Fav10 Top10 (2021) | 2.Hafta Sonuçları

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
17,080
Puanı
1,060
Bu hafta katılım oranı çok yüksekmiş. :A

Gülben Ergen'in şarkısına yavaş yavaş ısınıyorum, yıllardan sonra iyi diyebileceğimiz bir şarkı çıkardı nihayet. Ece Mumay'ın dahil olacağını tahmin etmemiştim, Seda Tripkolic'in şimdiye kadar listeye girmemesi şaşırttı. Hem eski hemde tam forumluk bir şarkı aslında. :D

Ver O Zaman Gömleklerimi şu an için yılın şarkısı. Yıl içinde üstüne çıkabilen olabilecek mi bakalım. :Z

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
41,415
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Oy kullanmayı unutmuşum. :(

Ece Mumay'ın giriş yapmasına sevindim. Genel olarak fena değil liste. Ver O Zaman Gömleklerimi haftaya zirveyi kapar ve uzun süre bırakmaz gibi...

Dosi

Moderatör
Reaksiyon puanı
61,623
Puanı
1,060
Tek başıma Yıldız Tilbe, Bilal Sonses'in gider ayak zirvede veda etmesini sağlamışım :bhr: @hayret bi şey bu kez listesine almamasına rağmen :A

@tolgab eline sağlık. Haftaya artık olmaz listede? 2 ayı geçti.

Cidden niye bu kadar az katılım olmuş. @tolgab sana sonradan tekrar hatırlat diye diye dilimde tüy bitti :A ben de erken oy kullanınca iyice unutulmuş.

Emre Ozansoy

Konu Editörü
Reaksiyon puanı
25,827
Puanı
1,060
Bu hafta oy kullanmayı unutmuşum. :( Bilal Sonses'in zirvede yine yer alması sevindirdi. :bhr:
------

Eline, emeğine sağlık @tolgab :Z

• Beğendim
Reactions: tolgab

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,781
Puanı
600
Oy kullandım ama geç kalmışım.

İrem Derici zirveye gelsin derken düşmüş. Umarım sonu Sertab Erener gibi olmaz da 1 kere 1.liğini görürüz.

Eline sağlık @tolgab.

• Beğendim
Reactions: tolgab
Reaksiyon puanı
8,276
Puanı
860
Tek başıma Yıldız Tilbe, Bilal Sonses'in gider ayak zirvede veda etmesini sağlamışım :bhr: @hayret bi şey bu kez listesine almamasına rağmen :A

@tolgab eline sağlık. Haftaya artık olmaz listede? 2 ayı geçti.

Cidden niye bu kadar az katılım olmuş. @tolgab sana sonradan tekrar hatırlat diye diye dilimde tüy bitti :A ben de erken oy kullanınca iyice unutulmuş.
Sıkıldım artık dinlemekten, ondan almamışımdır listeme :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi