FavoriForumum Üyeleriyle Özel Sohbetler | İlk Bölüm | Konuk : vadikızı |

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
FavoriForumum Üyeleriyle Özel Sohbetler | İlk Bölüm | Konuk : vadikızı |

halukerogluFOX: Öncelikle 'FavoriForumum Üyeleriyle Özel Sohbetler' adlı programıma hoş geldin. :)
vadikızı: Hoşbuldum teşekkür ederim ilk programda beni aldığın için :)
halukerogluFOX: Seni ilk bölümün konuğu yaptım çünkü bu forumun çok sevilenlerinden birisisin. Öncelikle sana ilk sorum şu olacak. Kaç yaşındasın?
vadikızı: Teşekkür ederim 32 yaşındayım.
halukerogluFOX: Okuyor musun hala? Okuyorsan hangi dalda? :)
vadikızı: Okumuyorum ben okumadım hiç.
halukerogluFOX: tv8 mi yoksa Show TV mi?
vadikızı: Her iki kanalı da severim izlerim.
halukerogluFOX: Birini seçeceksin ama? :D
vadikızı: O zaman Show diyeceğim bu sene iki tane dizi sevdim: İçerde ve Cesur Yürek. Aşk Laftan Anlamaz dizisi de vardı devam edemedim ama ona.
halukerogluFOX: En sevdiğin filmler nelerdir? (Yabancı - Yerli fark etmez) :)
vadikızı: Yabancı olarak aksiyon severim George Clooney filmlerini çok severim Ocean's Eleven ve diğer iki filmi çok severim. Yerli olarak da Kurtlar Vadisi Irak Filistin filmleri ve Kocan Kadar Konuş Aşk Sana Benzer Evim Sensin ve Mucize filmlerini çok sevmiştim. :)
halukerogluFOX: Forumda en komik bulduğun kişiler kimler? :) :)
vadikızı: Bir çok kişiyi komik buluyorum uzun zamandır beni en çok güldüren @xemrexxx'dir sonra @eskici @Darklegend ve forumun neşesi @Çiğdem- beni çok güldürüyor. :D
halukerogluFOX: Türk dizilerini mi yoksa yabancı dizileri mi daha çok seviyorsun? :)
vadikızı: Her iki türü de çok seviyorum. :) :) Yabancı da severim yerli de bu ara yerli daha çok izliyorum.
halukerogluFOX: vadikızı, şimdiye kadar sorduğum sorulara cevap verdiğin için çok teşekkür ediyorum. Şimdi sıra geldi, 'Sıradışı Sorular' bölümümüze. İlk olarak şunu soracağım: Eğer kendini herhangi bir hayvanla karşılaştırsan hangisi olmak isterdin ve neden?
vadikızı: Kedi olurdum bilemiyorum. :D :D :D :D
halukerogluFOX: Arçelik mi yoksa Vestel mi? :D :D
vadikızı: Arçelik. :D
halukerogluFOX: Piyangodan çok para kazansan, neler yapardın? :)
vadikızı: Yardıma muhtaçlara yardım ederdim.
halukerogluFOX: Nutella mı Sarelle mi? :D :D :D
vadikızı: Sarelle. :D :D :D :D
halukerogluFOX: Diyelim ki dolabında o kadar çok tişört var ki seçmekte zorlanıyorsun. Daha kolay seçim yapmak için ne yaparsın? :D
vadikızı: En çok hangisini seviyorsam hemen alır giyerim. :D
halukerogluFOX: Bana Sevmeyi Anlat sonradan yükselir mi sence? :)
vadikızı: Yükselmesini isterim ama nedense yükselemez geliyor bana. :(
halukerogluFOX: Sakal mı bıyık mı? :D :D :D :D
vadikızı: Sakal. :)
halukerogluFOX: Dişlerin inci gibi mi doğruyu söyle lütfen? :D :D
vadikızı: İnci gibi değil vallahi diş sorunum var.
halukerogluFOX: Eğer fantastik bir karakter olma ihtimalin olsaydı, kimi seçerdin?
vadikızı: Benden fantastik bir karakter olmaz.
halukerogluFOX: Sibel Can mı Hülya Avşar mı? :) :)
vadikızı: Sibel Can'ın sesini ve şarkılarını çok severim. :) :) :)
halukerogluFOX: Bu ara forumda çok göze batıyorsun sence neden kim haklı sence? Buradan onlara seslenmek istiyor musun canım?
vadikızı: Göze batıyorum evet sebebi bence benim nedensiz çıkışlarım olabilir ben samimi olmayı çok severim balık burcu olduğum için duygusalım ve bazı zamanlarda inanılmaz hassasımdır o yüzden nedensiz çıkışlar yapabiliyorum dostluğa çok önem veririm bana bir adımla gelindiği takdirde ben on adım giderim. Yapmacıklığı sevmem değer verdiklerime isim taktığım zaman yapmacık olarak görülüyor ama aksine ben samimiyeti sevdiğim için bu yüzden isim takarım ve @denizz19'a bonişim @Bully'e yumucuğum derim. @dosimosi'ye aşkım derim en büyük aşkımdır o benim şunu da söyleyeyim laf olsun diye davranamam asla. Benim en büyük arzum hiç kalp kırmamaktır.
halukerogluFOX: Şimdi en sıradışı soru geliyor: 'Şimdi buzdolabını açsam içinde ne görürüm?' :D
vadikızı: Buzdolabımı açtığınızda her şey olur ama en çok peynir görürsünüz peyniri çok severim çünkü. :D Peyniri o kadar çok severim ki rahmetli babaannem seni inekli bir adama gelin verelim bol bol peynir ye derdi:) :) :)
halukerogluFOX: halukerogluFOX: BİM mi yoksa A101 mi? :D
vadikızı: İki marketi de çok severim genelde A101'de alışveriş yaparım. :D
halukerogluFOX: Dün kaçta yattın bakalım? :D :D
vadikızı: Gece saat 01:00'de yattım. :)
halukerogluFOX: Yazar mı yoksa şair mi olmak isterdin? :D
vadikızı: Yazar senin gibi. :) :)
halukerogluFOX: Umutsuz Ev Kadınları yeniden başlasa tutar mı sence yeniden? :) :)
vadikızı: Tutar bence.
halukerogluFOX: Şimdi 'Sıradışı Sorular' bölümünün son sorusu geliyor: 'Eğer bir yazar senin biyografini yazacak olsaydı, kitabın ismi ne olurdu?' :)
vadikızı: Sulu Gözlü Kız.
halukerogluFOX: Şimdi normal sorularımıza geri dönüyoruz: 'Fobilerin ve hobilerin neler vadikızı?' :)
vadikızı: Fobim yoktur ya köpekten çok korkardım küçükken ısırdığı için şimdi korkmam. Hobilerim TV izlemek örgü örmek yeni başladığım bir örgüm var elimde. :D
halukerogluFOX: Bu zamana kadar kaç sevgilin oldu? :D :D
vadikızı: Bu zamana kadar hiç sevgilim olmadı.
halukerogluFOX: Yüzmeyi iyi biliyor musun? :D :D
vadikızı: Yüzmeyi bilmem bu yaşıma kadar hiç yüzmedim.
halukerogluFOX: Her gün kitap okur musun? :)
vadikızı: Her gün kitap okumam ama kitap okumuşluğum vardır severim cinayet romanlarını severim beni en çok etkileyen roman ''Koloni'' diye bir kitaptı. :) :)
halukerogluFOX: Kola mı ayran mı?
vadikızı: Ayran. Kola bana yasaktır mideme dokunur.
halukerogluFOX: Son soruyla programımın ilk bölümünü kapatmak istiyorum izninle: 'Sence ilk görüşte aşk diye bir şey var mı?' :D
vadikızı: İlk görüşte aşk vardır bence ama ben hiç aşık olmadım.
halukerogluFOX: Verdiğin tüm samimi cevaplar için ve programımın ilk bölüm konuğu olduğun için sana çok teşekkür ediyorum. :) :)
vadikızı: Bende çok teşekkür ederim ilk programa beni konuk ettiğin için. :) :) :)

