TVen FavoriForumum İtirafları 18.Bölüm

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DR
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061

FAVORİFORUMUM İTİRAFLARI
YENİ BÖLÜM

İtiraf 1

Forumda ki bazı üyelerden nefret ediyorum ama kendimi tutuyorum yoksa çok fena olacak !

Kimden: Anonim
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
İtiraf 2

Haluk bu hafta geldi ama çok abartılmış.Ben çok aşırı bir insan olarak görmedim.Abartıldığı kadar değil yani.

Kimden: sokak sanati
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
İtiraf 3

Sen Yalan Dünyanı hep övüyorsun buna bazen gıcık oluyorum hiç toz kondurmuyorsun sen izliyorsun demek o dizi süpermi anlamına geliyorki anlamıyorum

Kimden: Ahmad
İtiraf 4

Hani bir ara forumda en yakın arkadaşıyla (şakacıktan) kavga edip sonra şaka yaptık diyenler vardı ya onlara hala komik olduklarını hatırlatmak istedim
Ha birde çok büyük bir hata yapıp arkasından defalarca özür dileyen kişi seninde pek farkın yok

Kimden: RüzgarGülü
İtiraf 5

Connel adlı üye Full Haluk'u beğeniyor.Haluk'un Fake hesabı galiba.Sayesinde adam 800 beğeni aldı.

İtiraf 6

Bazı şahısların kışkırtması nedeni ile Yakup09 beni yanlış anladı ben de sert çıktım bana kırıldı biliyorum.

İtiraf 7
Adını açıklamayanlara saygı duyuyoruz ama forumu soğuk hale getiriyor bence.Sıcak ve samimi ortam kayboluyor onlar konulara geldiğinde.

İtiraf 8

Pompy'nin kim olduğunu çok merak ediyorum ve fake olmasına kesin gözle bakıyorum. Acaba kim hepimizle dalga geçiyor bu kadar zamandır?

İtiraf 9

xemrexxx , EveN , takas , XanTier , Reytinger , yakup09 , dizi kolik , sokak sanati iyi ki varsınız siz olmasınız forumu bırakırdım.

İtiraf 10

Star TV'yi izlerken Show TV'ye ihanet ediyormuşum gibi hissediyorum.

@OzaN @Fks14 @takas @xdragxx @xemrexxx @BesaleT @darksaal @emreemreu @çocuklarduymasın @xBUGRAx
@cevaa @destere @Μαнoni @Orcun_22
@Arslan Bey @denizz19
@Yakamoz-Asi @WesTxCoasT @KK|Batman
@Prncss.. @XanTier @berkann @BuraK @Forumdash
@Billy Kane

@S.G.A.T. @hayret bi şey @dizi kolik @mrt-06
@yakup09 @RüzgarGülü
@mhmt53 @Onur_35 @primavera @legolas9900 @HachiKo
@Ulvi Ç.

@yatutarsa @Almila @*Dream* @Dr.Who @Reytinger @kvp @Yasin93
@hızlı gonzales @ABAY_06 @vhp @34rcp44 @gundix123 @007At @KayıpSehir

@Kubi-Lay
@Bully
@sokak sanati @ozgur2113 @berenist @rengarenk @nberkayozer @Pasham

Bu haftalık bu kadar.

FAVORİFORUMUM İTİRAFLARI Yeni Bölümüyle 25 Ekim Cuma GRIFFIN'de!

Ekli dosyalar

• a1.bp.blogspot.com__mvmfv78GTR4_TQPeHKgj5_I_AAAAAAAAAVo_78M3rt749036ddcdd27454ec984f7fd717ef19.gif
    4.6 KB · Hit: 2,663
  • aimages.clipartlogo.com_files_images_20_20245_rtuk_akilli_isaretler_siddet_korku_f.png
    6.1 KB · Hit: 2,493
İtiraf 7
Adını açıklamayanlara saygı duyuyoruz ama forumu soğuk hale getiriyor bence.Sıcak ve samimi ortam kayboluyor onlar konulara geldiğinde.

zuhahah

Birazdan değerlendirmemi yapıcam.

Yaş ve Korku simgeleri kim göndermeydi @EveN ?

xemrexxx , EveN , takas , XanTier , Reytinger , yakup09 , dizi kolik , sokak sanati iyi ki varsınız siz olmasınız forumu bırakırdım.
Kendi adıma çok teşekkür ederim.Kimsen iyiki sende varsın.

Hiç bir şey anlamadım.
Ama öğrenmeye çalışacağım bu mesajın anlamını.

10. itiraf'ta Atacan'a ait galiba.

İtiraf 10 güldürdü.
@mrt-06
9. İtiraf'ta garip isimler var. EveN ve takas aynı cümlede.

Pek güzel itiraflar olmamış gibi bu hafta.

Bende beğenmedim

Son düzenleme:
İtiraf 1 @hayret bi şey olabilir mi ? Hep içinde şiddet duygusu olduğunu seziyorum nedense

Bu hafta güzel geçmiş herkes üyelerini toplasın savaş çıkacak sanki 🙄

Bu bölüm bence sezonun en iyi bölümü olmaya aday. Niye beğenmediniz anlamadım.