Zey TV Fav10 - Yılbaşı Çekilişi - Hediyeleşme Konusu

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,928
Puanı
1,060
IgKdeK.jpg

Okullarda, iş yerlerinde veya arkadaş ortamlarında oldum olası yapılmakta olan Yılbaşı Hediyeleşme Çekilişleri geleneğini foruma taşıyoruz. Böylece pandemi dönemiyle uzak kalınan bu tarz basit ama eğlenceli geleneği bir nebze olsun forum ortamında da olsa yaşatmış olacağız.

Hediyeler tamamen dijital, görsel olacak. Forumda yıllardan beri süregelen "kulüplere girme" ya da "doğum günlerinde" verilen fotoğraf, şarkı, video gibi çeşitli hediyeler bu kez sadece yılbaşı çekilişi amaçlı verilecek.

@Tolstoyevski 'nin kura çekimi ile belirlediği isimler sırayla bu konu altında hediyelerini taktim edebilirler. Çekilişte bulunmayan isimler veya bu 20 isim konuda diğer arkadaşlarına da hediye verebilir :Z

Hoşgeldin 2021 🎊🎈🎉🎆🎇🧨

@Dosi
@Aserat
@xdragxx
@Staran
@Yiğitt
@Doğan
@Cervantes
@Gerekli24
@Özgür
@slhttnmtl
@hayret bi şey
@serhatt
@Angelica
@kerem
@BesaleT
@phoebebuffay
@denizz19
@dreamy
@haluk792
@Zeyno45

Son düzenleme:
Bana çekilişte buradan çok sevdiğim @slhttnmtl çıktı. :bhr:

Ona derslerinde başarılar, ailesine ve kendisine sağlık diliyorum yeni yılda. :love1:

Hediyelerim:

302b302849f35831e1f3308d67ba16c1.jpg

BİZİM HİKAYE - FOX

5fd3922a55427e1fcc6af0f1.jpg

AKREP DİZİSİ

oguz-atay-kitap-seti-20c5.jpg

KİTAP OKUMAYI İHMAL ETME, BUNLAR DA HEDİYEM.

ce40b552-c51f-40e3-b228-c6cbce09e406_size570x570_cropCenter.jpg

VE PARFÜM.

HEDİYELERİNİ GÜLE GÜLE KULLAN KARDEŞİM. :love1:

• Harika
Reactions: slhttnmtl
Sevgili @haluk792 çekilişte sen bana çıktın. Kalplerimiz bir, gönüllerimiz birmiş. Yeni yıl sana başta sağlık, ardından mutluluk, huzur getirsin. Problemlerini çözdüğün bir yıl olsun. Musmutlu yıllara. :bhr:
1609449413930.png

1609449437073.png

• Harika
Reactions: cokiyitvci
  • Harika
Reactions: Yiğitt
Ben hediyeyi @dreamy kardeşime vereceğimssss.

Herkes gibi çok hediye almadım ama bu hediye zaten tüm hediyelere bedelsss.

Tarkan'ın karma albümü kadar güzel bir yıl olsun. 2021'in hayatındaki olumlu gelişmelerle unutamayacağın, yüzünde her daim gülümseme yaratacak bir yıl olması dileğiyle.

• Harika
Reactions: dreamy
bana @phoebebuffay çıkmıştı pek tanımıyorum onu ama takip ettiğim kadar ile ile onu bu hediyeleri vermek istedim ona sağlıklı mutlu bir yıl diliyorum mutlu seneler :D

3844082.jpg
beyoglue28099nun-en-guzel-abisi-_49954_1.jpg
wi_500.jpg

• Harika
Reactions: phoebebuffay
bana @phoebebuffay çıkmıştı pek tanımıyorum onu ama takip ettiğim kadar ile ile onu bu hediyeleri vermek istedim ona sağlıklı mutlu bir yıl diliyorum mutlu seneler :D

Ekli dosyayı görüntüle 97395Ekli dosyayı görüntüle 97396Ekli dosyayı görüntüle 97397
Geçen @phoebebuffay 'in proflindeydin. Bir tek seni tahmin ettim. Başka kimseyi bilmiyorum :A
@Tolstoyevski bana online listesine bakma demişti ama ben ordan foruma giriş yapıyorum :A

Geçen @phoebebuffay 'in proflindeydin. Bir tek seni tahmin ettim. Başka kimseyi bilmiyorum :A
@Tolstoyevski bana online listesine bakma demişti ama ben ordan foruma giriş yapıyorum :A

İyi ki demişim yoksa biliyorum seni ister istemez kim kime hediye gidiyor çözerdin ve sana da sürprizi kalmazdı. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Bana çekilişte @kerem kardeşim çıktı...Pek ne sevdiğini bilmiyorum.Ama bir kaç hediye beğendimm...
Sana sevdiklerinle geçireceğın sağlıklı , sıhhatli , huzurlu ve sevgi dolu bir yıl geçirmeyi diliyorum..Allah gönlünüze göre versin.. Allah'a emanet olun..
Bunlar da hediyelerim...
images.jpeg-1.jpg

Sanırım Almamaya ile bir bağın vardı..Bu yüzden ilk hediyem bu...
images.jpeg-3.jpg

Güzel bir manzarayı beğeneceğini düşündüm.
images.jpeg-5.jpg

Sağlık önemli olduğu için bir bisiklet de hediye etmek istedim...İyi sürmeler...(Dikkat et sürerken kaskını falan tak😉😄😃)

• Harika
Reactions: kerem
Benim hediye vereceğim isim @hayret bi şey
Kendisini reyting tahmin konuları ile tanıdım. @denizz19 'un ricası üstüne bir önceki senenin yarışmasında @hayret bi şey 'in konusunda hatırlatma etlketi yapmıştım. İlk o dönem karşılıklı yazışmamış olmuştu konuda.
Sonra Menajerimi Ara dizisi ile daha çok sohbet etme imkanı buldum. Kaliteli bulduğum bir forum üyesi ve onun en sevdiği isimden en sevdiğim şarkıyı hediye etmek istiyorum :bhr:
Mutlu senelere @hayret bi şey

Bir tane az :A

Ve bu da benim sevdiğim bir isim ve şarkısı