NOT: Emeğe saygı için lütfen yorumlarınızı yazınız ve konuyu beğeniniz.

@ jonsnow @papuleoo @cookies @ozan @efe uysal @billy kane @turkuazz @aserat @sürgünüm @emree-29 @pompy @tolstoyevski @dosimosi @adventurous @amoureux @xemrexxx @maskeli fedai @since2011 @batuhankaralar @hasancrtk16 @çiğdem- @mr.at @tolgab @mrt-06 @BesaleT @s.g.a.t. @doğu @masacre- @utawleee @denizz19 @danger ua! @polat şaşmaz @mayıskralı ve diğer herkes.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Sorular çok güzeldi umarım cevaplarım hoşunuza gider arkadaşlar :D

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Okudum ablacım güzel ve keyifli bir sohbet olmuş, senin hakkında daha çok bilgiye sahip olmuş böylelikle. :D

Bana yumucuğum demeyi de ihmal etmemişsin yine. :F

Emeğinize sağlık. :D

:F etmem kimse bıraktıramaz bana öyle demeyi yumucuğumsıun benim:love1:

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Güzel sohbet olmuş elinize sağlık arkadaşlar [emoji2]

@vadikızı ablam Migrosu tahtından eden BİM varken A101 de ne oluyor [emoji2] [emoji2]