Fav10 Oscar Takımı 2021 Sona Erdi. İşte Sonuçlar!

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@dosimosi sahaya inince gene kuyruğu kıstırmişsin. Sana birinin çeki düzen vermesi gerekiyordu. Vidaların çok gevşemişti.
Benim çeki düzene ihtiyacım mı var... Hadi oradan köftehor... @dosimosi ile aramızdaki bu bitmeyen Oscar goygoyundan çok keyif alıyorum ve buna uzun bir süre devam edebilirim...

Reactions: Dosi

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,349
Puanı
1,060
Benim çeki düzene ihtiyacım mı var... Hadi oradan köftehor... @dosimosi ile aramızdaki bu bitmeyen Oscar goygoyundan çok keyif alıyorum ve buna uzun bir süre devam edebilirim...
Sen narsist değil miydin... Bende sana ve leş adaşina bulaşmaktan büyük keyif alıyorum ve bunu bitirmek gibi bir amacım yok. O leş oğlu leş e söyle de benimle iletişime geçsin.... Tepem atti, atacak az kaldı...

Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Narsist mi, kiiim beeen... Hiç işim olmaz öyle şeylerle... Ben bana bulaşılmasından da benim başkalarına bulaşmamdan da keyif alırım... Çünkü zaten çekilmez olan bu hayatı biraz gülünebilir hale getirmekten başka ne yapabiliriz ki... Adaşıma ben karışamam, o leşin ne yapıp ne yapmadığını kestirmek güç...

Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,349
Puanı
1,060
Tmm, tmm inandım. .. 😛
Sülük gibiyim.Yapıştım mi bırakmam.Ah bir elime geçse ben ona yapacağımı bilirim...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
@dosimosi sahaya inince gene kuyruğu kıstırmişsin. Sana birinin çeki düzen vermesi gerekiyordu. Vidaların çok gevşemişti.
Forumda değildim diye birbirimizden bihaber değiliz. Ne alemde haberdarız hep. @MEnes ile 2016’dan beri düzenli iletişimiz var, nazarlar değmesin
Kendisi gayet çeki düzeninin ayarını bilen biri.

Reactions: 12.Adam and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Forumda değildim diye birbirimizden bihaber değiliz. Ne alemde haberdarız hep. @MEnes ile 2016’dan beri düzenli iletişimiz var, nazarlar değmesin
Oooo SIVA, en sevdiğim... Teşekkürler Zey hanım, evet gerçekten de ayarımı bilen çeki düzenli bir bireyim, bunun ben de farkındayım... (Yine dayanamayıp kendini sıvadı...) Onun dışında nazar değmesin kısmına da sonuna kadar katılıyorum...
------

Tmm, tmm inandım. .. 😛
Sülük gibiyim.Yapıştım mi bırakmam.Ah bir elime geçse ben ona yapacağımı bilirim...
İster inan ister inanma, herhangi bir değişiklik olmayacaktır...

Kansız hain adaşımı eline geçirmek zordur... Kendisi su gibi gizleyebilir kendini, bu konuda da ustalığını benden almıştır...

Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Kendini sıvaman için bir fırsat sunmak istedim
Ayrıca forumda ilk arkadaşlıkları 2016da kurmuştum ve o zamandan şimdiye tek kale sen kaldın (böyle bir söylem vardı galiba )
Bi de bir başka önemli olan kısımda yaklaşık 6 yıldır hep aynı keyifli ayarda devam etmesi (buna da nazar değmesin )

Reactions: MEnes and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,349
Puanı
1,060
Kendisiyle forum dışında da iletişim kuruyordum. Sende kurmak istersen paylaşabilirim. @Araf
Mala kimin elindeyse sıva onun hakkıdır...

Benle ne zamandan arkadaşliğin devam ediyor?

Son düzenleme:
Reactions: Dosi and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Fark ettim ve tabi ki de bunu değerlendirdim...

'Ben kaldım kardeş, ben kaldım...' diyaloğu var Ezel'den... Ama senin aklına o mu gelmiştir bilemedim tabi...

Yine de dediğin gibi o süreden beridir sadece benim kalmam da ayrı değerli olsa gerek... Ve dediğin gibi diğer önemli olan kısmı o ayarın bir şekilde korunabilmesi. Bu da ayrı değerli kesinlikle ve nazar değmesin kısmına yine kat i surette katılıyorum...
------

Kendisiyle forum dışında da iletişim kuruyordum. Sende kurmak istersen paylaşabilirim. @Araf

Sıvayı herkes yapabilir ama herkes hakkını veremez... Sadece mala ile olmaz o iş maalesef...

Reactions: Dosi and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,349
Puanı
1,060
Yapma ya hakkı nasıl verilirmiş?.... Duvara iyi mi sürtmek gerek mesela...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060

Forum dışı iletişimim olduğunu belirttim zaten
Ayrıca Araf ne alaka burada Menes’i konuşuyorduk galiba?
Seninle 2020 diye tahmin ediyorum. Goygoylara ozaman başlamıştık

Reactions: 12.Adam

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Reactions: Dosi and 12.Adam