FavoriForumum 4 Yaşında !

bazinga

Admin
1 Şubat 2007
95,399
34,209
1,060
2007 yılının 1 Şubat'ıydı. Uzun süren hazırlık aşamalarında sona gelinmiş ve FavoriForumum yayın hayatına başlamıştı.

İlk kurulduğumuzda ben OzaN, Duygusuz, EmRe, FerhattoruS, §inir_§ey, MiSs.TaKe üst düzey yönetimimizin temelini oluşturuyordu.

Daha sonra; тüяк_gєηç, ß®ΞÂkΞ®07, тèмρєяâтυяє, Mr.PaTR10, yaSSin, bullshit., Prncss.. , aDNaN™ gibi sonradan katılan arkadaşlarımızla gücümüze güç kattık ve en hızlı büyüyen forumlardan biri olmayı başardık. Kısa süre içerisinde binlerce üyeye ulaştık.

Zaman zaman bazı olumsuzluklar yaşansa da bu favori aile dimdik ayakta kalmayı başardı. Ziyaretçi sayımızın tavan yaptığı 2008 yılının son dönemlerinde katılan arkadaşlarımızla da bugünkü FF'nin temeli sağlandı. Başta Neferet olmak üzere ĹєG∑ηĐ. KıLLЄ®, dRaqa0, *■-kЯΆĻεmci-■*, King08, Neferian gibi önemli yöneticilerimiz o dönemden beri bizimleler.

Ve şimdi FF, günlük 10bine yaklaşan ziyaretçisiyle alanında önde gelen forumlardan biri. Bu noktaya gelmemizi sağlayan tüm aile üyelerine sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Hep birlikte nice yıllara inşallah.

Neferet

<font color="Red"><b>BucaLadık beyiNLeri...</color
Emekli
13 Ocak 2008
13,209
16
259
---
Ben Ocak 2008'de geldim be :D

Neyse,geçen yılki gibi bir giriş olsaydı keşke şöyle hareketli,bol bol herkesin edebi edebi yazdığı bir giriş.Ama olsun.Umarım gelecek yıl bu manzarayı görürüz.