MYD Fav10 Survivor 2020 Şampiyonu 'Angelica'....

STARAN

Favori Üye
17 Temmuz 2016
1,074
943
134
20
Photo_1595487875812.png

VE ŞAMPİYON KİM OLACAK SORUSUNUN CEVABINI BULDUK..
FAV10 SURVİVOR 2020 ŞAMPİYONU ANGELICA OLDU...
ANGELICA' YI GÖNÜLDEN TEBRİK EDİYORUZ... ADADAKİ GEREK DURUŞUYLA GEREK PARKURDAKİ YETENEĞIYLE HAK ETTİĞİNİ BİLİYORUZ. VEE KUPAYI VERIYORUZ...
survivor-2020-sampiyonu20589046735f0e265856daa.jpg

FAV10 SURVİVOR DA ONCELIKLE SUNUCUMUZ
@Dosi 'YE TEŞEKKÜR EDİYORUZ. VE TÜM YARISMACILARIMIZA TEŞEKKÜRLERIMİ SUNUYORUM. ÇOK GÜZEL BİR SEZON OLDU... SİZİN GİBİ GÜZEL İNSANLARLA YARIŞMA YAPMAK ÇOK GÜZELDİ. AYRICA DİĞER FİNALİSTİMİZ @The_Erinch İ DE TEBRİK EDIYORUM.
PROGRAMI TAKİP ETTİĞİNİZ ANKETLERDE OY KULLANDIĞINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER....
20200726_155153.png

@Çiğdem @xBUGRAx @Afet Güçverir @serhatt @Yiğitt @Bully @Özgür @xemrexxx @kerem @Dosi @alperuz @denizz19 @Angelica @Forumdash @Sherlock @Turkuazz @batuhankaralar @Ahmed @xdragxx @eskici @Harunnn60 @Hachiko @mesmeso61 @MasacRE @dreamy @The_Erinch @Maskeli Fedai @Emre Ozansoy @emreemreu @Araf @Tolstoyevski @MEnes @DarkLegenD @MayısKralı @Felon @slhttnmtl @12.Adam @S.G.A.T. @tolgab @12.Adam @yigit_00 @YıldırıM @phoebebuffay @emrecnn @Zeyno45 @hayret bi şey @sokak sanati @DR @ozmoturk @offensive @soo @Gerekli24 @Dosi @MrSequencer @anniegrant ve herkese teşekkürler

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Fav10 Survivor Şampiyonu
31 Mart 2012
57,004
37,035
1,060
36
Kayseri
O o o etiket işini bilmiyordum. Tebrikler @Angelica :Z

Halk olarak senin duruşunu, ada hayatındaki çalışkanlığını gördük. Yarışmadaki erkekler tembel tembel yan gelip uyurken şampiyon olacaklarını sandılar. Halk cevabı verdi :A

@STARAN seninde ellerine sağlık 😊
:A Ayıptır söylemesi iyi bir duruşum vardır cnmm tşklerr:Z

evde olmadığım için foruma giremedim anca bugüne kaldı mesajım tamda eğlenceye ihtiyacım olduğu günlerde bu etkinlik oldu ailecek zor bir dönemden geçtiğimiz için biraz olsun kafamı dağıttı destekleyen oy veren herkese teşekkürler @STARAN başta bunu yaptığın için sana tşkler :D @Bully etiketim harikaa :Z@Afet Güçverir @Emre Ozansoy @eskici @Gerekli24 ayrıca yorumlar için teşekkür ederim :D

STARAN

Favori Üye
17 Temmuz 2016
1,074
943
134
20
:A Ayıptır söylemesi iyi bir duruşum vardır cnmm tşklerr:Z

evde olmadığım için foruma giremedim anca bugüne kaldı mesajım tamda eğlenceye ihtiyacım olduğu günlerde bu etkinlik oldu ailecek zor bir dönemden geçtiğimiz için biraz olsun kafamı dağıttı destekleyen oy veren herkese teşekkürler @STARAN başta bunu yaptığın için sana tşkler :D @Bully etiketim harikaa :Z@Afet Güçverir @Emre Ozansoy @eskici @Gerekli24 ayrıca yorumlar için teşekkür ederim :D
Rica ederim abla.. Tebrikler...:Z

• Beğendim
Reactions: Angelica