Fav10 Top10 (2021) | 8.Hafta Sonuçları

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,586
Puanı
700
Gökçe'nin düşüşüne üzüldüm ama şimdi yerine de Sertab Erener gelmiş. :A

İlk 3 hiç değişmiyor, şarkılar listeden gidince listede büyük değişiklikler olacaktır. En önemlisi de inşallah Sertab Erener zirveye çıkacak. :Z :A

Eline, emeğine sağlık. @tolgab

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: kerem and tolgab

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
43,957
Puanı
1,060

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
17,455
Puanı
1,060
(Yorum yapasım geldi. :A)

Ver O Zaman Gömleklerimi'ye kaç haftadır oy vermeyi bırakmama rağmen hala zirvede yer almaya devam ediyor. Zirvede tamamladı sanırım, tebrikler. :D

Emir Can sonunda listeye giriş yapmış. Listede hakettiği ederi verilmeyecek olsa da şarkıyı tam gaz desteklemeye devam edeceğiz. :Z @dreamy

Gökçe'nin detoks etkisi yaratan şarkısı düşmüş. Sertab'la beraber ilerleyebildiği kadar gider umarım. :A

Hadise'nin Küçük Bir Yol şarkısı çok daha iyiydi, bu şarkıya tam ısınamadım maalesef. Yıldız Tilbe'nin en son hangi şarkısını dinlediğimi hatırlamıyorum zaten.

Hande Yener'i acilen listeye bekliyoruz keza klip çektiği son şarkısı albümün en iyi şarkısı olabilir. :A
------

Emeğine sağlık @tolgab, bu etkinliğin yıllardır aksamadan ilerlemesinde en büyük katkı senin. Bizde oylayanlar olarak destek amaçlı her hafta liste yaparak etkinliği ayakta tutmaya devam edeceğiz inşallah. :)

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,586
Puanı
700
(Yorum yapasım geldi. :A)

Ver O Zaman Gömleklerimi'ye kaç haftadır oy vermeyi bırakmama rağmen hala zirvede yer almaya devam ediyor. Zirvede tamamladı sanırım, tebrikler. :D

Emir Can sonunda listeye giriş yapmış. Listede hakettiği ederi verilmeyecek olsa da şarkıyı tam gaz desteklemeye devam edeceğiz. :Z @dreamy

Gökçe'nin detoks etkisi yaratan şarkısı düşmüş. Sertab'la beraber ilerleyebildiği kadar gider umarım. :A

Hadise'nin Küçük Bir Yol şarkısı çok daha iyiydi, bu şarkıya tam ısınamadım maalesef. Yıldız Tilbe'nin en son hangi şarkısını dinlediğimi hatırlamıyorum zaten.

Hande Yener'i acilen listeye bekliyoruz keza klip çektiği son şarkısı albümün en iyi şarkısı olabilir. :A
------

Emeğine sağlık @tolgab, bu etkinliğin yıllardır aksamadan ilerlemesinde en büyük katkı senin. Bizde oylayanlar olarak destek amaçlı her hafta liste yaparak etkinliği ayakta tutmaya devam edeceğiz inşallah. :)
Anam maşallah Sertab çoğu kişinin ya 1. sırasında ya 2. Şuraya ayda yılda bir çok beğendiğim bir şarkı gelmiş (külliyen yalan :A) o da umarım zirve olmadan çıkmayacak bu listeden. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
17,455
Puanı
1,060
Anam maşallah Sertab çoğu kişinin ya 1. sırasında ya 2. Şuraya ayda yılda bir çok beğendiğim bir şarkı gelmiş (külliyen yalan :A) o da umarım zirve olmadan çıkmayacak bu listeden. :A
Sertab Erener forumda sevilen bir şarkıcıdır. MS ve BŞB yarışmalarında da çok iyi dereceler aldı. Şuan baktım da 1. sırada yer verenleri görünce 2. sırada yer verdiğime utandım. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,586
Puanı
700
Sertab Erener forumda sevilen bir şarkıcıdır. MS ve BŞB yarışmalarında da çok iyi dereceler aldı. Şuan baktım da 1. sırada yer verenleri görünce 2. sırada yer verdiğime utandım. :A
Forumun en sevdiğim yönlerine birisi daha eklendi. :A

2. sırada mı yer verdin? Çok ayıp. :A

• Güldürdün

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
9,758
Puanı
710
Kesinlikle. Son dönemin bana göre söz bakımından en kusursuz şarkısı, daha da yükselir umarım. İki hafta önce ben oylamayı unutmuştum, daha iyi bir giriş yapabilirdi...

• Harika

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
17,455
Puanı
1,060