Takımın onsuz direnç seviyesi yerlerde. Bu çocuk hem FB hem de milli takım için olmazsa olmaz. FB çok isteksiz oynuyor. Bir şey oynamadan duran toptan golü buldular ama fena ezildiler.

• Aynen
Reactions: RüzgarGülü
El Nesryn güzel bir pozisyonu daha harcadı.

Screenshot_2024-09-26-20-22-26-76_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

------

İsmail Yüksek'siz FB orta sahası gelen gideni geçiriyor. Takımın onsuz direnç seviyesi yerlerde. Bu çocuk hem FB hem de milli takım için olmazsa olmaz. FB çok isteksiz oynuyor. Bir şey oynamadan duran toptan golü buldular ama fena ezildiler.
Amrabat ne alakaysa işte. GS maçında da çıkardı ismaili.
------

İlk yarı 1-0 Fenerbahçe önde tamamladı. :)

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and mesmeso
İlk 20 dakika acayip kötüydü takım. Ne pas, ne şut, top sürekli rakipteydi. Sonra biraz toparlar gibi olduk ama yinede çok kötü takım. Sanki deplasmanda oynuyor gibiyiz. Şansa duran toptan attık bir tane. :A

El Nesryn golcü değil. Gol atamayan golcü mu olur?

Orta saha çok zayıf Amrabat ve szymasnski çok sinir bozucular.

Çağlar Tebrikler. :)

• Beğendim
En-Nesyri gol atamadıkça baskısı artacaktır. Forvetin kafasının rahat olması lazım. 2. Guiza olmamalı.
Çok net pozisyonları boşa harcıyor. Dzeko sonradan oyuna girip daha etkili oldu.

En-Nesyri gol atamadıkça baskısı artacaktır. Forvetin kafasının rahat olması lazım. 2. Guiza olmamalı.
Çok net pozisyonları boşa harcıyor. Dzeko sonradan oyuna girip daha etkili oldu.
El nesry :F

@12.Adam @Keith Long maç boyunca adama neler dendiyse 5 metre gitti böyle :/

Screenshot_2024-09-26-21-19-02-97_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

• Üzücü
  • Beğendim