Fav10 Yönetici Değerlendirme Sonuçları Belli Oldu! (2019)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Moderatörlüğe döndüğüme çok mutlu oldum şuan. :Z Zamanında foruma emek verdiğimi düşünüyordum. 2 sene sınav yoğunluğumdan dolayı uzun aralar verdim. Ona rağmen bu emeğimi unutmayan herkese teşekkür ederim. :bhr: En çok da sana :Z @mrt-06

Süper moderatörlüğün hayırlı olsun kız yakışmış sana mavi renk :A @Çiğdem

@Harunnn60 seni de tebrik ederim. Son zamanlarda problem yaşansa da hak ediyordun bence. Yönetime geri dönmen güzel. :)

@Yiğitt için üzüldüm açıkçası. :( Kendi kararı saygı duymak gerekir ama forum için yönetimde üst düzey çaba harcıyordu.
Hoşgeldin sende tekrardan hazır aktif dönemindeyken iyi olmuş :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Forum zor dönemlerden geçerken @mrt-06 geldi toparladı yine bir çıkmaza girilmek üzereyken okadar yoğunluktan yine geldi hemen bu konuyla ilgilendi forumumuz için en huzurlu ortamımızın sırrı Atacanın kırmızıda kalması oyüzden sadece destek vermemiz doğru olur :bhr:

• Harika
Reactions: Angelica and mrt-06

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sherlock'un ne kadar sevildiği ve başarılı bir yönetici olduğu bu sonuçlarla kanıtlanmış durumda. Ben de foruma dönmesi için konuşacağım kendisiyle, umarım ikna olur ve döner foruma.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Öncelikle yönetimden ayrılmak önemli bir karardı benim için, neredeyse 4-5 yıldır editör/yönetim kadrosundayım. Geldiğim günden beri gerek konu olsun, gerek mesaj olsun, gerek yönetimsel işler olsun çok emek harcadım. Bırakmamda tabi ki kırgınlıklarım oldu, boş yere bırakmadım ama olması gereken buydu. Elimden geldiğince her tarafa koşmaya, yardımcı olmaya çalıştım. Ne mutlu ki iyi bir puanla da halktan destek görmüşüm, bugüne kadar herkese destekleri için de teşekkür ediyorum. Benim varsa hakkım helal olsun, sizler de hakkınızı helal edin.

Öncelikle @Çiğdem canım hayırlı olsun, sonuna kadar hak ettin. Başarın daim olsun diyorum...

@Harunnn60 hakkın yenmişti ve hakkını aldın, tebrik etmeyeceğim çünkü o koltuk zaten senindi ve sana ait olanı aldın. Başarılar diliyorum.

@ozgur2113 yönetime gelmene sevindim, zaten bu konuda da isteğimi sunmuştum. Şimdiden kolay gelsin ve başarılar.

@Aserat ve @xBUGRAx canlarım sizlerle ayrı bir çok çalıştık, neredeyse her gün konuştuk, yapılacaklar için emek verdik. İkinize de kolay gelsin, her zaman yanınızdayım. :bhr:

Yeni yönetim forumumuza hayırlı olsun tekrardan.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Öncelikle yönetimden ayrılmak önemli bir karardı benim için, neredeyse 4-5 yıldır editör/yönetim kadrosundayım. Geldiğim günden beri gerek konu olsun, gerek mesaj olsun, gerek yönetimsel işler olsun çok emek harcadım. Bırakmamda tabi ki kırgınlıklarım oldu, boş yere bırakmadım ama olması gereken buydu. Elimden geldiğince her tarafa koşmaya, yardımcı olmaya çalıştım. Ne mutlu ki iyi bir puanla da halktan destek görmüşüm, bugüne kadar herkese destekleri için de teşekkür ediyorum. Benim varsa hakkım helal olsun, sizler de hakkınızı helal edin.

Öncelikle @Çiğdem canım hayırlı olsun, sonuna kadar hak ettin. Başarın daim olsun diyorum...

@Harunnn60 hakkın yenmişti ve hakkını aldın, tebrik etmeyeceğim çünkü o koltuk zaten senindi ve sana ait olanı aldın. Başarılar diliyorum.

@ozgur2113 yönetime gelmene sevindim, zaten bu konuda da isteğimi sunmuştum. Şimdiden kolay gelsin ve başarılar.

@Aserat ve @xBUGRAx canlarım sizlerle ayrı bir çok çalıştık, neredeyse her gün konuştuk, yapılacaklar için emek verdik. İkinize de kolay gelsin, her zaman yanınızdayım. :bhr:

Teşekkür ederim ama bu kadroda seni de görmeliydik. Çok emek verdin. :bhr:

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Keşke kayıplar vermeseydik :( Ama biraz kafanı dinle belki yine :bhr::bhr::bhr:

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Öncelikle @mrt-06 emeklerine sağlık kardeşim. :bhr: Onca yoğunluğunun arasında halletmişsin bu işleri, büyük bir takdiri hak ediyorsun. ;)

@Çiğdem tebrik ederim canım, çok sevindim. :bhr: Sonuna kadar hak edilmiş bir başarı, mavi de epey yakışmış. :A Hayırlı olsun süper modluk :Z

