Fav10 Yılbaşı Filmleri Festivali | Yılbaşı Filmlerini İzliyoruz!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Fav10 Yılbaşı Filmleri Festivali.jpg

Sinema ve sanat etkinliklerinin beşiği olan Fav10'da, "Yılbaşı" temalı filmleri izleyerek 2020'i sonlandırıp yeni yıla giriş yapıyoruz...

Kullandığınız oylar sonucunda 7 filmlik bir yılbaşı filmleri seçkisi oluştu, film listesi şu şekilde:

Fav10-Yilbasi-Filmleri-Festivali-Liste.png

Filmlerin tamamının yorum konuları için: https://fav10.net/forum/tags/fav10-yilbasi-filmleri-festivali/

Bundan sonra yapmanız gereken tek şey filmleri izlemek, kısa da olsa yorumlamak ve 10'luk sistemde puan vermek...

Herkese iyi seyirler, mutlu yıllar!​

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İnsan platform sütununu koymaya utanır @Sherlock :A

iTunes'ta filmlerin çoğu var bu arada.

Seçilen 7 filmden 6 tanesini daha önceden izlemiştim. Elf'i de izlemek istiyordum, izleriz etkinlik vesilesiyle. :Z

Tüm zamanların en ünlü yılbaşı film "It's a Wonderful Life"ı yeniden izlemek de güzel olacak. :Z Love Actually de tekrar izleyebilirim belki emin değilim, diğer 4 filmin yorumları çok yakında sizlerle olacak. :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Arkadaşlar neden platformlarda olan filmleri seçmediniz. İlla beni tövbe ettiğim kaçak sitelere geri döndüreceksiniz. :D
Sen platformlarda gerçekten film olduğunu mu sanıyorsun... :A Torku Spor Çilekli Link kardeşimiz kaçınılmazdır... :A
İnsan platform sütununu koymaya utanır @Sherlock :A
Torku falan yok arkadaşlar ne saçmalıyorsunuz... :A
iTunes'ta filmlerin çoğu var bu arada.
Tablonun ilgili sütununa yazmadım ama filmler, sayın adminin de dediği gibi iTunes bünyesinde mevcut. :A Ayrıca sanırım Google Play Store içerisinde de yer alıyor, kiralayarak izleyebilirsiniz. :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Hainli Fedai işte... Şaşırmadım. :A

Sana benim kullandığım Prime Video hesabını vereyim sayın Gs'li dostum, yeter ki sanat eserlerini izleyebil... :A

Gerçi filmlerin sadece biri Prime Video'da mevcut. :A Bir tane de kendin, değişik yöntemlerle izlersin artık. :A
Sen yerime izle sayın Gs'li dostum :A Sonra yorum da yazarız üç beş cümle :A İşlem tamamdır :A

• İlginç
Reactions: Sherlock

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,176
Puanı
1,060
Hainli Fedai işte... Şaşırmadım. :A

Sana benim kullandığım Prime Video hesabını vereyim sayın Gs'li dostum, yeter ki sanat eserlerini izleyebil... :A

Gerçi filmlerin sadece biri Prime Video'da mevcut. :A Bir tane de kendin, değişik yöntemlerle izlersin artık. :A
Benimle de paylaşır mısın? :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060