Fav10 Oscar Takımı 2019 | Yılın En İyilerini Birlikte İzleyelim

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Siz sanatsever ve entelektüel bir insansınız Utku beyciğim, tek kusurunuz ÇEKİK kardeşlerimizi sevmiyor oluşunuz sanırım. :A @MEnes Bu sebeple yorumları pat pat yapacağınıza eminim. :A
Bence de, Utku yoldaşım benim gibi seri üretime geçecektir diye düşünüyorum. :A Sanata verdiği değer yadsınamaz. Ah bir de SNK izlese, okusa... @MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Siz sanatsever ve entelektüel bir insansınız Utku beyciğim, tek kusurunuz ÇEKİK kardeşlerimizi sevmiyor oluşunuz sanırım. :A @MEnes Bu sebeple yorumları pat pat yapacağınıza eminim. :A
Genel olarak çekikleri sevmesem de bu sene Oscarı kazanan çekik abimiz olan Bong Joon Ho'yu severim Şerlok beyciğim. Kendisinin hakkını her daim veririm :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Genel olarak çekikleri sevmesem de bu sene Oscarı kazanan çekik abimiz olan Bong Joon Ho'yu severim Şerlok beyciğim. Kendisinin hakkını her daim veririm :A

Hazır Parasite ile çekik kardeşlerimizi sevmeye başlamışken, SNK'da izleme/ardından okuma vaktiniz gelmiş sizin Utku beyciğim... :A Sizden o hissiyatı aldım...

• Güldürdün
Reactions: MEnes and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bence de, Utku yoldaşım benim gibi seri üretime geçecektir diye düşünüyorum. :A Sanata verdiği değer yadsınamaz. Ah bir de SNK izlese, okusa... @MasacRE
Hazır Parasite ile çekik kardeşlerimizi sevmeye başlamışken, SNK'da izleme/ardından okuma vaktiniz gelmiş sizin Utku beyciğim... :A Sizden o hissiyatı aldım...
Ben kaliteli çekik gözlü işlerini izlerim, sanatla en ufak bir alakası olmayan Titana Saldırıyı değil.. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
01.03.2020 - Güncel Tablo:

Güncel 01.03.2020.png

• Eksik gördüğünüz bir şey varsa söyleyebilirsiniz.
  • Gözümden kaçan veya değiştirilmesini istediğiniz puan/puanlarınız varsa söyleyebilirsiniz.
  • Eklenmesini önerdiğiniz film/filmler varsa söyleyebilirsiniz.
  • 02.03.2020 (yarın), saat 18:00'a kadar yorum yapabilirsiniz. O saatten sonrakileri tabloya eklemeyeceğim.
  • 02.03.2020 (yarın) sonuçları açıklayacağım.

@bazinga @MEnes @MasacRE @Dosi @Aserat @mesmeso61 @Tolstoyevski @DarkLegenD @Silinmiş Üye @Maskeli Fedai @HeisenBerg @Özgür @-potterhead- @The_Erinch @Forumdash @xdragxx ve katılmak isteyenler...

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Güncel 02.03.2020.png

• Son kez paylaşıyorum. Değiştirmek istediğiniz puan veya puanlarınız varsa yazabilirsiniz.
  • Eksik gördüğünüz, eklememiş olduğum, gözümden kaçan bir şey varsa lütfen söyleyin.
  • 2 saat daha bekleyeceğim değiştirmek istediğiniz bir şey olabilir diye, daha sonra sonuçların konusunu açacağım. 22:00 gibi konusunu açmış olurum. :)

@bazinga @MEnes @MasacRE @Dosi @Aserat @mesmeso61 @Tolstoyevski @Silinmiş Üye @Maskeli Fedai @HeisenBerg @Özgür @-potterhead- @The_Erinch @Forumdash @xdragxx...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ödül de yapalım bence önceki yıllar gibi @Sherlock :Z (Son 1-2 sene olmadı galiba)
Sen gittin bizi bu leş adaşıma bıraktın, bu sadece puan açıklayıp bıraktı resmen. :A Halbuki kendi adaylarımızı belirleyip ödül verirdik eskiden. Heeey gidi günler hey... :A Çok mantıklı bir fikir, sonuna kadar arkasındayım bu fikrin... :D

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Sen gittin bizi bu leş adaşıma bıraktın, bu sadece puan açıklayıp bıraktı resmen. :A Halbuki kendi adaylarımızı belirleyip ödül verirdik eskiden. Heeey gidi günler hey... :A Çok mantıklı bir fikir, sonuna kadar arkasındayım bu fikrin... :D

Kardeşim ben dedim, yapalım dedim, ödül de verelim dedim ancak sonra yapmadık... :A Neden yapmadık hiç hatırlamıyorum, unuttum... :A Bu sene yapalım bari, 2019 kaliteli bir SABAR yılı oldu... :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kutsal Motor ekibi ile takip ettim bu yıl Oscar'ı. Sevdiğim bir yıl oldu. Birde Kutsal Motor ekibi çok bilgili sinema açısından. Onları izlerken aşırı eğlendim ve bilgilendim. Muhtemelen seneye de izlerim.:X

Uzun zaman oldu ama şöyle genel bi kaç yorum yapaym.

Herkes gibi benimde Favorim Parazit'ti. Film beni hiç sıkmadı ve 2 kez izledim ikisinde de aynı heyecanla izledim. Güzel filmi yapan Oscar görgüsüzü BonJonHuu muydu neydi ona teşekkürler.:A

Jojo Rabbit'te bende güzel izler bıraktı. Hitler ile tatliş çocuğun muhteşem komik ve manalı sahnelerini izlemeye doyamadım. Aşırı tatlıydı.

Scarlett Johansson'a yapılan haksızlığın bedelini elbet ödeyeceksin akademi. Muhteşem oyunculuk yaptı kadın ama gidip full makyaj kadına ödül verdiniz. İçime oturdu. Marriage Story pek benlik bi film değildir ama Scarlett efsane bi oyunculuk yaşatmış. Hakkı yendi. Judy nefretimsin.

1917'nin bir türlü malum ortama düşmemesi ve sinemaya vaktimin kalmaması sebebi ile izleyemedim. İzlemek zorunda bırakmayan Akedemiye teşekkürler. Durağan savaş filmleri hiç sevmem. Savaş filmi sevmiyoruz zaten. Birde yetmedi mi be 1. Dünya, 2 . Dünya savaşının ekmeğini yediğiniz. Bi salın.:D

Ford & Ferrari ile aday olamayan Cristian Bale'e üzüldüm. Brad Pitt'in 10 katı oyunculuk yaptı yarış sahnelerinde. Adamla beraber ben terledim filmi izlerken ama aday bile olamadı. Üzdünüz.

• Beğendim
Reactions: bazinga