@Harunnn60 dönüşüne çok sevindim Harun'um. :D

@Sherlock sen de bekleniyorsun artık foruma Enes'im. :D

@ozgur2113 tebrikler Özgür'üm, çok sevindim yeniden göreve dönmene. :Z

@Aserat seni de tebrik ederim başarından dolayı :D

@Yiğitt kardeşim üzüldüm bu kararına açıkçası. Yıllardır büyük emekler verdin foruma, yönetimin olmazsa olmazlarındandın. Halk da vermiş zaten emeklerinin karşılığını. Ben bunu kesinlikle kalıcı bir veda olarak görmüyorum, biraz kafanı dinlersin iyi olur. :A Rahattır hem emeklilik. :A Bir gün yeniden döneceksin biliyorum...

@Ahmed @Billy Kane @XanTier hakkınızda hayırlısı olsun, teşekkürler emeklerinizden dolayı. :D Kim bilir, belki bir gün yeniden...

Yeni yönetim kadromuz hayırlı olsun forumumuz adına. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Öncelikle @mrt-06 emeklerine sağlık kardeşim. :bhr: Onca yoğunluğunun arasında halletmişsin bu işleri, büyük bir takdiri hak ediyorsun. ;)

@Çiğdem tebrik ederim canım, çok sevindim. :bhr: Sonuna kadar hak edilmiş bir başarı, mavi de epey yakışmış. :A Hayırlı olsun süper modluk :Z

@Harunnn60 dönüşüne çok sevindim Harun'um. :D

@Sherlock sen de bekleniyorsun artık foruma Enes'im. :D

@ozgur2113 tebrikler Özgür'üm, çok sevindim yeniden göreve dönmene. :Z

@Aserat seni de tebrik ederim başarından dolayı :D

@Yiğitt kardeşim üzüldüm bu kararına açıkçası. Yıllardır büyük emekler verdin foruma, yönetimin olmazsa olmazlarındandın. Halk da vermiş zaten emeklerinin karşılığını. Ben bunu kesinlikle kalıcı bir veda olarak görmüyorum, biraz kafanı dinlersin iyi olur. :A Rahattır hem emeklilik. :A Bir gün yeniden döneceksin biliyorum...

@Ahmed @Billy Kane @XanTier hakkınızda hayırlısı olsun, teşekkürler emeklerinizden dolayı. :D Kim bilir, belki bir gün yeniden...

Yeni yönetim kadromuz hayırlı olsun forumumuz adına. :)
Benim için yönetilicik ilk planlarımda değildi biliyorsun cnm geçen yıla kadar istemedimde ama etkinliklerde düzenlemeye baslamıskan favori üye değilde yönetici olarak uygun olucanı düşündüm forumun şarkı vsyle büyük etkinliklerini yöneticiler yürütmesi doğru oluyor oyüzden bizimde son yıllarımıza giriyoruz artık ve son yıllarımızıda yönetimde de katkı velerek geçirmek istedim sizler kadar olmasada bişiler yapmaya çalışıyoruz sizin katkılarınızda hiç unutulmucak :bhr::bhr::bhr:

• Harika
Reactions: Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Benim için yönetilicik ilk planlarımda değildi biliyorsun cnm geçen yıla kadar istemedimde ama etkinliklerde düzenlemeye baslamıskan favori üye değilde yönetici olarak uygun olucanı düşündüm forumun şarkı vsyle büyük etkinliklerini yöneticiler yürütmesi doğru oluyor oyüzden bizimde son yıllarımıza giriyoruz artık ve son yıllarımızıda yönetimde de katkı velerek geçirmek istedim sizler kadar olmasada bişiler yapmaya çalışıyoruz sizin katkılarınızda hiç unutulmucak :bhr::bhr::bhr:
Aynen biliyorum canım ama forumun sana yönetici olarak da ihtiyacı var :A Görevden kaçmak olmaz :A İyi ki de düşündün yöneticiliği :D

Bizden çok katkı vereceğinden şüphem yok :A Zaten bugüne kadar fazlasıyla verdin, başarılar dilerim yeni görevinde. :bhr:

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aynen biliyorum canım ama forumun sana yönetici olarak da ihtiyacı var :A Görevden kaçmak olmaz :A İyi ki de düşündün yöneticiliği :D

Bizden çok katkı vereceğinden şüphem yok :A Zaten bugüne kadar fazlasıyla verdin, başarılar dilerim yeni görevinde. :bhr:
Şimdi şöyle bişi var cnm 2013 son günü geldim süreçten bu son 6.yıla kadar ele alırsak sen @mrt-06 @sokak sanati @xemrexxx @Harunnn60 @destere @Yiğitt sizi kesinlikle forumun en şeyleri olarak görüyorum yanınızda dost abla olarak evet ama katkı olarak yer edindimi hiç düşünmedim forumun sizlere herzaman ihtiyacı var temel taşlarısınız , forumun farklı olmasında benim gözümde ,umarım bir gün hep birlikte oluruz tekrar gidenlerde gelmiş olarak :Z :Z :Z

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...