2017 Fav10 Sanal Survivor 7. Sezon Takımları Belli Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Efsane geri dönüyor...

TAKIMLAR BELLİ OLDU! TAKIMLARDAN ÖNCE KURALLARA GÖZ ATMAYI UNUTMAYINIZ:

1) Oyun süreleri 2 günle sınırlı olacak.
2) Her oyun sonunda ilk 5 yarışmacıya puan verilecek. Her oyun sonunda en başarılı beş oyuncuya birinciye 5 puan, beşinciye 1 puan şeklinde puanlamalar verilecek. Bu puanlara göre yapılan sıralamada en başarısız olan takımın en başarısız 3 kişisi oylamaya çıkarılacak ve bu 3 kişiden biri takım arkadaşları tarafından yarışmadan gönderilecek.
3) Oyunlarda birinci olan yarışmacılar bir sonraki oyun için dokunulmazlık kazanacak.
4) Oyunlarda ilk 5 sıradakiler final puanı alacaklar ve bu puanları elemeye kaldığında kullanabilecek. Fakat bu puanlar 4 haftada bir sıfırlanacak. Yani aldığınız puanlar 'Büyük Final' için birikecek ama elemeye kaldığınızda üzerinize eklemede sıfırlanmış olacak. Nedeni ise yüksek final puanı toplamış arkadaşlar elemede her türlü üst turu garanti geçmiş oluyordu, artık bunun da önüne geçmiş olacağız.

---------------------------------------------------------------------------------

Onar kişiden oluşan 'Mavi' ve 'Kırmızı' takıma başarılar diliyoruz. Kura sonucu belli olan takımlarımız:

Adsız.png

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Geçen yıl da bizim takım çok iyi görünüyordu, açık ara yeneriz demiştim. 4-5 hafta sürekli adam eledik, çok kötü çıkmıştık. :F
Bir sonrakini ne olur yaz ayına denk getirme :T: Daha öncede çok istemiştim katılmayı. Seyirciler izleyemiyormu puan durumu elemeleri falan?
Tek bilgisayardanmı oynanan oyunlar?

@Bully kirmizi takimdasin yani ünlüler :A Bakalim @vadikızı ile Bir Adem Sabriye olacakmisiniz :p gerçi sen pek iddialı olmadigini belirtmiştin sanki :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ay senle aynı takıma mı düşmüşüz, yeni fark ediyorum. :T: Kurtuluş yok mu gardaş senden? :A

Kulis yapıp ilk olarak @Bully i yollayalım, bedel ödemesi lazım @Çiğdem- :A
Geçen sefer aynı takımda değildik bu sefer bir talihsizlik olmuş aynı takıma düşmüşüz yapcak bir şey yok :A İlk fırsatta birbirimizin kuyusunu kazarız artık :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ay senle aynı takıma mı düşmüşüz, yeni fark ediyorum. :T: Kurtuluş yok mu gardaş senden? :A

Kulis yapıp ilk olarak @Bully i yollayalım, bedel ödemesi lazım @Çiğdem- :A
eleyenler kendi takim arkadaslari degilmi?sizin kulis neye yarayacak. Yalniz sizin grupta kulislerin dönecegi kesin. bakalim ilk kimi şutlarsiniz :)

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Bir sonrakini ne olur yaz ayına denk getirme :T: Daha öncede çok istemiştim katılmayı. Seyirciler izleyemiyormu puan durumu elemeleri falan?
Tek bilgisayardanmı oynanan oyunlar?

@Bully kirmizi takimdasin yani ünlüler :A Bakalim @vadikızı ile Bir Adem Sabriye olacakmisiniz :p gerçi sen pek iddialı olmadigini belirtmiştin sanki :D

:F:FBenden Sabriye olmaz kızz @Bully Adem olur ama

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
bedel bedel semih gibisin geçensene neden bu laf hep dilinde artık :D ? +++
Can sıkıntısı. :D

Efsane ekibimizi niye bozup da @Bully'i ayırdın bizden ne güzel Kaan, Çiğdem, sen ben aynı takımda olacaktık. .ss
Kura yapmasaydım @Bully i kendi takımıma alırdım. :A Neyse @Çiğdem- ile idare edeceğiz artık. Niye sevmiyor musun onu, beğenemedin mi? :A

Bizim takım süper olmuş sırf benim varlığım bile yeter :A
Yine mi aynı takımdayız .ss