Fav10 Yeniliklerle 12 Yaşında!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bunu da uplamış gibi oldum ama foruma dair teknik tavsiyeler bu konudan yapılıyordu. Dark mode olmasa da profillerdeki kapak fotoğrafı özelliği eskisi gibi gelemez mi, güzel duruyordu :A @bazinga
Yeni versiyonda geliyor. :Z

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Dark mode ve kapak fotoğrafı mi geliyor? :eek:

başka neler geliyor yeni güncellemede ve en önemlisi “the question is not where but when?” :A
Kapak fotoğrafı geliyor.

Dark mode ve yeni gelecek diğer özellikler hakkında şimdilik pek bir şey yok.

3 ayı var minimum. :A

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,780
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bunu da uplamış gibi oldum ama foruma dair teknik tavsiyeler bu konudan yapılıyordu. Dark mode olmasa da profillerdeki kapak fotoğrafı özelliği eskisi gibi gelemez mi, güzel duruyordu :A @bazinga

Telefonun gece modu özelliği ile karanlık oluyor zaten.

101592335_401049110853929_3272749587604963328_n.jpg

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Teknik olarak eklemek mümkün mü bilmiyorum ama spoiler ve Inline Spoiler’in altına S-Spoiler eklendiğini hayal ediyorum... Onu seçtiğimizde sadece foruma üye olanlar görebiliyor içindekini... muhteşem olurdu eğer mümkünse? :A @bazinga
Mümkün değil. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Yeter be adam, senin yüzünden forum belli aralıklarla 12 yaşına girip girip çıkıyor...
Foruma dair tavsiyeler konusu vardı bir ara yanlış hatırlamıyorsam ama sonra bu konu üzerinden tavsiye öneri fikir belirtilsin denilmişti? :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yeter be adam, senin yüzünden forum belli aralıklarla 12 yaşına girip girip çıkıyor...
Foruma dair tavsiyeler konusu vardı bir ara yanlış hatırlamıyorsam ama sonra bu konu üzerinden tavsiye öneri fikir belirtilsin denilmişti? :A
2 Şubat 2019
Şu konudaki son yorumdan sonra ilerleyen günlerde yapılacak yenilikler olmadı, tabi o yenilikler biz favori üyelerden gizli yerlerde yapıldıysa bilemem ama öyle bir durumda bize belirtilmezdi herhalde :A

"Yönetimle ilgili yeni yenilikler de ilerleyen günlerde gelebilir. :)"
(gelmedi)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2 Şubat 2019
Şu konudaki son yorumdan sonra ilerleyen günlerde yapılacak yenilikler olmadı, tabi o yenilikler biz favori üyelerden gizli yerlerde yapıldıysa bilemem ama öyle bir durumda bize belirtilmezdi herhalde :A

"Yönetimle ilgili yeni yenilikler de ilerleyen günlerde gelebilir. :)"
(gelmedi)
Günler ilerlemeye devam ediyor, cümle geçerliliğini koruyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Günler ilerlemeye devam ediyor, cümle geçerliliğini koruyor. :A
Aylar yıllar desen anlarım. Günler deyince haliyle bekleyip durdum :A "gelebilir" lafı çok açık bir kelime yani gelmeyeceğini de belirtiyor aslında :A
Yakın zamanda bir yenilik yapacaksanızda yapın artık. Geçen herkes söylendi ama tık yok yine :A :A artık taze kan alın. Yeterince açık açık konuştum :A
Kesin dille yok yapmayacağız da dersenizde kabulümüz . Yeterki bir netlik olsun.

Taaaaa sonbahardan beri 'yılbaşında' 'yakında' 'önümüzdeki günlerde' diye açıklamar yapıldı / yapılmış🙄

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Vallaha @bazinga 2011'den beri forumdayım ara sıra terk ettim ama bu kadar uzun süre yönetim değişikliğinin olmadığı bir döneme rastlamadım bazı zamanlar en kötü 1-2 kişi giriyordu yönetime :A
Sana güveniyoruz özellikle corona sebebiyle yoğunluk artmış durumda ve artık o cümlenin gerçekleşmesi gerekir bana göre eski bir dost olarak böyle düşünüyorum :A

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Vallaha @bazinga 2011'den beri forumdayım ara sıra terk ettim ama bu kadar uzun süre yönetim değişikliğinin olmadığı bir döneme rastlamadım bazı zamanlar en kötü 1-2 kişi giriyordu yönetime :A
Sana güveniyoruz özellikle corona sebebiyle yoğunluk artmış durumda ve artık o cümlenin gerçekleşmesi gerekir bana göre eski bir dost olarak böyle düşünüyorum :A

Aldılar işte, en son ben girdim yönetime, eylül 2019'da. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Aldılar işte, en son ben girdim yönetime, eylül 2019'da. :A
Neredeyse 1 yıl olacak o zaman :A Hacı senin benim girmem değil mesele senle de konuştuk zaten yanlış anlaşılmasın ben kendim için demiyorum :D
Yani eylül 2019'dan beri sivrilen sizin de dikkatinizi çeken 1-2 üye illaki olmuştur bu üyeleri daha fazla bekletmek forumdan soğutmaktan başka bir işe yaramaz :A Olumlu ya da olumsuz bir adım atılması lazım artık bence :D

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Neredeyse 1 yıl olacak o zaman :A Hacı senin benim girmem değil mesele senle de konuştuk zaten yanlış anlaşılmasın ben kendim için demiyorum :D
Yani eylül 2019'dan beri sivrilen sizin de dikkatinizi çeken 1-2 üye illaki olmuştur bu üyeleri daha fazla bekletmek forumdan soğutmaktan başka bir işe yaramaz :A Olumlu ya da olumsuz bir adım atılması lazım artık bence :D

Kim var ya öyle, ben göremedim kimseyi. :A

İşin esprisi bir adım atılacak yakın zamanda. Bakalım. :)

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Eskiden yeni giren çok oluyordu ama giden de çok oluyordu. Yani ihtiyaçtan ötürü alım sıktı. Uzun süredir pek bir ihtiyaç gözükmüyor. Fakat bu konuda beklenti içinde olup çok uzun zamandır bir şey görememekten sıkılanları da anlıyorum. Büyük ihtimalle bu ay içerisinde somut bir adım atılacak, @Bully'nin konularını bu ay daha dikkatli takip etmenizde fayda var. :A

Fakat kimsenin yöneticilik için ciddi beklentiye girmemesinde fayda var. Muhtemelen çok sınırlı sayıda yeni alım yapılacaktır, kimsenin bu sebepten hayal kırıklığı yaşamasını istemem. Zaten yöneticilik de çok muhteşem bir şey değil, ne yapsanız kimseye yaranamıyorsunuz falan. :A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Bully and xdragxx