Fav10 Top10 (2020) | 40.Hafta Sonuçları

tolgab

Emekli
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
5,124
Puanı
560
@kerem saldırıya geçmeden açıklayayım :A

Kural gereği sanatçının aynı albümden iki şarkısının ilk 10 da yer bulması mümkün değil. Bu durumda son video klibi liste de yer alıyor. Aynısı zamanında Hande Yener'in 'Mor' albümünde de uygulanmıştı. :)

Dosi

Moderatör
Reaksiyon puanı
52,394
Puanı
1,060

Kural gereği sanatçının aynı albümden iki şarkısının ilk 10 da yer bulması mümkün değil. Bu durumda son video klibi liste de yer alıyor. Aynısı zamanında Hande Yener'in 'Mor' albümünde de uygulanmıştı. :)
Bu bilgiyi bilmiyordum. Teşekkürler bilgi için:D

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,623
Puanı
710
Tuğçe Kandemir’in vasat şarkısı dışında kabul edilebilir bir liste olmuş. Zamanında forumda en çok sevenlerden biri bendim ama ya benim müzik kulağım ya da onun tarzı değişti ki artık katlanamyorum şarkılarına. Tabii ki ilk üç şarkısını (Bu Benim Öyküm, Yanlış, Gülü Soldurmam) ve Bilal Sonses ile olan düetini ayrı tutuyorum.

Dosi

Moderatör
Reaksiyon puanı
52,394
Puanı
1,060
Tuğçe Kandemir’in vasat şarkısı dışında kabul edilebilir bir liste olmuş. Zamanında forumda en çok sevenlerden biri bendim ama ya benim müzik kulağım ya da onun tarzı değişti ki artık katlanamyorum şarkılarına. Tabii ki ilk üç şarkısını (Bu Benim Öyküm, Yanlış, Gülü Soldurmam) ayrı tutuyorum.
Bende son şarkılarını sevemedim nedense ve Gülü Soldurmam en sevdiğim (O da zaten başkasının eseri)

• Beğendim
Reactions: dreamy

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,613
Puanı
1,060

En azından açıklama yapma gereği duymuşsun, bu da bir şeydir. :)

5 numaranın nakaratı neden eklenmemiş ona anlam veremedim. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,613
Puanı
1,060
Sertab ve Hande sonunda hoşgelmişler. :Z @Forumdash

Genel olarak listeyi beğenemedim söylenemez.

Bilal Sonses'in şarkısına ısınamadım nedense, temposu çok düşük bir şarkı.

Tuğçe Kandemir'in zaten aşırı itici bir sesi var. Ne kadar iyi olursa olsun sesinden dolayı hiçbir şarkısına katlanamayacağım gibi.

Kafanı Yorma şu an ilk 3'teydi halbuki. Sena Şener'in de yükselmesini beklerdim. :(

Zeynep Bastık ve Emir Can İğrek zirveyi alamadı bir türlü. Hadise'nin şarkısı çok iyi olsa da vakti doldu artık, gelecek hafta zirveyi başka birine bıraksın. :A

• Sinir Bozucu
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,613
Puanı
1,060
Tuğçe Kandemir’in vasat şarkısı dışında kabul edilebilir bir liste olmuş. Zamanında forumda en çok sevenlerden biri bendim ama ya benim müzik kulağım ya da onun tarzı değişti ki artık katlanamyorum şarkılarına. Tabii ki ilk üç şarkısını (Bu Benim Öyküm, Yanlış, Gülü Soldurmam) ve Bilal Sonses ile olan düetini ayrı tutuyorum.
  1. Tuğçe Kandemir
  2. Irmak Arıcı
Birinin çok kalın, diğerinin aşırı ince bir ses tonu var. İkisi birbirinin tam tersi olsa da aynı derecede itici olduklarını düşünüyorum. :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: 12.Adam and dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,623
Puanı
710
  1. Tuğçe Kandemir
  2. Irmak Arıcı
Birinin çok kalın, diğerinin aşırı ince bir ses tonu var. İkisi birbirinin tam tersi olsa da aynı derecede itici olduklarını düşünüyorum. :A
Evet çok doğru bir yorum. :A Irmak Arıcı’nın iticiliğinde son zamanlarda art arda bir sürü şarkı çıkarması da etken...

• Harika
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,613
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and dreamy

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,613
Puanı
1,060
Zeynep Bastık'ı normalde severim, ama bu şarkı olmamışın olmamış, dibin dibi...
Nakaratı yetersiz ama bu iyi bir şarkı olduğu gerçeğini değiştirmiyor, kendi adıma Bilal Sonses'in şarkısından çok daha iyi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Dosi duymasın. :A Sertab'ı nasıl buldun? :A

• Olmamış
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Emre Ozansoy

Konu Editörü
Reaksiyon puanı
20,993
Puanı
1,060
Nakaratı yetersiz ama iyi bir şarkı olduğu gerçeğini değiştirmiyor, kendi adıma Bilal Sonses'in şarkısından çok daha iyi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Dosi duymasın. :A Sertab'ı nasıl buldun? :A
Çat Kapı > Dargın. :A

Sertab Erener'i pek sevmem. Ama sadece Mecbursun ve Everyway That I Can şarkılarını seviyorum. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,613
Puanı
1,060
Çat Kapı > Dargın. :A

Sertab Erener'i pek sevmem. Ama sadece Mecbursun ve Everyway That I Can şarkılarını seviyorum. :A
Buyur, rica ederim. :A