Fav10 Oscar Takımı 2019 Sona Erdi. İşte Sonuçlar!

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Neyse ben zaten yeni aşklara yelken açmaya karar verdim. Kütükleri bundan sonra odun niyetine yakacağım. :A

Görmeseydi keşke. :A
oooooo Utku bey gelin peşinizi bırakmış. Attırın göbecikleri :Z @MasacRE
CelebratedCheapAmericanpainthorse-small.gif

@Sherlock @MEnes

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
  • Harika
  • Güldürdün
Reactions: blacklion and Dosi

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
@Sherlock beyciğim senin de eline, emeğine sağlık. Bu sene kavgasız gürültüsüz sıkıntısız güzel bir etkinlik oldu. Sana da fazladan iş çıkmadı bu sebeple neyse ki :A

Kazanan Parasite'e de tebrikler. En az Oscar kadar prestijli bir ödül töreni olan Fav10 Oscar töreninde de hak ettiği ödülü aldı Bong Joon Ho abimiz :A

Teşekkür ediyorum Utku beyciğim. :A Dediğiniz gibi sakin bir etkinlik oldu, güzel de oldu. :A

ÇEKİK kardeşlerimiz kazanmaya devam ediyorlar Utku beyciğim, durduramıyoruz... :A

• Harika
Reactions: MasacRE

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Teşekkür ediyorum Utku beyciğim. :A Dediğiniz gibi sakin bir etkinlik oldu, güzel de oldu. :A

ÇEKİK kardeşlerimiz kazanmaya devam ediyorlar Utku beyciğim, durduramıyoruz... :A
Sherlock Beyciğim, geçen seneki konunuzda sadece 2 mesajim varmış. Şimdi 10'a katlamışım. Memnunmusunuz? :A
Anket analizim bir türlü gelemedi farkındayım. Yarın gündüz işim yok gibi, aradan çıkarırım inşallah :A Ya da bu gece çıkarırım. Belki yarın kafa izni yaparım bilemedim :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Bu çekik gözlü abimiz tüm ödülleri hak ediyor Şerlok beyciğim. Ama bazı ismi lazım değil çekik gözlüler var. Onlar benim kanımı donduruyor...

• Güldürdün

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Sherlock Beyciğim, geçen seneki konunuzda sadece 2 mesajim varmış. Şimdi 10'a katlamışım. Memnunmusunuz? :A
Anket analizim bir türlü gelemedi farkındayım. Yarın gündüz işim yok gibi, aradan çıkarırım inşallah :A Ya da bu gece çıkarırım. Belki yarın kafa izni yaparım bilemedim :A

Müthiş Dosi hanım, şimdi basit bir hesaplama yaparsak seneye de bu seneyi 10'a katlayacak olursanız... Aman aman, uçuyoruz. :A

Bekliyorum Dosi hanım... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Rakamları seven biri olarak tabloya detaylı baktım ve puanlarımız arasındaki.dengelemeleri gözden geçirdim😊
aramızda bonkör davranıp en yüksek puan (10) veren @Sherlock @Tolstoyevski ve @-potterhead- olmuş.

En cimri davranıp 1 puan veren isim ise @Silinmiş Üye olmuş.
Yüksek ve düşük puan arasındaki en büyük fark Silinmiş Üye'un ki olmuş. 1 puan vermiş olduğu için, en düşük ve yüksek puan arası 7.5 puan var ve @Forumdash 'ın da en düşük ve en yüksek puan farkı 6.5 puan.

etkinlikte izlediği filmlerin hepsini beğenen @Maskeli Fedai ve @-potterhead- 'ın en düşük puanı 7.5 fakat bu iki üye az film izlemişler.
@MEnes ve @MasacRE ise baya film izlemelerine rağmen diğer herkese göre daha dengeli puanlar vererek en düşük puanlarını 6 olarak belirtmişler😊

Ben de böyle bir analiz yapmak istedim :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Bu çekik gözlü abimiz tüm ödülleri hak ediyor Şerlok beyciğim. Ama bazı ismi lazım değil çekik gözlüler var. Onlar benim kanımı donduruyor...

Bu yorumunuz da benim kanımı dondurdu Utku beyciğim, gerçi büyük büyük harflerle yazdığınız orijinal dilden çevrilmiş lanetli kelimeyi yazmamanız iyi olmuş. Ancak kanımın bir daha asla donmayacağı gün; sizin o adı lazım değil dediğiniz müthiş sanat eserini izleyip, övdüğünüz gün olacak... :A @MEnes

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and MEnes

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Müthiş Dosi hanım, şimdi basit bir hesaplama yaparsak seneye de bu seneyi 10'a katlayacak olursanız... Aman aman, uçuyoruz. :A

Bekliyorum Dosi hanım... :A
Aman 10 katı 200 küsür demek. Beni aşar :A geçen haftalardaki o 100 mesajın acısını uzun süre çekmiştim :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bu yorumunuz da benim kanımı dondurdu Utku beyciğim, gerçi büyük büyük harflerle yazdığınız orijinal dilden çevrilmiş lanetli kelimeyi yazmamanız iyi olmuş. Ancak kanımın bir daha asla donmayacağı gün; sizin o adı lazım değil dediğiniz müthiş sanat eserini izleyip, övdüğünüz gün olacak... :A @MEnes
SONUNA KADAR katılıyorum bu cümleye. Elbet o destansı eseri izleyecek ve gerçekleri görüp pişman olacak... :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Rakamları seven biri olarak tabloya detaylı baktım ve puanlarımız arasındaki.dengelemeleri gözden geçirdim😊
aramızda bonkör davranıp en yüksek puan (10) veren @Sherlock @Tolstoyevski ve @-potterhead- olmuş.

En cimri davranıp 1 puan veren isim ise @Silinmiş Üye olmuş.
Yüksek ve düşük puan arasındaki en büyük fark Silinmiş Üye'un ki olmuş. 1 puan vermiş olduğu için, en düşük ve yüksek puan arası 7.5 puan var ve @Forumdash 'ın da en düşük ve en yüksek puan farkı 6.5 puan.

etkinlikte izlediği filmlerin hepsini beğenen @Maskeli Fedai ve @-potterhead- 'ın en düşük puanı 7.5 fakat bu iki üye az film izlemişler.
@MEnes ve @MasacRE ise baya film izlemelerine rağmen diğer herkese göre daha dengeli puanlar vererek en düşük puanlarını 6 olarak belirtmişler😊

Ben de böyle bir analiz yapmak istedim :A

giphy.gif

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
İyi ki bir puanı görmedik Dosi hanım, @Forumdash kızmamıştır zaten bunun için bana. :A
9.5 kocaman yaparak gözüne sokmuş ve kızmış bence :A ve sen hâlâ eklememişsin tabloya. Ben hesap yaparken şu en düşük ile en yüksekteki farkta bazinga ikinci sıradaydı ama sonra unuttuğun puan geldi aklıma ve ikinciliği Forumdash kaptı. Bak bir unutulan puanlama nasılda dengeyi bozuyor :A :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
9.5 kocaman yaparak gözüne sokmuş ve kızmış bence :A ve sen hâlâ eklememişsin tabloya. Ben hesap yaparken şu en düşük ile en yüksekteki farkta bazinga ikinci sıradaydı ama sonra unuttuğun puan geldi aklıma ve ikinciliği Forumdash kaptı. Bak bir unutulan puanlama nasılda dengeyi bozuyor :A :A

Yarın inşallah Dosi hanım. :A

• Güldürdün