Fav10 Sorgu Odası - Hafta 61 - Sorgudaki İsim: berkann

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bana bi iyilik yapar mısın.:A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Olmuyor zaten millet inadına oy veriyor. Sıla'ya oy veriyorsun bize de ver.:(
Sıla'ya kendi özgür irademle veriyorum oyu. :Dd Şimdi iki konuda da dediğin isimlerin tam tersi oy kullanırım gibi eğer şarkıları dinlersem. :D Çünkü Ariana kim bilmiyorum ve Sia'nın şarkılarını beğeniyorum genelde. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sıla'ya kendi özgür irademle veriyorum oyu. :Dd Şimdi iki konuda da dediğin isimlerin tam tersi oy kullanırım gibi eğer şarkıları dinlersem. :D Çünkü Ariana kim bilmiyorum ve Sia'nın şarkılarını beğeniyorum genelde. :D

Neyse diyeceğini dedin bye

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
erkeklerden hoşlanıyorum demişsin hiç aşık olduğun bir erkek oldu mu?
diyelim aşık oldun birine ailene söylermisin istemeye gidelim diye kusura bakma erkek erkeği nasıl ister bilgim yok :D

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
erkeklerden hoşlanıyorum demişsin hiç aşık olduğun bir erkek oldu mu?
diyelim aşık oldun birine ailene söylermisin istemeye gidelim diye kusura bakma erkek erkeği nasıl ister bilgim yok :D
Oldum sanırım ya. Ama ona söyleyemedim. Şu an ona aşık olduğumu bilen arkadaşlarım var ve normal karşılıyorlar. Hatta kimseye söylemediğim zamanlarda bile bunun esprisi yapılıyordu. :D

Valla isteme olayları falan çok eğlenceli olur bence. :D Evlilik teklifini eden kişi, diğer kişiyi istemeye gidebilir :A Heteroseksüel dünyanın getirmiş olduğu şeyleri eşcinsel dünyaya aktarınca değişik bir renk geliyor. :D ama evlilik bana uzak, her iki cinsle de.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Oldum sanırım ya. Ama ona söyleyemedim. Şu an ona aşık olduğumu bilen arkadaşlarım var ve normal karşılıyorlar. Hatta kimseye söylemediğim zamanlarda bile bunun esprisi yapılıyordu. :D

Valla isteme olayları falan çok eğlenceli olur bence. :D Evlilik teklifini eden kişi, diğer kişiyi istemeye gidebilir :A Heteroseksüel dünyanın getirmiş olduğu şeyleri eşcinsel dünyaya aktarınca değişik bir renk geliyor. :D ama evlilik bana uzak, her iki cinsle de.
nasıl olsun diğeri erkek değil mi top mu o :D top değilse nasıl evleneceksiniz?
diyelim evlendiniz nasıl olacak o iş

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
nasıl olsun diğeri erkek değil mi top mu o :D top değilse nasıl evleneceksiniz?
diyelim evlendiniz nasıl olacak o iş

Top deyince eline ne geçiyor abi bu nasıl bir aşağılama isteğidir. :/

Erkekti. Zaten ilk tanışmamızda ben ona karşı bir şey hissetmemiştim ancak onun bana davranışları ya da işte kız arkadaşlarımın beni uyarıp "bu çocuk derste sana bakıyor" demeleri vs. zamanla bir his uyandırmıştı bende. Daha sonra olaylar gelişti ve ben ona "gay misin?" diye bir şey sormuş bulundum. :D Aslında sormadım, bazı mesajları gösterdim ama neyse aynı yere çıkıyor. Bana "nasıl öyle olduğumu düşünürsün?" dedi. Ben de "olabilirsin ya ne olacak" dedim ve "olamaz" diyerek bitirdi o. Yani değilmiş. Ancak bana ve lezbiyen bir arkadaşıma göre biseksüel falandı en azından. :D ama tabi birisi ben şuyum dedikten sonra hayır sen o değilsin demek kimseye düşmediği gibi bana da düşmez.

Evlilik Türkiye'de yasal değil ancak dünyanın birçok ülkesinde yasal. Ama evlenmek istemeden de ilişki yaşayabilirler yani? :D

O iş, oluyor bir şekilde ya. :D Ve zaten heteroseksüel bir erkek için evleneceği kadınla sadece yapacağı seks önemli olmadığı gibi; eşcinsel ilişkilerde de sadece seks önemli değildir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...