Fenerbahçe 0-2 Konyaspor | STSL 20-21 Sezonu - 8.Hafta Maçı

Maç Nasıl Sonuçlanır?

• Berabere Biter

Oy: 0 0.0%
  • Konyaspor Kazanır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    4
  • Anket kapatılmış .

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
fenerbahce-konyaspor-7kasim.png

Fenerbahçe- Goller:

Konyaspor - Goller:
Marko Jevtovic (67), A.Kravets (77)

Fenerbahçe XI: Altay; Gökhan, Serdar Aziz, Tisserand, Caner; Ozan Tufan, Gustavo; Valencia, Pelkas, Thiam; Samatta.

Konyaspor XI: Sehic; Skubic, Adil Demirbağ, Abdülkerim Bardakçı, Guilherme; Jevtovic, Oğuz Kağan Güçtekin; Cikalleshi, Milosevic, Miya; Kravets.

Hakem: Ali Şansalan
Stadyum: Şükrü Saraçoğlu
Saat: 19.00
Yayın: Bein Sports HD1

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Geçen sefer ölüp ölüp dirildim ama kazandığımız için yinede konuyu açayım dedim :A
Umarım yine kazanırız.
Aaa anket unuttum. Ekleyeyim
edit: olmuş :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Erol Bulut'un şu kadroya oynattığı futbola bak. Başkan olsam maç sonu anında kovarım.

• Beğendim
Reactions: xdragxx

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Fener’in temiz golünü vermediler. Konyaspor ise yüzde yüzlük golü kaçırdı karşı karşıya. Karşı karşıya söz konusu olunca Altay’dan nefret ediyorum çünkü daima bir şekilde kurtarıyor.

Fenerbahce ilk yarı itibariyle buram buram Aykut Kocaman futbolu oynuyor. Bu kadroya bu futbol. 🥱🥱

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Fener’in temiz golünü vermediler. Konyaspor ise yüzde yüzlük golü kaçırdı karşı karşıya. Karşı karşıya söz konusu olunca Altay’dan nefret ediyorum çünkü daima bir şekilde kurtarıyor.

Fenerbahce ilk yarı itibariyle buram buram Aykut Kocaman futbolu oynuyor. Bu kadroya bu futbol. 🥱🥱
bu else galatasarayınkinden 2 puan silinmeli sağlık taraması feneri buldu @Tolstoyevski :F

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Pelkas yılın golünü atmıştı. Böyle muhteşem golün şaibeli bir şekilde geçersiz sayılması üzdü. :(

Altay müthiş bir gol kurtardı. Gol kurtaran kaleci özlemişiz.

Bu iki pozisyon dışında pek bir şey yoktu. Vasat bir oyun oynuyoruz maalesef. İkinci yarıya Thiam ve Samatta yerine Perotti ve Cisse ile başlamalıyız... Fakat Samatta'yı çıkarmaya cesaret edemez muhtemelen.

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Konyaspor'a karşı iç sahada topla daha az oynayıp daha az şut çekebilmek şu kadroyla pek kolay iş değil tebrik etmek lazım Erol Bulut'u. Kapanan takıma karşı Thiam ile başlama kararı verince böyle oluyor işte. Her maçın ilk yarısını çöpe atmaktan bıkmadı adam.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Caner iyiyse iyiyiz Caner ortalamaysa vasatız.
Sosa istemeyen kişiler de izlesin maçı o adam orta sahanın şefi orta alanda top yapamıyoruz onsuz. Erol edebiyat çalışacağına biraz da hücum organizasyonu çalışsın. Takım 7-8 maçtır hücumda hiçbir zaman harika değil.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Konyaspor'a karşı iç sahada topla daha az oynayıp daha az şut çekebilmek şu kadroyla pek kolay iş değil tebrik etmek lazım Erol Bulut'u. Kapanan takıma karşı Thiam ile başlama kararı verince böyle oluyor işte. Her maçın ilk yarısını çöpe atmaktan bıkmadı adam.
attık sayılmadı @HeisenBerg

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Daha 15 dakika var. Fener sonlarda atak yapmayı seviyor