Fav10 Top10 (2019) | 41.Hafta Sonuçları

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
33,928
23,538
1,060
'Zenci' tabiri beni çok rahatsız ediyor. Ben Fero'nun şarkısını şimdi dinleyebildim. Biz burada o tabiri asla kullanmayız. Rasistlik olarak algınalıyor. Daima türkçe'de de siyahi ifadesini kullanıyorum :)

Ezhel 'Aya' güzelmiş.
İsmail YK girmiş listeye :)
Zakkum yükselmiş.
İrem'in bu şarkısı bana çok enerji veriyor :D
Buray düşüş yaşamış.
Sıla güzel yükselmiş.
Merve Özbey'in çok zirvede kalacağını sanmıyorum :D

Haftaya Demet Akalın'ı bu listede görmek isterim. Şimdiden zirvem belli. Diğer sıralamalarda zorlanacağim
Eline sağlık @tolgab

ve @MasacRE seni de kınıyorum :A

• Beğendim
Reactions: turkuazz and tolgab

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
33,928
23,538
1,060
@MasacRE forum bile seni kınamama müsade etmiyor :F olmamış etiket :T:
'Zenci' tabiri beni çok rahatsız ediyor. Ben Fero'nun şarkısını şimdi dinleyebildim. Biz burada o tabiri asla kullanmayız. Rasistlik olarak algınalıyor. Daima türkçe'de de siyahi ifadesini kullanıyorum :)

Ezhel 'Aya' güzelmiş.
Zakkum yükselmiş.
Buray düşüş yaşamış.
Sıla güzel yükselmiş.

Haftaya Demet Akalın'ı bu listede görmek isterim. Şimdiden zirvem belli. Diğer sıralamalarda zorlanacağim
Eline sağlık @tolgab

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

S.G.A.T.

Moderatör
12 Şubat 2012
25,669
6,067
1,061
Çok garip liste yine. 3 rap şarkısı var. Arabesk esintili şarkı sayısı da bayağı var. Popun etkisi normalin çok altında. Beğenmiyorum ben.

Ellerine sağlık. :) @tolgab

S.G.A.T.

Moderatör
12 Şubat 2012
25,669
6,067
1,061

Ezhel 'Aya' güzelmiş.
Zakkum yükselmiş.
Buray düşüş yaşamış.
Sıla güzel yükselmiş.

Eline sağlık @tolgab

"Zenci" yerine "siyahi" kullanılması çok mu mantıklı. :A Direkt rengin isminin kullanılması ırkçılık olarak görünmüyor. Hoş "zenci" de siyah demek. :D @Tolstoyevski bu konuyu anlatır bence. :D

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
33,928
23,538
1,060
"Zenci" yerine "siyahi" kullanılması çok mu mantıklı. :A Direkt rengin isminin kullanılması ırkçılık olarak görünmüyor. Hoş "zenci" de siyah demek. :D @Tolstoyevski bu konuyu anlatır bence. :D
bu konuyu başka bir yerde tartışmıştım. Oraya etiketlerim şimdi.
Eğer birini tarif edeceksen 'zenci biriydi' demek yerine 'siyahi biriydi' demek daha uygun :)

• Beğendim
Reactions: S.G.A.T.

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
6,794
4,055
460
Liste fazla yenilenmiş. Özellikle AYA’nın girişine sevindim, Ezhel’in en iyi şarkılarından biri oldu bence.

İlyas farkıyla Farzet’i de bekliyoruz. :Z

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
33,928
23,538
1,060
Ben 2 haftadır oylamadığım halde Zakkum nasıl yükseliyor ya ilginç :A
aaa bu yinede sen ve benim etkim :bhr:
Seninde dediğin gibi, ikimiz listeye girnesini sağlayınca insanlar sonuçlarda dinleyip beğendiler, sonra listelerine almaya başladilar :A ama düşün sen de oylasaydın daha yukarılarda olacaktı :T:
Zakkum bir süredir listede olduğuna göre artık listemde arkalara atabilirim, ya da liste dışı olur bilemiyorum. Baya yeni şarkılar var ve listem çok değişecek :Z

• Harika
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
5 Ocak 2012
18,974
9,253
859
aaa bu yinede sen ve benim etkim :bhr:
Seninde dediğin gibi, ikimiz listeye girnesini sağlayınca insanlar sonuçlarda dinleyip beğendiler, sonra listelerine almaya başladilar :A ama düşün sen de oylasaydın daha yukarılarda olacaktı :T:
Zakkum bir süredir listede olduğuna göre artık listemde arkalara atabilirim, ya da liste dışı olur bilemiyorum. Baya yeni şarkılar var ve listem çok değişecek :Z
Oylamadığım halde etkim sürüyor işte ne kadar güzel, demek ki yeni oy vermeme gerek yok :A

• Sinir Bozucu
Reactions: Dosi