Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Mesut ol sloganı yanlış oldu. Zaten herkes fırsat kolluyor saldırmak için Fener'e, büyük fırsat verildi Mesut ol sloganıyla. Mesut'un maaşı için bağış isteniyor algısı oluştu. Fener ol sloganından devam edilseydi keşke.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Mesut ol sloganı yanlış oldu. Zaten herkes fırsat kolluyor saldırmak için Fener'e, büyük fırsat verildi Mesut ol sloganıyla. Mesut'un maaşı için bağış isteniyor algısı oluştu. Fener ol sloganından devam edilseydi keşke.
Hocam bu işin Mesut'u, Falcao'su falan olmamalı ya. Kulüplerin taraftardan para dilenmesi düpedüz arsızlıktır, aymazlık, utanmazlıktır. Sen gidip futbolcuya milyonlar vereceksin diye onun haftada kazandığı para ile bir ay geçinmeye çalışan adamdan para istemek nedir ya? Verme kardeşim o adama o kadar para. Kulüplere forma veya kıyafet dışında para yardımı yapanda net salaktır. Madem para vermeye niyetlisin o zaman git LÖSEV, TEV gibi insanlara yardımı dokunan bir kuruma para ver. En azından gerçekten ihtiyacı olan kişilere yardımınız dokunur. Adamlar çıkmış bir de utanmadan annenizi babanızı darlayın zorla sms attırın diyor ya.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Hocam bu işin Mesut'u, Falcao'su falan olmamalı ya. Kulüplerin taraftardan para dilenmesi düpedüz arsızlıktır, aymazlık, utanmazlıktır. Sen gidip futbolcuya milyonlar vereceksin diye onun haftada kazandığı para ile bir ay geçinmeye çalışan adamdan para istemek nedir ya? Verme kardeşim o adama o kadar para. Kulüplere forma veya kıyafet dışında para yardımı yapanda net salaktır. Madem para vermeye niyetlisin o zaman git LÖSEV, TEV gibi insanlara yardımı dokunan bir kuruma para ver. En azından gerçekten ihtiyacı olan kişilere yardımınız dokunur. Adamlar çıkmış bir de utanmadan annenizi babanızı darlayın zorla sms attırın diyor ya.
Evet dünkü o açıklamayı ben de beğenmedim başkanın. Haddini aştı biraz. Para verme mevzusunda ise düşüncem herkesin kendi bileceği iş. Atana da atmayana da bir şey demem.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bu arada cidden kaç alacak Mesut

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kesinlikle katılıyorum, bu kampanyalara katılmama kararlılığımı ısrarla sürdüreceğim. Milyon eurolarla oynayan kulüplerin zaten büyük çoğunluğu zorluk içindeki vatandaşın 3-5 lirasına göz dikmesi çok yanlış.

Forma kampanyası yaparsın, 1 milyon forma hatta şapka, atkı vs satma hedefi gibi parayı ödeyenin karşılık da alabileceği bir şeye kar payı koyarsın anlarım ama bu durum dilencilikten farksız...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Kesinlikle katılıyorum, bu kampanyalara katılmama kararlılığımı ısrarla sürdüreceğim. Milyon eurolarla oynayan kulüplerin zaten büyük çoğunluğu zorluk içindeki vatandaşın 3-5 lirasına göz dikmesi çok yanlış.

Forma kampanyası yaparsın, 1 milyon forma hatta şapka, atkı vs satma hedefi gibi parayı ödeyenin karşılık da alabileceği bir şeye kar payı koyarsın anlarım ama bu durum dilencilikten farksız...
Mesela GS'nin çok dalga geçilen bileklik kampanyası bence güzeldi. En azından 10 lira verince eline bir şey geçiyordu. Ben bir bu kulüplere bir de yarışmalara sms atma olayının salaklığını kabullenemiyorum.

• Beğendim
Reactions: bazinga

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Hesabım çalınmış, yetkilileri göreve davet ediyorum!

