Favoriforumum yetkililerinin dikkatine...

medcezir_38

Yeni Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
0
Puanı
22
siteye gırıs yaptıgımızdakı reklam yonlendırmelerını daha dıkkatlı secmelerını ıstıyorum cunkı aıleye uygun olmuyor bu sıteyı herkes kullanıyor bıraz daha dıkkatlı olun ve sansurlu reklam yonlendırmelerını koymayın sımdıden ılgınıze tesekkur ederım...
MedCezir

Prncss..

Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
boşver ben konuşurum kendi kendime biliosun :D sadece reklamları sewmiorum da ondan :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,764
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kaldırmam mümkün değil. Zaten para sıkıntısı yaşıyoruz... Birde o reklamı kaldırırsak siteyi kapatmak zorunda bile kalabiliriz...

Zaten reklamda +18 bir unsur yok. Reklamla ilgilenmiyorsunuz kapatırsınız olur biter...

medcezir_38

Yeni Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
0
Puanı
22
reklamı kaldırın demıyorum arkadaslar bır sekılde sızde bundan para kazanıyorsunuz ama bundan sonrakı reklamlarda daha ozen gosterırsenız memnun olurum cunkı sahıslara ve toplumun her ınsanına saygı gostermemız lazım demı..

Neferian

Emekli
Reaksiyon puanı
25
Puanı
169
bundan önceki bundan sonraki reklam diye bir unsur yok reklamı veren kendisi koyuyor biz onu engelliyemiyoruz bildiğim...

Neferian

Emekli
Reaksiyon puanı
25
Puanı
169
reklamda +18 unsur filan yok rahatsızlık edici bir durumda yok böyle düşünüyorsan çıkan reklamlarıda rahatsız oluyorsan kapatmayıda bilirsin zaten geç açılıyor erken açılsa bile rahatsızlık diye bir kelime bence yok
kapat pencereyi ya : )