Fav10 Yılbaşı Filmleri Festivali | Yılbaşı Filmlerini Seçiyoruz!

Hangi 5 filmi izleyelim?

• National Lampoon's Christmas Vacation

Oy: 0 0.0%
  • Bad Santa

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    12
  • Anket kapatılmış .

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Oy kullanmak isteyenler için hatırlatmadır, anket bugün (24.12.2020) 22:30'da sona erecek...

Birincisi etkinlikte olduğu için onun da etkinlikte olması mantıklıydı. Vol 1'i izleyenler onu da yorumlamıştır direkt. Bir de kült film sonuçta. :A
Haklı bir tespit. :A
Ben galiba gerçekten katılım gösteremeyeceğim @Sherlock :(
Şu 1 haftalık süreçte kendime vakit ayırabileceğim 3 gün olabilir. Bilgisayar sıkıntısıda geçmezse bu etkinlikte üzülerek yer alamayacağım.

Edit: sonra bakarım fimlere ve aralarında izlediklerim varsa yorumlarım. Çocukluğumda baya izlediklerim vardı
Bir kez daha...

Sad Face GIF

Şaka bir yana öncelikle bilgisayar için geçmiş olsun, bu zaten mini bir etkinlik, yılbaşına özel ve kısa süreli. Her zaman olduğu gibi katılmanı çok isterim tabii... :( Filmleri izlemeyeceksen bile dediğin gibi incele ve mutlaka oylarını kullan. :A Filmleri hatırlıyorsan yorumlarını da yapabilirsin pek tabii. :D
Bu fikir kimden çıktı bilmiyorum ama süresi uzun olan bir etkinlik olmaz umarım... :A
Bu sefer mümkün değil... (Yine uzadı. :A)

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Oy kullanmak isteyenler için hatırlatmadır, anket bugün (24.12.2020) 22:30'da sona erecek...

Haklı bir tespit. :A

Bir kez daha...

Sad Face GIF

Şaka bir yana öncelikle bilgisayar için geçmiş olsun, bu zaten mini bir etkinlik, yılbaşına özel ve kısa süreli. Her zaman olduğu gibi katılmanı çok isterim tabii... :( Filmleri izlemeyeceksen bile dediğin gibi incele ve mutlaka oylarını kullan. :A Filmleri hatırlıyorsan yorumlarını da yapabilirsin pek tabii. :D

Bu sefer mümkün değil... (Yine uzadı. :A)
Yabancı film bilgim sıfıra yakın yine de konuya tepkimi bıraktım