2022 Fav10 Oscar Takımı 2022 | Yılın En İyilerini Birlikte İzleyelim | SON 1 AY! 🚨

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Kronik sorunumuz. :A

Yorum olmadan kabul edemiyorum maalesef. Uzun uzadıya bir yorum istemiyoruz zaten, tek cümle bile yeterli.
Ben de izledim bir kaç tane buradan ama üşenme olayı artık bende de var :A @MEnes
Bir sürü eski filmlerede baktım ama bir yerlere kayıt etmediğim için bir çoğunu isim olarak bile unuttum :A

Şu lanet olası listeyi güncellesen mi artık? Ödüller geliyor daha liste bir kez güncellenmedi. :A @Sherlock
Avatarımı taşıyorsa hakkını verip güncellemesi gerekir :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Şu lanet olası listeyi güncellesen mi artık? Ödüller geliyor daha liste bir kez güncellenmedi. :A @Sherlock
Ben de izledim bir kaç tane buradan ama üşenme olayı artık bende de var :A @MEnes
Bir sürü eski filmlerede baktım ama bir yerlere kayıt etmediğim için bir çoğunu isim olarak bile unuttum :A

Avatarımı taşıyorsa hakkını verip güncellemesi gerekir :A
Avatarımın hakkını verip bu akşam hallediyorum…

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Fav10 Oscar Takımı 2022 - Güncel Film Listesi:

Oscar-Takimi-2022-Film-Listesi-23.01.2023.png

Herkese merhaba,

Güncel listemiz yukarıdaki gibidir. Konudaki ilk mesaja da ekledim, bunu bir rehber olarak kullanabilirsiniz. Telefonunuza, bilgisayarınıza veya tabletinize kaydetmek serbest.

Kimin kaç film izlediğini ve hangi filme, kaç puan verdiğini gösteren ana tablomuzu ayrıca paylaşacağım, o sürekli olarak güncellenecek her sene olduğu gibi.

İyi seyirler!

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Adaşım yapacağım dediyse yapar... Ben ona güveniyorum bu konuda... Sinemayı ciddiye alan birisidir benim canım adaşım... @Sherlock, Onun dışında filmlerden de 24 tane izlemişim... Oscar törenine de yaklaşık 6 hafta var... Hedefim 50'ye çıkmak... Bakalım ne kadarı gerçek olacak... :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Fav10 Oscar Takımı 2022 - Güncel Film Listesi:

Ekli dosyayı görüntüle 120107

Herkese merhaba,

Güncel listemiz yukarıdaki gibidir. Konudaki ilk mesaja da ekledim, bunu bir rehber olarak kullanabilirsiniz. Telefonunuza, bilgisayarınıza veya tabletinize kaydetmek serbest.

Kimin kaç film izlediğini ve hangi filme, kaç puan verdiğini gösteren ana tablomuzu ayrıca paylaşacağım, o sürekli olarak güncellenecek her sene olduğu gibi.

İyi seyirler!

Ben katılmayacağım buna beni eklemesen olur mu rica etsem? :D

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,177
Puanı
1,060

Emin değiliz. Sen Dosi’sin, ben Sherlock’um. :A
Seni kefil yapıp borclandirmak lazım. :A
Berbat espri :A
7272782 gün sonra o da gelir elbet :A
O kadar güne kadar bile gelmedi :A
Sen bana güvenmiyor musun? :A
Senin kendine güvenin var mı ki , başkasının olsun.Laf olsun, Şerlok doysun. :A
Hayır :A
Düşünmeye bile gerek yok. Bu konuda kaç mesajda bu akşam diye yazmışlığın var. ilk Bu akşam tablo geliyor dedikten sonra 35 gün geçti ve sonra paylaştın :A
Ahahahahaha kudurtmaya tam gaz devam. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060