Fav10 Sorgu Odası - Hafta 58 - Sorgudaki İsim: Doğu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Sorum yok teşekkürler. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@Doğu sana hayatının sorularını sorar bu odayı 50 sayfa yoruma boğarız.:A Oy ver ve verdirt.:A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
PART VI :) Keyifli Okumalar dilerim :) :)

SORU;
1-Forumu nasıl buldun?

2-En sevdiğin yemek?

3-Seni en çok kim mutlu eder?

4-Yaptığın 3 çılgınlık ?

5-İlk aşkın?

6-Hayallerinde neler var ?

7-Hayatın boyunca yaşadığın en büyük pişmanlığın nedir ?

8-Hayatta en çok korktuğun tek şey ?

9-Sevgilin kıyafetine karışsa ne yaparsın?

10-Bi kişi ne yaparsa senin gözünde biter?

11-Beni anlatıyor dediğin şarkı ?

12-Kan gurubun ne?

13-En sevdiğin gün?

14-En sevdiğin sayı?

15-En sevdiğin arkadaşının en sevmediğin huyu?

16-Rüyalarında sıkça gördüğün bi şahıs var mı? Varsa kim?

17-Seni senin kadar iyi tanıyan biri var mı? Kim?

18- Benim Hakkımda Ne Düşünüyorsun?
CEVAP; 1- Reyting sonuçlarına bakarken :)

2- Tavuk-Pilav

3- O.. :T:

4- Babamın arabasını kaçırmak, 1 aylık harçlığımı kazı kazana basıp tüm ay aç gezmek, okulu bırakmak

5- 14 Yıllık ilk ve tek aşkım..

6- Kendi işimi kurup İstanbul'a yerleşmek

7- Sevdiğim kızla aynı liseye gitmemek/tercih etmemek..

8- Ailemden birisinin saçının teline rüzgar bile değse korkarım. Aile her şeydir.

9- Yeter ki karışsın, o ne istiyorsa onu giyerim hatta giymem :A

10- İftira atarsa, yalan söylerse.

11- Ahmet Kaya- Nereden Bileceksiniz

12- 0 RH+

13- Cuma

14- 13

15- En yakın arkadaşımın siyasi görüşünü hiç sevmem :A

16- Var, o :T:

17- Var Annem :X Beni benden iyi tanır. ''Şunu yeme, saçın ıslakken dışarı çıkma, üstünü giyin cıbıl gezme hasta olursun'' der ve 2 güne kalmadan hasta olurum :)

18- Aga forumda en çok sevdiğim en iyi anlaştığım üyelerdensin :) Toprağımsın bir kere Erzurumlu adamda yamuk olmaz :) İnşallah dostluğumuz uzun yıllar devam eder reel hayatta da tanışırız :)

SORU;
Ahaha benim sorularda neden ":)" bu şeyi kullandın? :Dd

@mrt-06 nın sorusunu görmemiştim. Yoksa sormazdım ki bu konudaki ilk sorumdu. Bardağın son damlası oldum herhalde. :/

Ben seni sadece kendi penceresinden bakan biri olarak bekliyordum da değilmişsin gibi. Tabi insanın söyledikleriyle davrandıkları her zaman aynı olmuyor. :D

En sevdiğin dizi/film/kitap ? -kliişee-

CEVAP; Öyle denk geldi kasti bir şey yok :X

Sıkıntı yok istediğini sorabilirsin :)

Dediğim gibi yazdıklarımın haricinde de bir ben var herhalde :) Arada sinirle yazdıklarımdan ötürü beni değerlendirmemenizi tavsiye ederim :A Elbette ben de olaylara farklı açılardan bakabilen biriyim :A Beni at gözlüklü bellemeyiniz :)

En sevdiğim dizi yerlilerden; Kurtlar Vadisi(1-97) yabancılardan; Game of Thrones Film yerli; G.O.R.A yabancı; Interstaller. Kitap yerli; Fetih ve Fatih - İsmâil Hâmî Dânişmend. Klasiklerden; İki Şehrin Hikayesi- Charles Dickens

SORU;
1-İzmir hakkında iflah olmuş şehir diyordun, fikrin değişti mi?
2-BHND?
3- Reelde bu kadar siyasete düşkün biri olduğunu düşünmüyorum -sadece buradaki ortam seni etkiliyor- doğru mu düşünüyorum?
4- Kız arkadaşın var mı?
5- Yaptığın spor var mı?
6- Yapacak bir şey bulamadığında hiç aklında yok iken Anıtkabire gittiğin oldu mu?
CEVAP; 1- Değişmedi. Dünya üzerinde biyolojik olarak yaşamın devam ettiği tek yer olarak İzmir kalsa yine de İzmir'de yaşamam ölmeyi beklerim :A
2- Sevdiğim bir üyesin. Zaman zaman bizim aleyhimizde mesajları beğensen de seninle iyi anlaşıyoruz gibi :A Yani en azından ben öyle düşünüyorum :A
3- Kısmen doğru. Özellikle aile meclisinde zaman zaman coştuğum hatta aile büyüğü bile tanımadığım oluyor. Fakat hep de böyle değilim yani biz de insanız :A
4- Yok
5- Zaman zaman ağırlık çalışıyorum onun haricinde spor yapmam pek :)
6- Anıtkabire çok gittim. Zaten evimin hemen karşısında. Türkiyenin Anıtkabire en yakın okulunda okudum. Her resmi bayramda ziyaret ettik neredeyse. Ankara dışından misafirimiz geldiğinde götürdüğümüz nadir yerlerden biridir Anıtkabir. Zaten başka da gezecek bir yer yok Ankarada :A
SORU;
@OzaN yönetiminde mi dağa çok ceza alıyordun şimdi ki yönetimde mi:A
CEVAP; İkisinde de gözümün yaşına bakılmıyor :T: :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...