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yarın maç ve yine maça konsantre olamıyorum :A
Özil bir an önce 11'e monte olmalı ya da en az 30 dakika falan oynamalı yoksa sahadaki futbola odaklanmam mümkün değil. Şurda Mesut olsa ne yapardı falan diye diye maçı izleyemiyorum :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Hangi siteye girsem Mesut Özil ve Fenerlilerin sevinçlerini görebiliyorum, 32 yaşında 1 senedir doğru düzgün futbol oynamayan bir oyuncuyu bu kadar PR çalışması yapmak... gerçekten anlaması güç. :A Fenerliler bu konuda çok başarılı gerçi en son Ali Koç başkan Fenerbahçe şampiyon diye ortalık ayağa kaldırılmıştı, güle oynaya küme düşülüyordu.. :A Her şey PR olsa keşke... :A (Not: KOÇ Holding'i çok seviyorum. :bhr: )

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hangi siteye girsem Mesut Özil ve Fenerlilerin sevinçlerini görebiliyorum, 32 yaşında 1 senedir doğru düzgün futbol oynamayan bir oyuncuyu bu kadar PR çalışması yapmak... gerçekten anlaması güç. :A Fenerliler bu konuda çok başarılı gerçi en son Ali Koç başkan Fenerbahçe şampiyon diye ortalık ayağa kaldırılmıştı, güle oynaya küme düşülüyordu.. :A Her şey PR olsa keşke... :A (Not: KOÇ Holding'i çok seviyorum. :bhr: )
tenor.gif

Mesut Özil ve PR he adamın takipçi sayısına baksan pr'a ihtiyaç olmadığını anlarsın :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and mrt-06

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sosyal medya takipçi sayısının bir şey ifade ettiğini düşünmüyorum. :A Tamamen objektif bir değerlendirme yaptım, sonra üzülmeyin.. :A
PR itibar artırmak için yapılır ama bu adamın itibar artıracağı bir durum yok ortada zaten adam itibar olarak üst seviye bir futbolcu :A
Tam tersi adamın transferi Türk futbolu için pr oldu :D

• Beğendim

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
PR itibar artırmak için yapılır ama bu adamın itibar artıracağı bir durum yok ortada zaten adam itibar olarak üst seviye bir futbolcu :A
PR aynı zamanda algı çalışması da demek, evet zaten marka bir isim ona bir şey demiyorum ama bu transfer üzerinden yapılan algı bambaşka bir boyuta ulaştı. Gereksiz bir abartı oldu.. :A Ali Koç'ta da aynı şeyi yaşamıştık.. :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
PR aynı zamanda algı çalışması da demek, evet zaten marka bir isim ona bir şey demiyorum ama bu transfer üzerinden yapılan algı bambaşka bir boyuta ulaştı. Gereksiz bir abartı oldu.. :A Ali Koç'ta da aynı şeyi yaşamıştık.. :A
Ali Koç benim için de hayal kırıklığı oldu ama aynı şey değil.
Ali Koç kulüp başkanlığında kendini ispat etmemişti ilk deneyimiydi Mesut Özil kendini defalarca kez ispat etti.

• Beğendim

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bu arada cidden Mesut çok iyi transfer kabul büyük bir yıldız ama Tv'de TRT açınca niye hep Mesut Özil'e denk geliyorum anlamadım :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Mesut'u açıkladıkları video rezalet. Galatasaray bile Falcao videosunu daha profesyonel şekilde hazırlamıştı :(

Hiçbir şey yapamıyorsanız bari şöyle bir video yapsaydınız :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Mesut'u açıkladıkları video rezalet. Galatasaray bile Falcao videosunu daha profesyonel şekilde hazırlamıştı :(

Hiçbir şey yapamıyorsanız bari şöyle bir video yapsaydınız :A

Nazım videosu daha iyiydi maalesef. İlk başta çıkan 600.000'lik yangını iyi kullanamadılar.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Yarın maç ve yine maça konsantre olamıyorum :A
Özil bir an önce 11'e monte olmalı ya da en az 30 dakika falan oynamalı yoksa sahadaki futbola odaklanmam mümkün değil. Şurda Mesut olsa ne yapardı falan diye diye maçı izleyemiyorum :A
Mesut kadroda yok bu akşam, lisansı yok daha.

• Güldürdün

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
İrfan Can için devredeyiz. Ozan'ın sezon sonu gideceğini düşünürsek iyi bir hamle olur ama çok da şart değil daha önce yazdığım gibi. Serdar Aziz'i takasta kullanmak mantıksız olur stoper konusunda problem varken. Amaç sadece Galatasaray'ı zor durumda bırakmak da olabilir tabii, bekleyelim görelim.